Çikolata kisti olupda normal yolla hamile kalanlar varmi acaba

Evet ben varım normal yolla gebe kaldım 7 cm kadar büyüyen cikolata kistim vardi suan gebelikte 7. Haftadayiz allahım bekleyen herkese nasip etsin doktorlar bazen fazla korkutuyor kalbinizi ferah tutun
merhaba;
kaç ay denemeden sonra kaldınız?uyguladıgınız kür yöntem var mıdır?

Evet ben varım normal yolla gebe kaldım 7 cm kadar büyüyen cikolata kistim vardi suan gebelikte 7. Haftadayiz allahım bekleyen herkese nasip etsin doktorlar bazen fazla korkutuyor kalbinizi ferah tutun
Merhaba sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah Yaptığınız özel bir şey oldu mu?

Merhaba kızlar ben güzel haberle geldim bu sefer bu mubarek gün ve ayın yüzü suyu hürmetine rabbim isteyen herkeze nasip etsin inşallah kümsenün kucagı boş kalmasın.. Salı günü evde test yaptım ikikez 1.testte ikinci çizgi silik çıktı ama belirgindi 2.cisini yaptım o dahada silik çıktı hemen kan tahlili yaptırdım acilde 17.2çıktı dün sabah foktora gittik eşimle kesğn gebelik var dedi ama haftaya perşembe gel hem tekrarlayalım testini hemde emin olalım dedi inşallah keseyi görürüz boş gebelik olmaz ne olur dua edin sizler hep dualarımdasınız 4 buçuk yılda ilk kez kanda bu sonucu gördüm

Sağlıkla ilerlesin inşallah Çikolata kistiniz mi vardı? İnşallah keseyi görür kalp atışını duyarsınız sonra da.

Sağlıkla ilerlesin inşallah Çikolata kistiniz mi vardı? İnşallah keseyi görür kalp atışını duyarsınız sonra da.
İnşallah canım inşallah evet benim çikolata kistim vardı daha önce 5 cm ken 2 kez aşılama olmuştum ama malesef tutmadı sonrada kistim 1 yıl içinde 9.6 cm olmuştu doktor mecbur ameliyat dedi 2018 kasımda ameliyat oldum snra 6 ay aralıklarla klomen+çatlatma ignesi kullandım hiç pozitif sonuç alamadık 2019kasımda da rahim filmi çekildim sorun çıkmadı yine klomen kullandım aralıkta malesef yine olmadı ocak ayında tedaviyi braktık bu ay için aşılama yapalım demişti doktorum ama bizde maddiyattan gidemeyiz dedik rabbim nasip etti güzel haberi sonunda inşallah devamı gelir

Vakti şimdi gelmiş demek ki sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah

Inşallah sağlıklı ilerler bebeginizide görür kalp atislarinida duyarsiniz çok sevindim Allah kucağınıza almayida nasip etsin inşallah

merhaba;
hamilesiniz sanırım.nasıl kaldınız?

merhba;
kistle hamile kaldınız sanıırm nasıl kaldınız

Arkadaşlar herkese merhaba bu çikolata kisti sürecinde doktorlardan çok çektim hemen ameliyat diyen zor olur diyen 6ay bekle bakalım diyen. Kistin patlar bak hemen ameliyata alayım seni diyip binlerce para isteyen... tüm tahlillerinizi yaptırıp rahim filmide dahil bolbol dua ve ovülasyon testi ile takiple çok fazla gebe kalan çikolata kistli insan var. Lütfen benim gibi kendinizi hırpalamadan süreçleri takip edin

Kızlar bende salı günü HCG pozitif çıktı kan verdim 18 di , bugün kan testim 11e düştü cikolata kistim var . Yükselir mi acaba böyle olan var mı ?

Merhabalar durumunuz nedir acaba bnm de 18 çıktı salı günü bugün 11olmus

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…