Popüler Konu Cilt bakım rutinlerim

Duş aldım
Duşta yüzümü foreo ile derinlemesine yıkadım
Kırmızı peeling
Hyalüronik asit
Gözaltı serumu
Gözaltı kremi
Onarıcı krem (salyangoz serisi)

Son düzenleme:
Sabah kalktım şakağında kocaman ağrılı , burnumdada küçük 3-4 tane sivilce belirmiş
Rutinimde hiç bir değişik üründe yok ten makyajı yapmıyorum reglim iki gün önce bitti.
Sabah yıkadım tonikledim nemlendirici ve güneş kremi sürdüm
Dönerkende rossmandan bunu aldım , yıkama jeli için eczaneyede uğradım cerave bioderma laroche internet fiyatlarının 100 - 150 tl üzerinde almadan çıktım netten alacağım
Cildim karma sivilceye yatkın ve hassas ben yıkama jeline bir türlü karar veremiyorum

Eklentiler

• 1ED9E4FA-82C0-407C-B10E-0297294BBFFB.jpeg
    1ED9E4FA-82C0-407C-B10E-0297294BBFFB.jpeg
    66,6 KB · Görüntüleme: 54
Sabah kalktım şakağında kocaman ağrılı , burnumdada küçük 3-4 tane sivilce belirmiş
Rutinimde hiç bir değişik üründe yok ten makyajı yapmıyorum reglim iki gün önce bitti.
Dönerkende rossmandan bunu aldım , yıkama jeli için eczaneyede uğradım cerave bioderma laroche internet fiyatlarının 100 - 150 tl üzerinde almadan çıktım netten alacağım
Cildim karma sivilceye yatkın ve hassas ben yıkama jeline bir türlü karar veremiyorum
Geçmiş olsun :KK43: Benim cildim de sivilce ay da yıl da bir çıkar , ben size Maruderm in temizleyicilerini önerebilirim. Trendyol da şuan 2.si 1 TL kampanyası var ikisini de alın bence memnun kalmazsanız duş jeli yaparsınız:)

Hepsiburada da 40 TL daha uygunmuş

Geçmiş olsun :KK43: Benim cildim de sivilce ay da yıl da bir çıkar , ben size Maruderm in temizleyicilerini önerebilirim. Trendyol da şuan 2.si 1 TL kampanyası var ikisini de alın bence memnun kalmazsanız duş jeli yaparsınız:)
Hepsiburada da 40 TL daha uygunmuş

Çok Teşekkür ederim yorumları okuyayım bi

3 gün cilt bakımı yapmadım cildim çöle döndü ne sürsem anında emiyor, Frudia nın serumu çok iyi geldi ilk fırsatta yedeklemem lazım :KK36:
Ay hiç sorma cilt bakimin hiç tadı yok çıldıracağım 😂😂

hiç sorma cilt bakiminin hiç tadı yok çıldıracağım 😂😂

Kaşimin üstünde nokta nokta kizariklar var yarın gelecek yeni yıkama jelim inşallah rahatlar yüzüm delirecegim 😂😂

Eklentiler

• IMG_20230116_192856.jpg
    IMG_20230116_192856.jpg
    94,9 KB · Görüntüleme: 60
  • IMG_20230116_192853.jpg
    IMG_20230116_192853.jpg
    107,2 KB · Görüntüleme: 49
  • IMG_20230116_192844.jpg
    IMG_20230116_192844.jpg
    109,2 KB · Görüntüleme: 57
arbutinim, göz altı kremim ve göz makyajı cıkarmak ıcın kullandıgım suyum bugun teslım edılecekmıs cok mutluyum :)

anlık tek eksıgım

hyrulonık asıt hala alamadım

ındırım bulunca alacagım ınsallah:)

arbutinim, göz altı kremim ve göz makyajı cıkarmak ıcın kullandıgım suyum bugun teslım edılecekmıs cok mutluyum :)

anlık tek eksıgım

hyrulonık asıt hala alamadım

ındırım bulunca alacagım ınsallah:)

Hyrulonik asit ne olmayı düşünüyorsun

X