Çikolata kisti

Merhaba bende de çikolata kisti var ameliyat olma ben tüp bebek tedavisi görüyorum pandemi zamanında çıktı bende öncesinde hep şikayetim vardı ultrasonlarda hiçbişey gözükmüyordu bi sene kontrol altındaydım hap kullandım visanne ama sonra çocuk istemi vardı her zaman vardı zaten olmuyordu hiç hamile kalamadım ilacı bıraktım o zamandan beri büyüdü ama öyle bi kısır döngü ki hem hamile kalmanı ve yanı sıra yaşamını etkiliyor hem de hamile kalırsan gerileyebiliyor muş hastalığın kendisi yumurtalık rezervini azaltıyor . Bi de ameliyat olursan hepten gidebilir ki çevremde var doktor bana tamamen menopoza girebilir çocuk sahibi olamayabilirsin demişti ameliyat en son çare ve çocuğu olan hastalarda veyahut doktorum opu yapıp çok yumurta toplayıp dölleme yapılır iyi embriyolar oluşursa ondan sonra önerebiliim anca demişti Velhasıl bu hastalıktan çok çeken var ama korkutmak için söylemiyorum takip edilmesi gereken bir durum kiminin çok aktif benmki öyle kiminin zararsız öylece duruyor çok araştırdım bu hastalığı artık bütün kadınlarda var benim yaşamımı etkiliyor maalesef

Merhaba bende 8 cm ve 3 cm 2 adet çikolata kisti ile gebe kalanlardanım tedavi vs olmadan çok şükür kendiliğinden gebe kaldom sadece hsg çektirmiştim ve tüplerimin açık amh değeriminde iyi olduğunu öğrendim internetten okuduklarımdan etkilenip tüp bebek düşünürken doktorum 6 ay denememiş istemişti ve sonuç pozitif oldu :)

Ay hayırlı olsuuunn bende aynı durumdayım doktorum korkma böyle hamile kalanlarda var dedi ameliyatı önermedi takipte kalalım ilaçta gerek duymuyorum dedi bakalımmm hayırlısı

Çok geçmiş olsun doktorum şuan bana öyle bir şey demedi hayatımı etkileyen bir durum yok çok şükür hamile kalmayıda denemedim böyle hamile kalan çok var dedi ilaçta ameliyatta önermedi bakalım hayırlısı geçmiş olsun sizede

bence hiç aşılama yapmayın sizin kistiniz var size direkt rapor çıkar ve tüp bebek yaparsınız .sizin yaşınız 37 bence beklemeyin 1. çocuğu garantiye alın çikolata kisti her an her şeye sebep oluyor lütfen beklemeyin tüp bebek çok basit çektiğiniz 7 aya değmez

Merhaba, ben tüp bebeğe direk gidebiliyor muyum doktora çünkü şunu soyledi doktor 0.20 amh degeri altında tüp bebek devlet yapmıyor demişti. Bir de hsg raporum çıktı orta tikaniklik var salı Zeynep Kamile gidiyorum söylediğinizi de konuşacağım zaten bu gidişle tüp bebek daha mantıklı geliyor çünkü 6.5 cm olmuş yattiginda rahim duvarında 9.5 cm oluyor

Doktor önerinizi alabilir miyim ben.

Zeynep Kamil 1 altı kabul ediyordu eskiden benim raporum çıkmıştı 1 altı olduğu için

Sonuçlarını ne oldu hoca gördümü

Sonuçlarını ne oldu hoca gördümü
Mr yeni çekildim daha malesef sonuçlar daha çıkmadı iki hafta sonra dediler Mr cihazı arıza yaptığı için bir aydır bekliyorum zaten bakalım inşallah Hayırlı sonuçlar çıkar bu arada de visanne diye bi ilaç verdi Mr dan sonra kullan diye onun da bir sürü yan etkisini okudum daha başlamadım bakalıö

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…