Cikolata Kisti olanlar

kızlar geçmiş bayramınız kutlu olsun..bu göbüşler ne yaaa..ne güzeller...kocaman olmuşlar..doğr doğmaz resimleri bekliyoruzz..öptüüümmm

günaydın arkadaşlar herkese iyi haftalar olsun,
biliyormusunuz bu hafta hamileliğimin 30.haftası hala rüyada gibiyim.Allah isteyen herkese yaşatsın bunu.ponaran ın ise ay sonu doğumu var.gerçekden rüya gibi.geçen sene bu sıralar hastalığım başlamıştı.şaşkındım üzgündüm ne yapacağımı bilmez araştırmaya başlamıştım.şükürler olsun Allah a.
ve bebeğin alışverişini hızlandırdık biraz.son aya bırakmayalım dedik.zıbınlar tulumlar alındı yıkandı.bez aldım iki paket şampuan.ıslak mendil bolca.ilk aklıma gelenleri aldık dün.Artık Allah sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin.
sizler ne durumdasınız.

Günaydın Kızlar,

Haftaya başladık yine, ancak benim için bu hafta kısa olacak sanırım.
İşleri devrettim sayılır, yarın rapor işlerini halledip, gelmemeyi planlıyorum.
Bakalım kısmetse.
Artık yorulmaya başladım, her sabah 1 saate yakın yolda gidip geldiğim için gözüm korkmaya başladı artık.

Bu akşam dr kontrolümüz var.
Yarın sizi gelişmelerden haberdar ederim.

ponarancım işleri kime devrediyorsun nasıl oldu birimi başladı yoksa yokluğunda birimi idare edecek işleri.döndüğünde aynı görevden devam edebilecekmisin.
doktor la ilgili ayrıntıları mutlaka bekliyorum.bu son doktor ziyareti olmalı.normal mi sezeryan mı onuda söyler.

ponarancım işleri kime devrediyorsun nasıl oldu birimi başladı yoksa yokluğunda birimi idare edecek işleri.döndüğünde aynı görevden devam edebilecekmisin.
doktor la ilgili ayrıntıları mutlaka bekliyorum.bu son doktor ziyareti olmalı.normal mi sezeryan mı onuda söyler.

Gökdenizcim, işleri burdaki mevcut bir arkadaşa devrediyorum. Geçiçi birisi belki onun yerine alınacak, belli değil henüz. Benim pozisyona yeni birisinin alınması zor, bakalım yaşayıp göreceğiz. Dönünce inşallah aynı yerden devam edeceğim.
Bu son ziyaret olabilir belki dediğin gibi, göreceğiz. :CüvCüv:

iş konusunda aynı durumdayız anladığım kadarıyla.ama hayırlısı olsun bakalım zaman ne gösterecek.
doktoru bende bekliyorum sazırsızlıkla.ne diyecek bakalım.bugün bende bu 30.hafta garip bir heyecan yaptı.Allah hepimizin yardımcısı olsun.

Merhaba Kızlar,
Dr kontrolü yolunda gitti, bebiş 3 kg. olmuş. :nazar:
Çatı muayenemizi olduk, bebek daha yola girmemiş. O yüzden bol bol yürü & dolaş dedi dr. :1rolleyes:

NST'de kalp atışları iyi çıktı, henüz kasılmam yokmuş. 2 haftadan önce gelmez dedi dr.

Yarın işte olmayacağım, devlette rapor işlerimi halledeceğim inşallah. Sonrada annemle kalan minik alışverişleri tamamlayacağız.

Bizde durumlar böyle.

ponaran,yolun sonuna geldin artık cnm,uzun bir bekleyişin heyecanlı son dakikaları.Umarım hrşey,sorunsuz bir şekilde gerçekleşir ve sen mucizene kavuşursun.Doktorun kim cnm,merak ettim

günaydın
sabahdır açılmıyor site o açılmıyor ben deli oluyorum.çok merak etmiştim.
herşeyin yolunda olmasına çok sevindim ponaran.demek kızımızı iki hafta sonra beklemeye başlıycaz.bak bizi habersiz bırakma sakın.normal doğum olmasınada sevindim.o zaman doktoru dinle ve boooool bol yürü.doğumu çok kolaylaştırırmış.raporla ilgili yine beni bilgilendirirsen sevinirim.sıra bana geliyor.

Günaydın Kızlar,

Tuanay, güzel dileklerin için teşekkürler. Darısı başınıza en kısa zamandayerimseniben
Dr'um Kent hastanesinin dr'ı, Namık Demir. Tavsiye ederim çok iyi bir dr gerçekten.

