Çikolata kistimi yok eden mucize!

Ben çektirmedim rahim filmi canım.. şuan doktorum çikolata kistinin çoğu kadında olduğunu ve hamileyken bebek için sorun teşkil etmeyeceğini söyledi. Bu kistten korkmayın lütfen rabbim nasip ederse oluyor ...
Hiç korkmuyordum ama ca 125 çok yüksek bende o yüzden korktum da aslında. Kolaylıkla geçer gider inşallah

Cok sevindim cnm.herhangi bisey uygulamismiydin

Soğan kürü uygulamıştım ama 25 aralık ta 15.günüydü soğan kürünün yani bittiği gündü. Bir daha da bişi uygulamadım. Dua istiyorum bol bol lütfen henüz çok küçük bebeğim

Benim de yumurtalığımda 6,56 cm kist var, yapsam acaba iyi gelir mi? aile hekimim de önermişti ama..
Bence yapmalısın soğan kürünü canım. Ben 15 gün sabah akşam içtim aksatmadan. Misafirlikte dahi olsam rica ettim soğan kaynattım içtim... soğan kürünün bittiği günün sabahı adet oldum simsiyah bir şekilde 10 güne yakın sürdü. Bence faydalı oldu yani en azından şöyle düşün,kiste faydası olmazsa idrsr yolunda enfeksiyon varsa ona iyi gelir.. doğal antibiyotik ve rahmi güçlendiriyor dene derim

Buraya yazdım çünkü kist yüzünden çok korkmuştum ve kendimi kusurlu bi insan olarak görmeye başlamıştım.. halbuki bu bir kusur değil arkadaşlar korkulacak birşey değil... bebek olmuyorsa daha zamanı değildir demekki..Rabbim herşeyi o kadar güzel kararlıyor ki zamanını vaktini. Bana ameliyatla alırız kistini demişti gittiğim doktor kısırlık yapar bu kist çocuk sahibi olman çok düşük ihtimal demişti... Binlerce kez şükürler olsun ki Rabbim hiç bunaltmadı bizi ne kadar şükretsek az Sizlerden de dua istiyorum sağlıklı hayırlı evlat olsun çocuğum bende sizlere dua edeceğim hamilelerin duası kıymetli olurmuş inşallah en kısa zamanda sağlıkla sıhhatle bebeklerinizi kucağınıza alırsınız hepiniz

Sağlıkla kucağınıza alın inşallah

Karında şişlik oldumu fark edemedim açıkçası çünkü son dönemde hızlı kilo aldığım için biraz göbeğim çıkmıştı. Ama kasık ağrısı yapıyordu kist,mide bulantısı bide adet zamanında. Çok sancılı geçiyordu adetlerim.. kistim hala duruyor ultrasonda gördük 4,5 cm yani büyük aslında.

İyi akşamlar mesajınızı gördüm bu nöbet şekeri kedihindi fındıkla ilğili sizden nişey rica edebilir miyim

Uzun zamandır kulübe girmiyordum bu konuyu görünce yazmak istedim..evet soğan kürü genel anlamda çok faydalıdır ancak çikolata kistine asla çözüm değildir altını çizerek söylüyorum. Nitekim kistiniz eriyip yeniden hop diye oluşmaz zaten vardır ama o anki muayenede gorunmemistir. Üç senedir çikolata kisti taşıyıcısı olarak tüm tecrubelerimle yazıyorum bunları. Ayrıca ca değeriniz yüksek değilmiş benim ki 1000 civarında çıkıyordu ve bu değer adet dönemi her kadında yüksek çıkar zaten o yüzden adet dışında olcturnek gerekir. Bu kist ile gebelik zor olsa da gebe kalan çok insan vardır dediğiniz gibi bu tamamen Allahın takdiri ve lütfu. Ben de 6 senelik evliyim ve Bebeğim olmadı bu msji okuyanlar bana da dua etsinler lütfen. Nöbet sekeri kedihindi fındık karışımını soran arkadaş da mesela bu karışım çikolata kisti dahil birçok kadın hastalığına iyi geliyor çok faydalı bir kür tavsiye ederim hiçbir yanetkisi yoktur.

Merhaba bende ayni durumdayım.çikolata kistim var 4 cm maalesef. Soğan kürü nu nasıl uyguladıniz.soğan büyüklüğü nedir.inşaallah yazımı görür sunuz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…