Çikolata kisti

Amin canm inşallah Kaç cm kistin senin doktorlar ne dedi
Bilmiyorum valla kaç cm doktor sadece çikolata kistin var dedi önceden yoktu öyle bişi şimdi bende yok sayıyorum bide ona kafamı takarsam olanı da büyütürüm hiç düşünmüyorum bile sadece elimden geleni yapıyorum takdiri Allah'a bırakıyorum

Tabi ki takdir Allah ın canım . Ama biz tedbir i alalım ki taktir Allah a kalsın . Bence doktora git ama işinde iyi doktora . Kendi haline bırakırsan büyürmüş . Bak Benin gittiğim doktor bu kistlerle zaten hamile kalamazsın dediğinde çok üzüldüm . Tedavi olman lazım dedi. Daha önce gittiğim doktor da 1 sene ye kadar olmazsa tedaviye başlarız demişti . Ne kadar erken o kadar bizim için iyi. Tabi karar senin ama ihmal etme derim canm

İyide çikolata kistinin tedavisi yok ki

Evet klomen tarzı bir ilaç fakat daha etkili kaliteyi ve yumurta sayısını arttırıyor.evet canm iki taraftada vardı benm çikolata kisti hatta sağdaki inatcı olandı soldaki arada küçülüyordu büyüyordu ama sağdaki soğan kürüyle kayboldu

Teşekkürler canım ben de soğan kürü ne başlayayım o zaman. Benim de sağ ve solda 3 er cm. İnşallah kaybolur

C
Kızlar çikolata kisti olup hamile kalan var mı? Ya da bu kist için ilaç kullanan , ameliyat Olan var mı ? Lütfen bilgilendirelim birbirimizi
Çikolata kisti ameliyatı oldum ilaç fayda vermedi ... Tekrar etti ama tedavi yerine klomen ile hamile kalmayı tercih ettim 3cm kist varken hamile kaldım yani imkansız değil

Teşekkürler canım ben de soğan kürü ne başlayayım o zaman. Benim de sağ ve solda 3 er cm. İnşallah kaybolur
İnşallah canm denemelisin bencede bide bebek istiyorsan doktoruna femara dan bahset biraz pahalı bir ilaç ama gerçekten etkili bir ilaç

İnşallah canm denemelisin bencede bide bebek istiyorsan doktoruna femara dan bahset biraz pahalı bir ilaç ama gerçekten etkili bir ilaç
Tamam canım bu gittiğimde o ilacı söyleyeceğim fiyatı önemli değil ya yeter ki hamile kalabileyim insanın gözü para filan görmüyor bu durumda. Sağol canım

Tamam canım bu gittiğimde o ilacı söyleyeceğim fiyatı önemli değil ya yeter ki hamile kalabileyim insanın gözü para filan görmüyor bu durumda. Sağol canım
Doğru diyorsun ben ilacı kullanırken çok umutsuz kullanmıştım ama testi görünce şoka girdim resmen inanamadım ilk kullanımda hamile kaldım sana da etki edecektir inşallah

Mrb kızlar arkadasım 4 evre cıkolata kisti hastası cok amelıyat gecırdı en son büyük bi amelıyat temizlendı ama tekrar tekrar olusuyor ve adet dönemlrı kötü geciyor acaba bu derece yasayan varmı bir cözum bulan bitgisel cözüm vs baska şeyler bu kiste care varmı oluşmaması ıcın sogan kürü dısında

Çikolata kisti olup ya da olmayanın eşinden doktor sperm tahlili istendi mi ?

kızlar bi yardım edin lütfen sanırım bu topikteki herkesin çikolata kisti var kızlar sizlerdede ca 125 testine bakıldımı yapan varmı aranızda benim çok yüksek aklıma kötü kötü düşünceler geli yo yapan varsa cevep yazsın lütfen

Benm bakıldı ve çok yüksek cıktı doktor kanser olabilir diye beni korktum üniverste ye sevk etmişti ama hiç bisey çıkmadi kisti olanlarda zatn yüksek çıkıyor dedi sakin korkma iyi bi doktra git

Senin kaç çıktı ? Bana da yapıldı 47 çıktı normalde en fazla 35 sınırmış . Visanne ilacını verdi onu kullanıyorum

Senin kaç çıktı ? Bana da yapıldı 47 çıktı normalde en fazla 35 sınırmış . Visanne ilacını verdi onu kullanıyorum
benim çok yüksek ya 900 lerde off çok korkuyom ya kötü bişiyse tüp bebeğe başlıycak tım

olumsuz örnek olmak istemezdim ama benimde iki küçük cikolata kistim var ve 3 senedir hamile kalabilmek icin ugrasiyorum. geri kalan herşey harika denecek kadar normal ama 3 klomen tedavisi, 2 aşılama, 2 tüp bebek... ve sonuc 1 doğal yoldan kimyasal gebelik, tüp bebekle 2 kimyasal gebelik... elde var sıfır cok doktor gezdim ben kistler küçük oldugu icin ameliyat önermiyorlar. ameliyat riskliymis yumurtalik rezervlerine zarar verebilirmis ve ameliyat sonrasi kistlerin tekrarlama ihtimali yuksekmis o yüzden 6 cm den küçük kistlere ameliyat önermiyorlar. simdi 3. tüp denemesine başladık. dogum kontrol hapi ve hormon baskilayici ignelerle kistleri minumum hale getirip öyle tüp bebek tedavisine gecicez insallah artik gelir bebislerimiz... ben olumsuz örneğim ama kistle hamile kalip doğum sirasinda 10 cm kisti oldugunu öğrenen bile var

Hepinizin Allah yardımcısı olsun bu konuda . Ama neler duyuyorum kisti olup 3. Çocuğu doğuran. Açıkcası Benin De bu yönde pek umudum yok ama bakalım tedavi ne sonuç verecek diğer ay kontrolde göreceğim . İlaca devam mı yoksa başka Yol mu izlenecek ? birbirimize dua edelim bol bol

bu lanet bende de var bi sürü testler tahliler yapdıl en son hsg 2 günce önce cekildim oda temiz.
Şimdi bu ayı bi degerlendircez eger tutmazsaa aşılamayla başlıcaz hayırlısı hakkımızda
bana da doktorlar ameliyat önermiyor hatta kistin durumu engel degil diyorlar ama neden bebişlerimiz gelmiyor
bilemiyorum:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…