Gokdenizcim, dün rapor işlerini de hallettim. Ay sonuna kadar çalışamaz raporu verdiler, son 3 hafta içinde alman gerekiyor yani ,37 hafta dolunca.

Dün bol bol dolandım artık, son alışverişleri tamamladık annemle.
Bekleyişe geçtik:dance: Yarın son kez işe gideceğim, sonra tailedeyim. Garip bir duygu, henüz bebek de olmadığı için.

günaydın herkese,,,
ponarancım herşeyin yolunda gitmesine çok sevindim sağlıkla kucağınada alda ilk bebeğimizi şöyle bir ohh çekelim.
şu rapor işini tekrarlamak istiyorum yanlışım varsa düzeltirmisin.33.haftada 4 hafta daha çalışabilir raporu almıştın 37 hafta oluncada 3 hafta çalışamaz raporu alıcaz doğru biliyorum demi.
doğum gerçekleşincede kalan süredeki raporu hastane veriyordur sanırım.
bu arada şaka maka bende 30+3 deyim yani.
yarın tatilin başlıyor herşey gönlünce olsun arkadaşım.habersiz bırakma olur mu.
emelikooooo silgi nerelerdesiniz yaw.....

günaydın arkadaşlar
bugün kendimi pek bir yalnız hissettim ponaranın son günü oda arasıra uğrayacak artık.ben kaldım buralarda.
hadi bakalım ses verin arasıra.merakda bırakmayın.
sevgiyle kalın.......
a.s.a.s.a.s.

ponaran herşeyin yolunda olması çok güzel..inşallah doğumun da kolay olur..kızımızın resmini göster bize.gökdenizcim senin haberlerini alıyorum..ama bil ki burda olmazsa zaten seni her şekilde yakalarım ben:) silgicim senden naber?

günaydın kızlar
ben haziran ayında doktora gitiiğimde kist felan yoktu.prolaktinim yüksek olduğu için gitmiştim.temmuz ayında birden sancılandın hastaneye kaldırdılar.çikolata kisi patlamış.yani bi ar önce olmayan kist bir ay içinde oluşmuş ve patlamış.ameliyat olacaktım ama sonra müşahadede 3 gün tutup ameliyat etmeden taburcu ttiler.şimdi kistim 3 cm.
şimdi size şunu sormak istiyorum.3 cm olan kist için hemen hsg isteyebilirler mi.sizce yapışıklık olma ihtimali varmı.tanı aşamasında sizler neler yaptırdınız.paylaşırmısınız lütfen

merhaba bence başka bir doktora gitmelisin ben gerçeklere ulaşıncaya kadar 5 doktora gitmiştim.5.ile devam ediyorum.gittiğim doktorlar bu kistin tanısını koydular.bende önce kahverengi bir akıntı gelmişti.bu sebeble gittim.benim kistimde 3 cm.birçok doktor ameiyata gerek duymadı.çoçuk isteği yoksa d.kontrol hapı veriliyor.var ise korunmasız ilişki olmadığı takdirde tedavi başlıyor.

kizlar merhaba..
emeliko seni gormek guzel, yani yazilarini :) gokdeniz ben cok ugrayamiyorum artik, yalniz degilsin karninda bebisin var hem :) panorann Allah kolay dogum nasip etsin, ins. sorunsuz ve rahat bir sekilde atlatirsin. kendinize coookk iyi bakin, dualarinizda beni unutmayin.
radyoloji teknikeri, ben HSG cektirdim ama kendim istedim, ama yapisikliklar hsg ile degilde laparoskopi ile daha net gorunur ki o da 3 cm de pek onermiyorlar.

Merhaba Kızlar,

Nasılsınız? Emeliko & Silgi sizlerden haber almak pek güzel.
Biz bildiğiniz gibiyiz, artık son günler.
Akşamları neredeyse sırf tuvalette geçiriyorum, goün içinde böyle olmuyor ama...
Yarın öğleden sonra yine dr'dayız, geçen haftadan farklı bişi hissetmiyorum, sanırım hala yola girmedi ve açılma yok. Hareketler normal, yinede yarın emin olacağız.

İşte böyle kızlar. Gündüzleri mesaide gibi ev içi çalışmaya devam, sanırım işte olmak en iyisiydi :uhm:

günaydın herkese,
evet silgicim ama sizlerdende haber almak güzel.yinede uğrayın ara sırada olsa.
ponarancım yarın haber ver bakalım gelişmeler ne durumda merak ederim.kendine dikkat et.

X