Çikolata kisti olup gebe kalan var mı

Yerleşme kanamasını duymuştum çoğu kişide oluyormuş iki ay önce adetime dört beş gün kala pembemsi kahverengi bir durumum oldu bir kac gün sonra beta 2.70 çıktı O gün adet oldum. Hamile olmayan birinde 0 çıkarmış kimyasal mı oldu bilmiyorum.

Olabilir benim kan degerimde 2.30 cikiyo bikac aydır ama 2.70 şüpheli bı durum

Anladım kaç cm kistin biliyo musun? Tek taraflı mi bir de
İnşallah büyüme durumu olmaz sende de
En son 4-5 cm demişti uzun yıllar ilaç kullandım şimdi kullanmıyorum daha çok vitamin takviye veya doğal şeyler kullanıyorum

Yani kistin olduğu taraftan mi daha çok yumurta olusuyo
Evet canım sol taraftan daha az oluşuyor daha 3 4 kere anca denk geldim diğer türlü hep kistin olduğu yerden gelisiyor
Bu da kistin görüntüsü baksana çok üzgün

Eklentiler

• 20220115_193913.jpg
    127,7 KB · Görüntüleme: 66
Allah evladınizi size bagislasin galiba kafanızdan attığınız zaman oldu
Amin tesekkur ederim. Birden fazla doktora gittim.Hepsi ameliyat dedi.Ameliyata karar verip iyi bir prof.arastirdim.Ama o ameliyat etmedi deneyecegiz dedi.Ben umudumu yitirmisken 1 sene rahatla ve gel tup bebek deneriz dedi.tabi o 1 senede olmadi tup denedik tutmadi.Tamamen vazgectim diyemem ama kabullenmistim artik.Hayirlisi boyleymis dedim.Regl olmama birkac gun kala gece gunduz test yapan ben.Tam 2 sene sonra 1 hafta geciken reglim icin birde menapoza girdik iyimi demistim ertesi gun test alip yaptigimda o cift cizgiyi aylarca bekleyen ben test bozuk deyip kenara atmistim. okadar vazgecmisim sonra ertesi gun 1 test daha yine cift cizgi hem inanmayip hem niye test yapiyorsam.Kosa kosa kan vermeye gittim 5 haftalik.Allahin mucizesi minik kizim gelmis.suan o ani yasadim. rabbim dileyen isteyen herkese nasip etsin ins.kimsenin kucagini bos birakmasin

Çok zorlu ama çok güzel bi hikaye bazen biseyleri ne kadar çok istersek o kadar kendimizden uzaklastiriyoruz sanırım. Bende 6 ay kendim denedim geri kalan 1 yılda da 2 hsg 1 aşılama 5 6 kere ilaç denemesi yaptım ama hiç tutmadı
Kısa sürede bu kadar şey denediğim için mi zaten bu yol çok yorucu ondan mı bilmiyorum ama içim çok daraldı artik. Bu ay ne kadar çok istesem de, olmamasına kabullenmeye çalıştığımı farkettim. Benim kistim büyümüyor 2.5 3cm arası tek taraflı ama hala engel olan biseyler var demekki
Bende bu durumdan sıyrılıp artık kabullenmek istiyorum çünkü yoruldum
Her ay her tedaviden sonra ümitlen boşa çıksın sonra insan çok üzülüyor
Doktorum demişti 10 cm çikolata kisti varmış hastasının aldırmaya geleceği ay hamile kalmış ve doğum yapmış
Bazen diyorum hersey kafada kabullenmekle bitiyor sanirim

Her şeyin vakti zamanı var Demekki bizde o zamanı bekleyeceğiz.

10 cm kisti olan hastaya ümitlendim. Tek tarafta mıymış acaba kisti?

Arı sütü bal polen de kullanmıştım, nasip ne zamansa o zaman oluyor..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…