Çikolata kistimi yok eden mucize!

Bende doruk hastanesine gittim gizem yıldırıma ve Hatice taşlıya ikisinden de memnun kalmadım
Kesinlikle katılıyorum,yüzüme bile bakmadı detaylı kontrol edilmek istedim yani hatta dedim ki düzenli kontrollerim olmasını istiyorum tek bir doktor ile ilerlemek istiyorum dedim. Hiç tepki bile vermedi. Güleryüz sıfırdı zaten. İçim tedirgin çıktım yine..

Özel muayene düşünebilirsin bence cnm. Ben ziya çetine gidiyorum çok memnunum ama kist ameliyatı olman gerke deyince biraz uzaklaştım açıkçası. Ben istemiyorum ameliyat olmak

Kızlar doktorumun asık suratından dolayı soramadım kendisine ama bana progestan diye bir ilaç verdi adet olamadım hala çünkü bunu içebilirsin dedi Ama ben bunu 10 gün kullandıktan sonra ne yapıcam anlamadım hiç bişey. Düzene sokabilirsin bu ilaçla dedi ama. Bilgisi olan varsa bana anlatabilir mi

Kızlar doktora gittiğimde 4 şubattı adetim 9 gün kadar gecikmişti. Ve hala adet olmadım acaba geç döllenme olabilir mi ? Çünkü 2 günde bir deniyoruz hala.. lütfen cevaaappp

Çok teşekkür ederim hayırlı zamanda sizinde haberlerinizi alırız inş hayır başka tedavi görmedim yumurtlama problemimde mevcuttu normal yollardan Allah nasip etmedi. İnş sizin bunlara gerek kalmadan olur
MERHABALAR KISTINIZ IKI YONDE MI VAR DI KAC CM DI? YANI TUP BEBEK OLDUGUNUZDA KISTLEMI OLDUUU BENDEDE KIST VAR AMELIYAT DIYORLAR

MERHABALAR KISTINIZ IKI YONDE MI VAR DI KAC CM DI? YANI TUP BEBEK OLDUGUNUZDA KISTLEMI OLDUUU BENDEDE KIST VAR AMELIYAT DIYORLAR
Cnm ne kadar zamandır istiyorsun bebek? Amh değerin kaç? Bu ameliyat amhyi düşürüyor o yüzden bana doktorum tüp bebeği önerdi

Merhaba tek taraflıydı 4 cm ile başladı ilaçlarla vs en son 7 cm kadar büyümüştü hep değişti cm olarak yani büyüme küçülme oldu net hatırlayamıyorum bile artık evet kistle birlikte yaptık tüp bebek şuan da duruyor yani sadece küçüldü biraz daha

Kistle transfer için doktor tutma olarak kaç oran verdi peki cnm bide taze transfer mi dondurulmuş mu oldu

Kistle transfer için doktor tutma olarak kaç oran verdi peki cnm bide taze transfer mi dondurulmuş mu oldu
Her tüp bebekle tutma oranı seninde aynı dedi Bir oran vermedi. Sadece çift transfer önerdi şansı arttırmak için. Bebekler kistin olduğu yere konulmuyor sonuçta rahmin içine koyacağız yumurtalıklardaki kist bir etkisi olmayacak tutmasına ya da tutmamasına dedi. Fakat ben lucrin depot geçici menapoz iğnesi ile çok uzun aylar adet olmadım kisti baskıladı doktor yumurta toplamadan 1 sene sonra transfer oldum. Dondurulmuş transfer yani. Doktorum hiçbir ihtimali atlamadı yavaş bir tedavi oldu ama şükür değdi

Geçici menapoz peki kisti küçülttü mü?

Geçici menapoz peki kisti küçülttü mü?
Evet adet olmamak kisti küçülttü. Bazen kist tutunmayı engelleyebiliyor bir madde salgılayıp çoğu kişi bu yüzden hamile kalamıyormuş. Kist alınsa bile odaklar tamamen temizlenemiyor. Öyle böyle illet birşey bu kistte çeken anlar ancak.

Ah bilmem mi ağrısı da çok kötü.. Bana da doktorum tüp bebek önerdi bursadayım merkezleri araştırıcam bakalım ne tarz Bi tedavi uygularlar diye merak ettim de sordum. Bu arada sağlıkla kucağına al inş yavrunuikisinde tutundu mu

Çok sağolun inş sizinde güzel haberlerinizi alırız. Evet ikiside tutundu Rabbim uğraştırmadan nasip etsin inş

Çok sağolun inş sizinde güzel haberlerinizi alırız. Evet ikiside tutundu Rabbim uğraştırmadan nasip etsin inş
Oy maş sağlıkla kucağına al inş ikisini de amin inş. Gerçekten çok zormuş. Ben kistimi 20 yaşımda öğrendim bekarken. Evlenince belki engel olur bebeğe diyodum ama bu kadar engel olucğaını sanmıyodum ne bileyim çok gördüm doğal yolla hamile kalan..

Arkadaşlar kimse çok konuyla ilgilenmedi fakat ben yine de içinizi rahatlatmak için şunu söyleyeceğim. Çikolata kistim yeniden oluşmuş bu defa 4.5 cm sağ bölgemde ve ben hamileyim 5 haftalık. Bu kist gözünüzü korkutmasınnn

Ya çok sevindim ne güzel maşallah Allah sağlıcakla bebisini kucağına almayı nasip etsin. Benimde var rahim filmi çekilecek ama ben bebiş düşünmüyordum yeni düşünmeye başladım. Hiç denemedim yani bakalım nasıl olacak. Rahim filmi korkutuyor beni de

Ben çektirmedim rahim filmi canım.. şuan doktorum çikolata kistinin çoğu kadında olduğunu ve hamileyken bebek için sorun teşkil etmeyeceğini söyledi. Bu kistten korkmayın lütfen rabbim nasip ederse oluyor ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…