Popüler Konu Cilt bakım rutinlerim

Günaydın kalkınca yıkadım tonikledim nemlendirici krem sürdüm birazdan güneş kremi süreceğim. Eklediğim fotoğraftan farklı bir ürün kullanmadım bundan dolayı tekrar eklemiyorum.

Evet benim de eşim sirlamaya çalıştı ama üzgünüm dostum senin de diş dolgun var olmuyormuş dedim 😂 ya bı botoks etkisini verir mı bilmem ama çene hattını jawline i toplayacagina inanıyorum. Zaten uyguladığımsa kıpkırmızı oluyor yüzüm ki bı derecede yapıyorum henüz. Kan dolaşımını hızlandırıyor hemen. Kardeşin de az uyanık değil al ki kendisine kalsın ablasiii😀😀

Sen neler kullanıyorsun guncelde
Aaa bende de dolgular kanal tedavideleri var. Ben de foreo kullanamam o zaman. Neyse pek ısınamamıştım zaten kendilerine😂

Eklentiler

• Screenshot_2023-01-10-07-57-49-457_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2023-01-10-07-57-49-457_com.android.chrome.jpg
    45,1 KB · Görüntüleme: 47
Sabah güzelce Makyaj yaptım akşam geldim cikardim cift aşamalı temizlik yaptım iki tane yeni sivilce türedi deli oldum güneş kremini döktüm çöpe celenes temizleme jelini biraz daha denicem olmadı onuda çöpe aticam deli oldum ya😢
Sen celenes yüz yıkama jelini daha önce kullanmıştın diye hatırlıyorum sorun olmamıştı

Ama yıllardır gittiğim bir kuaför eğitim aldı önce kendisinde denedi. 5 yıl olmuş onun ki yılda bir tek seans yapıyormuş hiç bişey çıkmıyormuş, başka tanıdıklarda aynı şekilde memnun kalınca güvenip bende başladım. Şuan iyi gidiyor bacaklarım tek seansta %80 azaldı, koltuk altı aynı şekilde, bikini bölgesi %30 azaldı sanırım en zor orası bitecek

Acaba bu sivilcelerin sebebi şampuan yada saç kremin olabilirmi ?
Yıkanırken şampuanı yüzüne getirmemeyi dene birde yastık kılıfını habire değiştir.
Senin yaşlarında benim cildimde seninki gibiydi clinique anti blemish set birde bölgesel aspirin kullanmıştım şuan öğrendiklerimle bunu yapmanı tavsiye etmem hatta burnumun kanadının kenarında normal çenemde bikaçtane kistik sivilce var dermatoloji de Perşembe randevu aldım sivilce sözkonusuysa dermatoloji şart.
Makyaj çok yapmıyorum bu hafta iki kere fondöten kullandım sadece yapınca da sadece göz makyajı yapıyorum Kirmizi krizantem Kirmizi krizantem

X