Çikolata kisti

Geçmiş olsun bende tüp bebege başladım
Bende 3 ay daha kendiliğinden olsun diye denicem olmazsa yine doktor yolları görüncek bana bi tanıďığimda da vardi ve şuan doğurdu bile o yüzden az biraz umudum var inşallah başarılı olursunuz çok çok isterim bu pis hastalığa bir bebek iyi gelecek :)

Benim 5 cm lik cikolata kistim var ama yumurta rezervimde ve ya yumurtlamamda falan bi sorun görülmemişti
Çok var çikolata kisti olup hamile kalan kendiliginden.. ama o birsz da Amh ve kistin nerede olduğuna bağlı.. bende tam yumurtalıgin üstünde soldan yunurta toplanmaz dedi.. Amh kaç ti biliyor musunuz kaliteli olduğunu anlayamaz yumurta toplanmadigi sürece

Çok var çikolata kisti olup hamile kalan kendiliginden.. ama o birsz da Amh ve kistin nerede olduğuna bağlı.. bende tam yumurtalıgin üstünde soldan yunurta toplanmaz dedi.. Amh kaç ti biliyor musunuz kaliteli olduğunu anlayamaz yumurta toplanmadigi sürece
Canim onu hic bilmiyorum ama o hormon testleri falan yapildi hep tedavi oncesi yapilanlar ve her sey normal denildi ve bir de rahim.filmi istendi onda da bi sikinti cikmadi zaten rahim.filminden sonraki.ay gebe kaldim.ama kalbi durdu kürtaj olmak.zorunda kaldim.şuan degerlerim.ne alemde bilmiyorum gitmedim.düşükten sonra 3 ay oldu

Canim onu hic bilmiyorum ama o hormon testleri falan yapildi hep tedavi oncesi yapilanlar ve her sey normal denildi ve bir de rahim.filmi istendi onda da bi sikinti cikmadi zaten rahim.filminden sonraki.ay gebe kaldim.ama kalbi durdu kürtaj olmak.zorunda kaldim.şuan degerlerim.ne alemde bilmiyorum gitmedim.düşükten sonra 3 ay oldu
O zaman guzel haber senin için... Benim de iyiydi 7 ay önce bı anda dustu dikkat et yiyeceklerine Akdeniz, alkali diyeti uygula

O zaman guzel haber senin için... Benim de iyiydi 7 ay önce bı anda dustu dikkat et yiyeceklerine Akdeniz, alkali diyeti uygula
Alkali diyeti ne demek oluyo bilmiyorum uygularım ne gerekiyosa cünkü artik olsun istiyorum ilki 9 ay sonra oldu o da rahim.filmi sayesinde bence yoksa olur muydu bilmiyorum şuan 3 aydir olmuyor ve umutlarım tukeniyor doktora gitmek de istemiyorum bi 3 ay daha vakit verdim kendime

Alkali diyeti ne demek oluyo bilmiyorum uygularım ne gerekiyosa cünkü artik olsun istiyorum ilki 9 ay sonra oldu o da rahim.filmi sayesinde bence yoksa olur muydu bilmiyorum şuan 3 aydir olmuyor ve umutlarım tukeniyor doktora gitmek de istemiyorum bi 3 ay daha vakit verdim kendime
Senin olmuş bence umudunu kaybetme arkadaş vardi onda uc yıl direndi tüp Bebek yapmamak için tam baslayacekken hamile kaldi

4 yıllık evliyim çiko kistim 3cm solda. 13 aydır bebeğimiz olmuyor. 1 aşılama denedik olmadı. 6 ay geçti psikolojimi yeni yeni toparladım. Doktorum sın kez 1 aşılama daha dedi. Hem 2 aşılama olursa tüp bebekte devlet desteği alırsın dedi. Aşılamadan önce yumurtalığımın komşusunda 5cmlik basit kist de var. Onu boşalttıktan sonra aşılama yapacağız diğer türlü olmaz dedi. Çanakkalede yaşıyorum tüp bebek merkezi mart ya da nisan ayında açılacak üni hastanesinde. Korkuyorum.
Merhaba hanımlar
Yeni hamileyim
Çanakkale 18 Mart üniversitesinde Bülent bey varmış, gebelik takibi için, kendisine kontrole giden var mı?

Veya 18 Mart’tan normal randevu alacağım,doktor tavsiyesi de olur?

Şimdiden teşekkür ederim

Bana da 6 aydan sonrA hsg çekti. Sonra aşılama vb.. şimdi de bi doktorum iyi bir tüp bebek merkezine git dedi. Başka bi doktorumda aşılama dedi tekrar. 3 kez aşılama dene dedi. Ama ben deneyemicem. En azından aşılamaya vereceğim parayı tüp bebek için kullanırım. Hem de sürekli hormon yüklenmek istemedim. Ocak ayına kadar bitkileri denicem. Bakalım kendiliğinden olması için kendime zaöan vermek istiyorum. Doktorlar hemen bir şeyler yapma peşindeler. Yaşımında daha küçük olduğunu düşünüyorum
Merhaba. Hamile kaldınız mı acaba ben de şu an 26 yaşındayım 2 senedir olmuyo
Hala

X