Lekeler, Çiller çıldırıcam sizinde böyle mi* bikini bölgesi

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

bikini bölgesi için tüy alma yönteminiz nedir

• ılık ağda

OY: 7 9,3%
  • sir ağda

OY: 22 29,3%
  • çam sakızı

OY: 6 8,0%
  • ağda bandı

OY: 1 1,3%
  • traş bıçağı

OY: 20 26,7%
  • epilatör

OY: 11 14,7%
  • lazer

OY: 8 10,7%

• Ankete Katılan
    75
  • Anket Kapalı .
vuuuu ay ben ne bakımsız kalmısım ayol :) yıka ve cık yapıom arada krem suruyorm cok saol tekınacarlarda falanmı satılıo

canım ben kozyatağı carrefourda giriş kattaki parfümeriden alıyorum her şeyimi kocaman kutusu 20 tl bence eşini ve kendi vücudunu seven bi kadın için bedava. hem rahat 2 ay gidiyo

evet bnde kuafor sevıorm ama esım kıskanıyo kuafore 2 kez gttım hır cıktı vallahı nasıl gosterırsn baskasına dıye bnde kendı kendıme alıyorm ama hakkaten guzel bısı .. ama mınık olan kıllar yınede kalıyr bnm bnmı beceremıyorm acaba

benim kocam sağı solu kırıyo benim görmediğim detayları görüyo elin kadını diye. söylemek zorunda değilsin bence ne bilicek kimin yaptığını ben zaten haftada 3 kere föne gidiyorum o arada yaptırıyorum ağdayıda

canım ben kozyatağı carrefourda giriş kattaki parfümeriden alıyorum her şeyimi kocaman kutusu 20 tl bence eşini ve kendi vücudunu seven bi kadın için bedava. hem rahat 2 ay gidiyo

ay sevmezmıyım ama bekarken cok bakımlı deıldım cocuk gbıydım sımdı boyle ne gorsem denıyorm falan burdanda bılgı alıyorum

canım ya fiyatı ne kadar ve acısı falan oluyo mu gerci acısına da razıyım keske bende baslayabilsem..

hayrlı olsun :) bnde yenı evlı sayılırım:) ya agdacıya bı kere gıt nıye dersen yontem ogrenıyorsn

haklısın ama ben dayanamam ki canım baska birisine de bagıramam yada dur diyemem aglarım valla orda

benm ıgrenc bı huyum var gızlı bısı yapamıyorum hemen soluyorm ay ıcım ıcımı yıo

ay sevmezmıyım ama bekarken cok bakımlı deıldım cocuk gbıydım sımdı boyle ne gorsem denıyorm falan burdanda bılgı alıyorum

canım allah dağına göre kar verir derler benim kardeşimin sözlüsü hiç sevmez öyle makyajdır bilmemnedir kardeşimde uyum sağladı erkek gibi takılıyo. kuaför makyaj krem falan benim herşeyim yeri gelir ayakkabı almam ama onlardan vazgeçemem allahtan benim kocamda bayılıyo 7/24 teni parlıyan parfüm kokan kadına

aglayınca duruyor benım gttgım kadın superdı valla hhıc acımadı caddeye yakınsan ugra

bencede de bayana yakısmıyor.bende yaptım ve dediğim gibi sertlesti sakal gibi cogaldı falann kendim tiksiniyorum valla ama nasıl kurtulucam tek care lazer inş....

