Cilltte kaşıntı kabarcık?

Sadekadin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2021
69
25
25
IMG_20211228_014842.jpg
merhaba cildimde resimdeki gibi kabarcıklar mevcut sırtımda karnimda ve göğsümde başladı doktora gittim mevsimsel alerji dedi ve 2 gündür ailemde herkeste başladı ilaçları kullansam da uyuyamiyorum hiçbir şey yapamayacak hale geldim kasinmaktan üstelik bacağıma kollarima kasıklarıma kadar artmaya devam ediyor. Göğüs uclarimda ağrılarda oluyor. Sebebi ne olabilir ? Doktorlar sadece bakıp geçiyor artık o kadar yoruldum ki ilaçlar ise hiçbir işe yaramiyor.

Eki Görüntüle 2977608 merhaba cildimde resimdeki gibi kabarcıklar mevcut sırtımda karnimda ve göğsümde başladı doktora gittim mevsimsel alerji dedi ve 2 gündür ailemde herkeste başladı ilaçları kullansam da uyuyamiyorum hiçbir şey yapamayacak hale geldim kasinmaktan üstelik bacağıma kollarima kasıklarıma kadar artmaya devam ediyor. Göğüs uclarimda ağrılarda oluyor. Sebebi ne olabilir ? Doktorlar sadece bakıp geçiyor artık o kadar yoruldum ki ilaçlar ise hiçbir işe yaramiyor.
Geçmiş olsun ama alerji bulaşıcı değil ki ailemde de oldu demişsin.
Cilt doktoru alerji testi yapmadı mi?
Belki yediğiniz birşey yapıyor olabilir.
Benimde arada oluyor alerji testim temiz ama doktor başka birseye alerjin olabilir strestende olur dedi.

X