çıldırıcam sanırım:(

E

EU2

Ziyaretçi
kızlar bu ay klomen tedavisi gördüm tedaviden önce solda küçük bir kist çıktı tedaviden sonra hamile kalamadım tabii bu seferde sağda kist çıktı yumurtam çatlamamış ve kistleşmiş kafayı yemek üzereyim dr. küçük olduğunu sölüyo ama ne olucak bu kistler doğum kontrol hapı verdi bende kullanmamaya karra verdim fakat ilaç tedavisine giremiyorum kistler büyüyecek die ve bu ayda aşılama yaptırıcaktım ilaç kullnanmadan aşılama yapıyorlarmı?yardım edin yoksa aklımı teslim edicem valla:KK43:

geve geçmiş olsun canım seni çok iyi anlıyorum çünkü bu ay aynı olay benim de başıma geldi. 41 mm lik kist oluşmuş yumurtan çatlamamış, büyümüş diyo dr.. ben klomeni bırakalı 2 ay oldu, sanırım benimki klomenden diil. şimdi doğum kontrol hapı kullanıyorum bende.

canım kullanmamaya karar verdim diyosun ama kullanmazsan Allah korusun iyice büyür ve ameliyat olmak zorunda kalırsın.
biz hayallerimizi d.kontrol hapıyla 1 ay daha ertelemiş olduk :KK43:

Şşşşt canım, negatif düşünceleri sil at kafandan.
Hep olumlu düşün bak, nasıl herşey yoluna girecek.
Hayırlısıyla hayallerine kavuşmanı diliyorum.
a.s.

bu kistler çokta kafaya takılacak bir durum değil canım.hemen hemen her kadında oluyor.dr git sana vereceği tedaviyi uygula.allah en kısa zamanda herşeyi gönlüne göre versin canım.

geve, kist klomenin yan etkilerinden biridir. eger sende bu etkiyi yaratmissa, ki yaratmis, kesinlikle klomen tedavisine devam etmemen gerekir. kistler buyuyebilir, ameliyat olmak zorunda kalabilirsin, yumurtaligini bile kaybedebilirsin. bir muddet ilac kullanmadiktan sonra kistler kendiliginden yok olur. ama ilaca devam etmemelisin bence.

neden klomen kullandigini sorabilir miyim? neden dogal yollarla olmuyor? rahatsizligin nedir?
mrb kudra öncelikle teşşekkür ederim cevapladığın için senin nezninde bütün arkadaşlarıma tabi
1.5 yıldır uğraşıyorum ben ilk ganophane kullandım olmadı sonra göbekten iğneyle devam ettim hipertimilasyon oldum 8 ay kadar ara verdim sonra başka bir dr. gittim oda klomen verdi ve bunu yaşadım çok moralim bozuldu tabii ilacı şu an kullanmıyorum iyi bir dr. buldum ona gitmeyi düşünüyorum sonra ne olur bilmiyorum
kudracım 1.5 yıldır çocuğumuz olmuyo ve hiçbir problem olmadığı halde ne eşimde nede bende bir problem var ama ben bu işin içinden çıkamadım:KK43:birde klomen beni bu ay yumurtlatmadığı gibi bide mevcut yumurtamda küçüktü iki gün bekleyip öle 18 cm ulaştı çatlatma iğnesini bile o şekilde olmuştum ben bilmiyorum yaa hiç iyi değilim hayırlısı:KK43:

geve geçmiş olsun canım seni çok iyi anlıyorum çünkü bu ay aynı olay benim de başıma geldi. 41 mm lik kist oluşmuş yumurtan çatlamamış, büyümüş diyo dr.. ben klomeni bırakalı 2 ay oldu, sanırım benimki klomenden diil. şimdi doğum kontrol hapı kullanıyorum bende.

canım kullanmamaya karar verdim diyosun ama kullanmazsan Allah korusun iyice büyür ve ameliyat olmak zorunda kalırsın.
biz hayallerimizi d.kontrol hapıyla 1 ay daha ertelemiş olduk :KK43:

teşkkürler beyza
benim kistlerin küçük olduğunu sölüyo dr.um ama ona güvenmiyorum artık.klomenden olmuşsa eğer klomeni bırakınca gidiyorlarmı?ben artık hayallerimi bırakmak üzereyim 1.5 yıl oldu yaa!doğum kontrol hapını ben bu ay kullanmıycam karar verdim ama sonra bilmiyorum tabbiii

canım bende klomen kullanıyorum bir ay 6,5cmlik kist oldu.bir ay 7 cmlik ve bi kezde 3cmlik kistlerim oldu..çatlatma iğnesine rağmen bide..tabiki mecbur doğum kontrol hapı kullanım geçtiler çok şükür..ama 4 aydır filan olmuyor alışıyor vücut galiba..rabbim hepimize hayırlı bebişler nasip eder işallah...

teşkkürler beyza
benim kistlerin küçük olduğunu sölüyo dr.um ama ona güvenmiyorum artık.klomenden olmuşsa eğer klomeni bırakınca gidiyorlarmı?ben artık hayallerimi bırakmak üzereyim 1.5 yıl oldu yaa!doğum kontrol hapını ben bu ay kullanmıycam karar verdim ama sonra bilmiyorum tabbiii

canım klomeni bırakınca iğneye geçek o hem maddi olarak ağır hemde yan etkisi daha fazla..seninki 1,5 yıl olmuş benimki 6 yıl oldu koskoca 6 yıl..sen daha yolun başındasın..eğer kist varsa sakın d.kont.hapını ihmal etme..kistin geçmez hamile kalırsan çok tehlikeli olur hem senin için hemde bebğin için...sabret tedavilerini aksatma allah büyük nasip eder işallah..

merhaba geve bu sorunla arkadaşımda ugraşıyo hemde kız olmasına ragmen oda gördügü tedaviden sıkılıp kulaktan duyma laflarla tedaviyi iki kez yarıda bıraktı böyle seyler sabırla oluyor inan ücüncü denemede basardı 1.5 yıl sabretmişsin sonucuna deymezmi eger druna güvenmiyorsan baska bir dktorada danısıp yardım ala bilirsin ama en önemlisi senin güzel düsünmen

X