yok sen benı yanlıs anladın:) cesıt cesıt parfumum makyaj malzemem var kullanıormda cok . ama ben cılt bakımı yapmazdım ewde peelıng tonık kullanıodm o kadar sımdı yuzum ıcın cılt bakımına gdıorm kuafore ayda bır gdıyorum fon cektrmıyorm cnku sacm duz benm roflelı sende benı dag kadını yaptın ya

valla bende kac gündür düşünüyordum böyle bi konu acsam mı acmasam mı die saolsun arkadas acmıs :)lazeri cok merak ediyorum ömür boyu kurtulsam onlardan hiç cıkmasa bir daha ne güzel olurrrrr ne harika olur

bencede de bayana yakısmıyor.bende yaptım ve dediğim gibi sertlesti sakal gibi cogaldı falann kendim tiksiniyorum valla ama nasıl kurtulucam tek care lazer inş....
ayda bir ağdacı kurtarıyo canım tavsiye ederim hiç de acımıyo alışınca dene bence

yok sen beni yanlış anlamışsın ben senin için konuşmadım kendime bakmanın benim için ne kadar önemli olduğunu anlatmaya çalıştım sadece yoksa ben hiçbiriniizi tanımam yorum yapmak da haddime düşmez. sürekli kozmetikle ilgilendiğim için pelengin batığa yararlı olduğunu biliyorum sadece bilgilendirme amaçlıydı..

Lazer büyük rahatlık valla,3 seans yaptırdım daha.En son seansa gideli 2 ay oldu hala çıkmadı tüyler Ağdada çekeceğim acıyı lazerde çekiyorum,en azından kalıcı ve uzun ömürlü oluyor

bnde ustume aldım gttım aynaya bakıorm :) ehehe saol canm kesın alıcam zaten yılcası alısverısıne cıkmam lazm kırmızı bısıler ıcın ne alsam onuda bılmıorm ya .. sen baya bu konularda bılgılısın senden orencek seylerım olabılır dıger topıcte yazdıklarınıda okudum bu arada komık:)

Lazer büyük rahatlık valla,3 seans yaptırdım daha.En son seansa gideli 2 ay oldu hala çıkmadı tüyler Ağdada çekeceğim acıyı lazerde çekiyorum,en azından kalıcı ve uzun ömürlü oluyor

canım benim bi de fiyatını söylersen cok iyi olur ya.seansı ne kadar kac seans sürecekmiş lütfen bu konuda bilgiye ihtiyacım var.olmazsa bebekten önce gidim de kurtulum valla ölüm gelior bana

canım ben lazerden korkuyorum Rabbim hiç bişeyi boşuna yaratmaz bence o kıl köklerini kurutmanın illaki insana bi zararı vardır.. benim kuzenim koltukaltına yaptırdı şimdi teri durmuyo şakır şakır akıyo hiç de tavsiye etmiyoo ağda en güzeli bence.

iç çamaşırı için fikir verebilirim istersen

ya es ıcın sorn olmuyo zaten de o ıslemden sonra cıkarken kıllar kasıntı yapmıomu bnm cok hassas

biraz yapar ama tersten almayacaksın ...tersten alırsan zor olur bayan jıletlerını al bak onlar hıc tenıne zarar vermıyor...

yoo hıc de zor degıl banyodan banyoya yapıyorsun onceden bacaklarımı epıleydı ıle alırdım sımdı onları da jıletle alıyorum gun asırı bebekten sonra vakıt bulamıyorum kı...bırde benım çok kıllı olmamamla alakalı herhalde bacaklarım sarıdır ...bıkını bolgesıde hıc tasma olmadı kımınde yayılırmıs ya bende ole bır sey olmadı..sert ama normal sınırları ıcınde...esıme açmaya nıye utanayım cırkın goruntu yok nede olsa.lazerın ıllakı zararının oldugunu dusunuyorum kı kokden almak bıle cok zrarlı dıyorlar ter bezlerı ıcın..bırde agda bıkını bolgesınde sarkma yapıyormus ondan cok korktum ben seklı semalı kayar dıye zamanla...gayet ıyı yanı kıl dönmesı falan hıc ole sorunlar da olmuyor..bırde dedım ya esım agda yapmama karsı canını yakma zararlıdır ıllakı yumusacık orası nasıl alınır dıyor..benım de ısıme gelıyor...zaten erkekler oranın kıllı kılsız sekıllı sekılsız olduguyla degıl işleviyle daha cok ılgılenıyor benım esım en azından öle...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…