Vücut Kremleri Cildi Pürüzsüz Yapan Krem ?

Vücut kremleri, losyonlar
Merhaba;

Bir şey sormak istiyorum. bahsedilen zeytinyağı ile cildi besleme formülü aynı zamanda kıl tüyleride beslemesin? mesela bacağa sürülen z.yağı yada dekolte bölgesine sürülen z.yağı? sonuçta bunları saçı güçlendirmesi içinde sürülüyor?

arkadaşlar benim cildim de sizinki gibi yani aşırı derecede kuru, cilt doktoru avene markasının atopik ciltler için olan kremini önermişti,yogun bir krem memnun kaldım tavsıye ederım ama markasıyla alakalı birşey degıl başka bır markanınkini de kullandım sonrasında aynı etki oldu önemli olan atopik ciltler için olması. eczacıya sorarsanız öneride bulunacaktır. hatta avene yerine daha uygun bir kremi de tercih edebilirsiniz. öenmli olan atopik cilt için olması.

Merhaba;

Bir şey sormak istiyorum. bahsedilen zeytinyağı ile cildi besleme formülü aynı zamanda kıl tüyleride beslemesin? mesela bacağa sürülen z.yağı yada dekolte bölgesine sürülen z.yağı? sonuçta bunları saçı güçlendirmesi içinde sürülüyor?

CANIM BEN DOĞAL Bİ ŞEY OLDUĞU İÇİN Z.YAĞINI TAVSİYE EDİYORUM.TÜYLERİN BESLENMESİ KONUSUNDA BİLİRSİNKİ CİLDE SÜRÜLEN BÜTÜN KREMLER.LOSYONLAR,BEBEYAĞLARI İÇİNDE AYNI ŞEYLER SÖYLENİR.YANİ TÜYLENME YAPABİLECEĞİ.AMA BEN Z.YAĞINDA BÖYLE BİŞEY YAŞAMADIM DEDİĞİM GİBİ TAMAMEN DOĞAL BİŞEY OLDUĞU İÇİN HİÇ Bİ ZARARINI GÖRMEDİM.AMA SEN ŞÜPHELENİYOSAN CİLDİN İÇİN BANYODAYKEN SON DURULAMA SUYUNA SÜT (YAĞLI SÜT) EKLE ELİNLE AZICIK KARIŞTIR VE BOYNUNDAN AŞAĞIYA VÜCUDUNA DÖK.CİLDİN BEBEK GİBİ YUMUŞACIK OLACAKTIR.SEVGİLERR...:nazar:

Zeytin yagli ve balli haci sakir sabununu tavsiye edermisiniz ?? aldim cok guzel kokuyoo,,deneyenleriniz var mi ? cokta ucuzz :KK70: :)))

bende kesinlikle bebeyağını öneriyorum duştan çıkınca kurulanmadan sürüyorum hem hiçte yağlı kalmıyo vucudum ..ayrıca içinde zararlı bişi olacağına katılmıyorum bebek yağlarınde böğle katkı maddesi varsa diğer kozmatik kremlerin içeriğini düşünemiyorum bile..

merhaba ben de for you larda satılan doğal sabunları kullanıyorum.vücudum ve yüzüm için nar ve kayısılı olanlardan.inanılmaz yumuşatıyor.bence de duj jellerinden daha ii.banyo sırasında duj jeli banyo sırasında yumuşatıyor sonra kurutuyor.1de bol su içmek gerek tabi. hafta da bir banyo sonrası da kakoa badem ve zeytinyağ karışımı hazırlayıp sürüyorum:smiley-cool:

kuru bir cildim var
cilt doktoru duş jelleri kullanma dedi bir de expicial hydro yazdı hergün kullan dedi
yaklaşık 3 haftadır kullnaıyorum bacaklarım yumuşacık oldu

merhaba
ben duştan sonra bebek yağı kullanıyorum...duşta kabak lifi kullanıp ölü derileri attıktan sonra daha nemliyken marketten aldığım lavantalı sprey bebek yağını sıkıyorum tüm vücuduma..hem güzel kokuyor hem de yumuşacık:)

tatlı badem yagını kullana bilrsiniz kızlar aynı sikayt bendede var cok kuru vücdm ama 2 günde bir masaj yaparak sürerseniz byk bi gelişme oldugunu görüyosunuz ztn..aktarcılarda satılıyo bu 3 tl filan bunu kullanmanızı öneririm..:)

Bana da doktor excipial hydro verdi. Ama bir kere sürünce cildim hemen emiyor eski halini alıyor. Bende aklıma geldikçe sürüyorum valla.

şunu sötlemek istiyorum cilt kuru değil nemsizdir ve bu nemi yağlı kremler kullanarak gidermeye çalışmak düşeceğiniz en büyük hata olur bunun yerine yağsız olan ürünleri tercih edin ben neutragena kullanıorum parfümlüsünü çokta memnunum ve bu markayı tek geçerim zaten dermatologların tavsiye ettiği bi marka

X