Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri çilek yağı ve göğüs büyümesi

paradise_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Ocak 2009
220
0
kızlar böyle bir başlık var mı bilmiyorum ama bazı sayfalarda işe yaradığını yazmışsınız.nasıl kullanılıyor ve gerçekten işe yarıyor mu?

bildiğin yağ işte.. aktardan gidip alıyorsun masaj yaparak göğüslerine yediriyorsun:)

ben şu çörek otuna başlıyım olmadı anason yağına olmadı çilek yağına başlayım...denee babam dene valla...mirmirmirmir

bnde aynı soruyu başka bi başlık altında sormuştum canm yağı masaj şeklinde uygula göğüslerine 5 dk içinde filan emiyomuş zaten...

çok teşekkr ederim canım peki sen uyguladın mı? etkisini görenler var mı?bilmiyorumkismile

rica ederim canm...yok ben henüz uygulamadım şuan başka şeyleri deniyorum ama bi iki güne kalmaz bnde alıcam yağları almazsam olmaaazzz...etkisini görenler olmamı var tabi kimisine 5 günde kimisine 1 ayda fayda ediyo zaten bu yağlar östrojenle alakalı hiç sonuç almama gibi bi eyin olmaz sonuç kesin alırsın ama bünyene bağlı nekadar sürede fayda edceği...:1rolleyes:

rica ederim canm...yok ben henüz uygulamadım şuan başka şeyleri deniyorum ama bi iki güne kalmaz bnde alıcam yağları almazsam olmaaazzz...etkisini görenler olmamı var tabi kimisine 5 günde kimisine 1 ayda fayda ediyo zaten bu yağlar östrojenle alakalı hiç sonuç almama gibi bi eyin olmaz sonuç kesin alırsın ama bünyene bağlı nekadar sürede fayda edceği...:1rolleyes:

anladım canım sen de en kısa zamanda büyütürsün inşallah:)

serbetcide cok etkili bi tanem bi dene istersen
a.s.

teşekkür ederim cevabın için tatlım.benim için sorun olan şey koku yapıp yapmadğı.yani kimseye çaktırmadan yapmam lazım anlatabldm mi bilmyrm..böyle hemen iki dakiada sürülse ve gerçekten işe yarasa aaah ah ne güzel olrdu

teşekkür ederim cevabın için tatlım.benim için sorun olan şey koku yapıp yapmadğı.yani kimseye çaktırmadan yapmam lazım anlatabldm mi bilmyrm..böyle hemen iki dakiada sürülse ve gerçekten işe yarasa aaah ah ne güzel olrdu

kokusu üzerine bişey giyince tamamen kayboluyo...esimden ispatlı...ben gündüz yapıyorum...üzerine hemen emmemesi için tül bir atlet giyiyorum ama atleti alttan özenle giy kremi dağıtmasın tam kapasın.onunda üstüne bol bir penye sütyen giyiyorum ve en üste normal penye atlet ......24 saat sonra kuruyan kremin otlarını silkeleyip hemen çörek çilek mersin yağı sürüp hemen üstüne bi daha serbetci sürüyorum.....su am memnunum sabırla yapan herkes memnun kalıyo ve kokmuyo bi tanem:kedi:

kokusu üzerine bişey giyince tamamen kayboluyo...esimden ispatlı...ben gündüz yapıyorum...üzerine hemen emmemesi için tül bir atlet giyiyorum ama atleti alttan özenle giy kremi dağıtmasın tam kapasın.onunda üstüne bol bir penye sütyen giyiyorum ve en üste normal penye atlet ......24 saat sonra kuruyan kremin otlarını silkeleyip hemen çörek çilek mersin yağı sürüp hemen üstüne bi daha serbetci sürüyorum.....su am memnunum sabırla yapan herkes memnun kalıyo ve kokmuyo bi tanem:kedi:

son durumunuz nedir*acaba bedende değişim oldu mu merak ettim?

kızlar internette görmüştüm çilek yağını araştırırken yakıcı yağlar sınıfındaydı seyreltilerek kullanılıyomuş zaten benim aldığım çilek yağının kutusunda da bi kaç damla suyla seyreltip kullanın yazıyo.. bende öyle kullanıyorum ama düzenli kullanmadığım için suan bi faydasını göremedimbilmiyorumkismile

çilek yagı geçici ben uygldm bıraknca söndü.. çörek uyguladm o daha uzun süregidiyr kilo almk en mantklısı ama bn üst bölgeye değil alta alıyrm o yzden zor. neyse.. masaj en idealı yag çok da önmlimdeğil ama masaj mutlaka

X