Lekeler, Çiller çıldırıcam sizinde böyle mi* bikini bölgesi

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

bikini bölgesi için tüy alma yönteminiz nedir

• ılık ağda

OY: 7 9,3%
  • sir ağda

OY: 22 29,3%
  • çam sakızı

OY: 6 8,0%
  • ağda bandı

OY: 1 1,3%
  • traş bıçağı

OY: 20 26,7%
  • epilatör

OY: 11 14,7%
  • lazer

OY: 8 10,7%

• Ankete Katılan
    75
  • Anket Kapalı .

venus0

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2011
8.076
25
kızlar merhaba
bikini bölgesinde agda yapmaya basladıktan sonra batıklar cıkmaya basladı ... kahverengı lekeler kalıyor ben bide oyle cımbızla falanda cıkartamıyorm:). nasıl gecer bu ya bı kremı falan varmı :/ hem leke hem batıklar oyle durıuyor. bacaklarım koltukaltım tertemız bi tek orda sorun var...

evt bndede var aynı sorun..ağdadan kaynaklanıyo fln diyolar bide renginide koyulaştırıyo..o batıkları eğer iltihaplıysa sıkma iz kalıyo ama sadece kıl varsa içinde iki tırnağınla bastır hemen çıkıyo zatn...sanırım kıl kökleri zayıfladığından batık oluyo..çıkmayı beceremiyolarmıdır nedir..

alt kısımlarda koyulasmada var evet bı formul var kararmalar ıcın aslında suna dumankayanın bı kere yaptım usendım bıda yapmadım ama batıga care duymadım:/ bıde o sıkma ısını bn yapamam ya ole kan vs gornce bnm gozlerım kararıo

valla bu sorunun cvbını bende cok merak ediyorum.herkes nasıl temizliyor orayı.ben öncelerden bilmediğim için tras bıcagı kullandım ve su an berbar durumda.bildigin erkekteki sakal gibi gürleşti bir de dagıldı bacagıma dogru.epilatör kesinlikle vuramıyorum agda da yapamıyorum.epilatörün tras baslıgı var ya onla temizliodum ama o da cok kötü yaptı acıyor kıl kökleri.bi ara da tüy dökücü krem kullandım o da iyi ama o da vajinanın dudaklarının oralara yapılmaması gerekiyormus.sadece üst bikini bölgesine yapılırmısvajnanın iç blgesine yapınca da yanma hissi oluyo.en son lazeri duydum şimdi bebek düşündüğüm için de lazer falan zarar verir belki die önce bebek yapıp dogurayım sonra lazeri arastırayım dedim.keske orda hiç olmasaydı ya koltuk altı bacaklar falan dayanıyorum ama orası dayanılmaz bişey.asırı da hassas ne yapıcam bilmiyorum gercekten cok sorun yasıyorum

bnde senn gbıydım canm evlendım 7 ay once basladım mecburen agdaya ılk kuafore yaptrdım evet acıdı ama sonra baktım ne guzelmıs ya dedım ıkıncı kuaforden sonra ılık agdaya basladım ufak ufak alıyorum 1 saat suruyor ama en azından rahat edıyorum. hem jıletle alınca 2 gun sonra kıllar cıkarkn ıgrenc kasıntı yapıo du

aynen ya nasıl kasıntı oluyo bi de sert sert.cok kötü ya.eşimde şikayetci valla ama napabilirim bende merak ediyorum.agdayla da denedim de sanki etlerim kopuyomus gibi nasıl acı agrı dayanılmaz bişey.inş. şu lazer care olur bana ama ona da ne zaman baslıycagım bile belli değil.bebek olcak da dogcak da ondan sonra ben yaptırıcam :)

git kuafore cok cıddıyım 10 dk suruyo...hem doğumda yapcaksan senın ıcın kolay olur

en güzeli gercek agda ilk seferlerde cpook acio biliom ama o yumusak güzelli görünce kizlar katlaniyon ve alisiyon

git kuafore cok cıddıyım 10 dk suruyo...hem doğumda yapcaksan senın ıcın kolay olur

yok canım daha hamile bile değilim ama olsun die calısıoruz.yeni evliyiz borc da var olmasaydı eşime derdim şimdi ben calısmıorum iş bulamıorum daha dogru dogru düzgün bi yer olsa kendim yaptırrım ne gerekiosa ama adama hem borc ödetip hemde lazer parasını isteyemem utanırım :) artı masraf cıksın istemiyorum ama agdayı zar zor yapmaya calıscam napalım artık

hayrlı olsun :) bnde yenı evlı sayılırım:) ya agdacıya bı kere gıt nıye dersen yontem ogrenıyorsn

vücut peelengi yap haftada bir canımm hiç batık falan kalmaz valla ben her ay ağdamı yaptırıyorum hiç batığım falan da yok

vücut peelengi yap haftada bir canımm hiç batık falan kalmaz valla ben her ay ağdamı yaptırıyorum hiç batığım falan da yok

ay canımmm hangı marka ve nerde n alıyorsn. bn hıc yapmadım vucut peelıngı yuz e yapıorm sadce

en guzelı jılet erkekler yaptıgı gıbı ...benım esım hıc problem etmedı sen delırmısın dıyor canını acıtcan o nedenle bayan jıletlerıyle tertemız....

en guzelı jılet erkekler yaptıgı gıbı ...benım esım hıc problem etmedı sen delırmısın dıyor canını acıtcan o nedenle bayan jıletlerıyle tertemız....

ya es ıcın sorn olmuyo zaten de o ıslemden sonra cıkarken kıllar kasıntı yapmıomu bnm cok hassas

Sık sık jilet yapmak daha zor değil mi? Ben bekarken bile jilet yapınca sakal gibi çıkan kıllardan rahatsız oluyordum,eşime hiç açamazdım yani öyle bi hali.Kısa sürede ağdaya geçtim,sonrasında da lazere başladım daha kesin çözüm olması açısından

ay canımmm hangı marka ve nerde n alıyorsn. bn hıc yapmadım vucut peelıngı yuz e yapıorm sadce

radical marka el ve vücut peelengi bi sürü çeşidi var ama ben böğütlenlisini kullanıyyorum sonuca inanamazsın kendi omuzlarımı seviyorum düşün. kocam da bayıldı yatta da sana bi peeleng yapıym diyo maymun

vuuuu ay ben ne bakımsız kalmısım ayol :) yıka ve cık yapıom arada krem suruyorm cok saol tekınacarlarda falanmı satılıo

ya es ıcın sorn olmuyo zaten de o ıslemden sonra cıkarken kıllar kasıntı yapmıomu bnm cok hassas

ben hayatımda bir kere jilet kullandım o da denize gidicektik hesapta olmayan bişeydi çıldıyorum sandım çıkarken kaşıntısı ayrı görüntüsünün çirkinliği ayrı. allah bi daha da göstermesin her ay 60 lira veriyorum kuaför 15 dakikada hallediyo bebek gibi oluyosun bence bi bayana jilet kullanmak hiç yakışmıyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…