Çikolata kisti olup gebe kalan var mı

Clife bende kullanıyorum yumurtlamaya faydası olduğunu gördüm bu ay ayrıyetten maxijuno kullanıyorum bakalım hayırlısı

Son yıllarda herkesten duyuyorum 3 yıl önce bir doktora gittim burda bir şeyler görüyorum ama tam anlamadım sence ne olabilir dedi normal kist mi yoksa çikolata mı neye benziyor demişti.

Başka bi doktora daha gitsen cnm tek doktorla kalma ca125 değeri yüksek oluyo çünkü cik kistinde. Bana yumurta tembelliği var demediler ama ztn çikolata kisti olunca sağlıklı yumurta zor oluyomus. Ama tek taraflı sonuçta bende onu anlamıyorum soldan sağlıklı olmasa sağ dan da mı sağlıklı yumurta olusmuyo

Son yıllarda herkesten duyuyorum 3 yıl önce bir doktora gittim burda bir şeyler görüyorum ama tam anlamadım sence ne olabilir dedi normal kist mi yoksa çikolata mı neye benziyor demişti.
Evet bu kadar yaygın değildi su son zamanlarda çok yayginlasti.
Clife bende kullanıyorum yumurtlamaya faydası olduğunu gördüm bu ay ayrıyetten maxijuno kullanıyorum bakalım hayırlısı
İnşallah sana faydası olur en az 3 ay kullanmak gerekiyomus ben 2 ay kullandım hamile kalamayinca alsam da olmicak gene gibi geldi bı daha almadim

Evet bu kadar yaygın değildi su son zamanlarda çok yayginlasti.

İnşallah sana faydası olur en az 3 ay kullanmak gerekiyomus ben 2 ay kullandım hamile kalamayinca alsam da olmicak gene gibi geldi bı daha almadim
Ben bir yıldır kullanıyorum dikkat ettiğim aylarda yumurtlamayı net hissettim

Hayır otu çayı kullandınız mı

Benim şöyle canım ilk öğrendiğim doktor bana iki ay ca125 değeri yaptirdi çikolata kistine benziyor büyük ihtimal öyle çünkü ici dolu dedi sonra ben suanki doktoruma gittim o hiç ca125 değerine bakmadı diğer hormonlara baktı sonradan bana bu çikolata kisti artik eminim falan dedi
Tembellik içinde ilk sürekli sağ taraftan yani kistin olduğu yerden yumurta gelişiyordu en son aşılama da 20mm gelişti soldan ama yine tutmadı. Sola göre sağda daha çok gelişiyor yumurta ama ilaç kullanmama rağmen biraz ufak kalıyor
Mesela bu ay hsg çekilirken femara kullandım 18mm olmuş daha fazla büyümüyor sanki bi aşılama zamanı güzel olmuştu solda 20mm sağda 17mmdi
Ağustos ayında da letu kullanmıştım yeterli büyümeyince 3 gün iğne atmıştım anca 18mm olmuştu o da
Tembellik dediği bu herhalde doktorun

Her şeyin bir zamanı var Allah en tez zamanda size de bize güzel haberi vermenizi nasip etsin :)
Amin amiin siz ne kadar zamandır deniyorsunuz? 6 ay kendim denedim 1 yılda da 2 hsg 5 6 kere ilaç denemesi bi aşılama oldum vallahi yoruldum ya
Onun haricinde de arı sütü kullandım 2 ay sonra arı sütü bal propolis polen karışımı kullandım 1 ay
İlk zamanlarda eşimle birlikte bi takviye kullanmıştık adını hatırlamıyorum
1 ay hayit denedim
Daha napicaz bilmiyorum

Merhaba sagda 5 cm solda 2 cm civari cikolata kistiyle 5 sene sonra tedavisiz kavuştum melegime. allah tez vakitte kucaginizi doldursun ins.Bu ay ara kanamalardan dolayi doktora gittigimde tekrarladigini ve 6 cm oldugunu ogrendim.Dogum kontrol hapi verdi.Bakalim ins.kuculur yada yok olur.

Allah evladınizi size bagislasin galiba kafanızdan attığınız zaman oldu

Kistin hangi taraftaydi cnm.

Bana doktor 6 ay dene olmazsa öyle gel dedi 3.aydayım suan

Merhaba, çikolata kisti olup gebe kalanlar var mı ne gibi belirtiler yaşadınız. Gebelik belirtilerin de lekelenme oldu mu ?
Merhaba ben cikolata kisti hastasiyim oglum tup bebekle dogdu doktorlar olmaz demisti ..sonrasinda kendim gebe kaldim sukurler olsun..ben adet oldum sandim bildiginiz adet oldum 1gun sürdü sonra lekelenme yasadim bulantilarim başladı dedim bu normal degil o zaman ogrendim insallah Rbbim isteyen herkese yasatsin

Çok çok sevindim Sizin adınıza :) bende de ara kanamalar var ama üç aydır azalma var iyiye mi işaret bilmiyorum :)

Doğum kontrol hapının ismi ne cnm. Allah bağışlasın evladını. Hamile kaldığın ay farklı bişe denemis miydin? 5 sene engel olmuş ama çok uzun bir süre

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…