Cikolata Kisti olanlar

Hrekese günaydınlar.Sanırım baya uzun bir zamandır giremiyorum.Umarım herkes iyidir.Ponarancım bebeğinle tek vücutta geçirdiğin son günler.Bence bugünlerin de kıymetini bil.Gökdenizcim,sen de yolun sonlarına doğru yaklaşıyorsun.Ne güzel bir duygu olsa gerek yaşadıklarınız.Bu arada ben bu ay yumurta takibi yaptırmıştım.Doktor ilk defa klomen verdi.Onu kullandım 5 gün.Yumurtam gelişti güzel bir şekilde.Bir sorun yaşanmadı.Ama ben dayanamayıp adetime 1 hafta kala kan testi yaptırdım.Sonuç yine negatif maalesef.Dün adet günümdü hala olmadı onun sıkıntısı içindeyim.Ben de sizlere güzel haberler vermek isterdim ama bu aya kısmet değilmiş.Sağlık olsun,ne yapalım...

merhaba tuanay,
dilerim bu harika duyguları Allah en kısa zamanda sağlıkla sizede yaşamayı nasip etsin.bende yumurta takibi yaptırdığım ay bebek olmamıştı.onun2ay sonrasında kendiliğinden aklımda olmadığı ay oldu.ama şunuda söyliyim bir arkadaşım röntgen çekilecekdi.adetinden bir hafta önce korunmadıkları için doktor kan tahlili istedi negatif çıkmıştı.ama o ay adet görmedi.şimdi 6 aylık hamile.ve şükürki röntgenin etkisi olmayacağını söylemşler.

Gökdenizcim,senin hislerine ve düşüncelerine,seni hiç tanımadığım halde o kadar değer ve önem veriyorum ki anlatamam.Umarım,bir gün senden,hamileliğimle ilgili konularda yardım ister,deneyimlerini paylaşmak için soru sorarım.Allah,o günleri en kısa zamanda ve hayırlı bir şekilde yaşatır inşallah...

amin tuanay inşaallah en kısa zamanda A llah hepinize nasip etsin.o kötü günleri hiç unutmadım unutmakda mümkün değil.kalbim hep sizlerle ve dualarım.
ama sizden tek ricam aklınıza takmayın.ben hiç aklımda olmadığı ay hamile kaldım.ve bir çok hikayede benimkine benzer.düşünceler hormonlarımızı çok etkiliyor çünkü.2.cisi ise Allah dan umut kesilmez vakti gelince olacağına inanmak gerek.

günaydın arkadaşlar
herkes iyidir dilerim biz iyiyiz 31.haftamızdayız artık Allah sağlıkla devamını versin inşallah
ponaran yazmamışsın noldu doktorda kızımız dönmüşmü

Merhaba Kızlar,

Siteye bir süredir giremedim, sürekli hata verip duruyordu. Kızımız iyi, yerinden pek memnun. Çıkmaya niyeti yok gibi, :CüvCüv: bakalım bekliyoruz. 3.250 kg idi haftabaşında.

Dr ile haftaya Pazartesi tekrar görüşeceğiz, bakalım. YArın oda takımlarımız geliyor, onlarda olduktan sonra, artık istediği zaman gelebilir.

ponaran çok merak ettim doktordan sonra yazmayınca acaba dedim süpriz mi yaptı kızımız offfffff zaten bugünde yazmasan msj atacaktım artık.iyi olmanıza sevindim.sanırım bir haftaya döner kg suda iyiymiş.odası gelince tatlı telaş iyice başlayacakdır.
bende haftaya rapor için hastaneye gidicem.

günaydın arkadaşlar,
nasılız bugün biz iyiyiz Allah a şükür.sizde gelişmeler ne durumda.
sevgiyle kalın hepiniz.

Merhaba Kızlar,

Bugün eşyalarımız geldi. Bi süre havalandırıyoruz, haftasonu odayı yerleştirmeyi planlıyorum.
İşte son gelişmeler böyle. Bekleyişe devam

yazınca düzeldi :))
hayırlı olsun ponaran hepsini güzel mutlu günlerde kullan.düşününce hayatımızda yaşanacak kocaman bir değişiklik bu.bir oda açıyorsun yeni eşyalar alıyorsun.sonra eve yeni bir ses geliyor.hayatının anlamı oluyor.bizim ailede karışıklık başladı kızlar.tahminim bizim oğlan bayramdan önceki hafta gelecek bütün aile denizlide olunca herkes napıcaz telaşına düştü.işin kötüsü kurban bayramı kurban ksecek herkes.kurbanı burda kesseler kurban sayısı 4-5 şi buluyor :)))) orda kesseler ben yalnız kalıyorum :))))
bakalım sonuç ne olacak.son sözüm beni strese sokmayında naparsanız yapın oldu.:)))))komik durumdayız.

Gokdenizcim, seninde baya az kalmış bu durumda. En iyisini demişsin, sen stres olmada, onlar baksınlar duruma göre artık.

Dün herkes bizdeydi eşyalar geldi diye, annem başladı bile, bunlar kalksın, şu örtüler konsun. Lohusalıkta nasıl baş edeceğim bunlarla bilmiyorum. :1no2:

haklısın annemle konuştum sabah izne ayrıldığım gün hemen gelecekmiş ev temizliği yapılacakmış yatacağım yer yorgan takımlar hazırlanacakmış temizlik tamamda ben bunları yatak yorgan örtü dantel düşünmemiştim bile :):):):)

merhabaaaaaaaaaa günlerdir yokdu site çok üzülüyordum.amaaaaa biliyormusunuz çok güzel başladım bu sabaha çççççççokkkkk güzel bir haber aldım çünkü sizle paylaşmak istiyorum.
PONARAN DOĞUM YAPTIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII a.s.a.s.a.s.a.s.
VE KIZIMIZ DAMLA ARAMIZA KATILDI a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.

allah hayırlı evlat etsin.çok sevindim.darısı başına gökdeniz allah hayırlı doğumlar nasibetsin.ben sizin yazdıklarınızı hep takıp edıyorum bir kez de yazmıstım baya bir önce.darısı tüm isteyenlerin başına inşallah

günaydınnnnnnnnnnn,,
teşekkür ederim fusfulu seni biliyorum bilmezmiyim Allah isteyen herkese nasip etsin.
evet ponaran haberlerini bekliyoruz çıkar çıkmaz.
benimde aralık ilk hafta dedi doktorum kontrolde ayrıntıları konuşuruz dedi.5 hafta çalışabilir raporumu aldım.ama 6.hafta doğum olacak gibi görünüyor bu durumda.neyse Allah sağlık versinde sonrasında oğlumuzla beş hafta geçirmek için çalışırım.

amin inşaallah.içimde binlerce cevapsız soru var o yüzden düşününce bunlar husursuz ediyor beni o sebeble düşünmemeye çalışıyorum ve bol bol dua ediyorum.

günaydın arkadaşlar,hayırlı cumalar herşey gönlünüzce olsun........
nasılsınız biz iyiyiz çalışmaya devam sağlığımız yerinde Allah a şükürler olsun.sizden gelecek güzel haberleri bekliyoruz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…