Cikolata Kisti olanlar

günaydın,
herkese merhaba,
nasılsın ponarancım,işlerinde yoğunluk devam ediyor sanırım.sen bayram sonrası çıkıyorsun değilmi rapora.ben cuma kontrole gidiyorum 16:15 de.
kızlar herşey gönlünüzce olsun.

Günaydın Kızlar,

Bayramdan sonraki haftada çalışıp, Cuma günü izne çıkacağım kısmetse.
Az kaldı sayılır.
Benim kontrolde 6 Ekim'de olacak, bayram dönüşü yani.
Bende merakla onu bekliyorum şimdi, şu NST denilen alete bağlayacaklar ilk defa beni.

Cuma günü haberlerini bekliyorum.
Silgicim & Emelikocum, ikiniz içinde dua edeceğim.
-

kızlar merhaba,sizden haberler güzel..zaman çabuk geçiyor..bebişleri de görücez az kaldı :) kocam öptüm hepinizi..silgicim iyi çalışmalar :))

günaydın,
ne güzel ilk dörtlü bir araya gelmişiz hoşuma gitti.şu hayırlı günlerde Allah hepimizin gönlüne göre nasip etsin herşeyi.
ponarancım evet az kaldı gerçekden Allah sağlıkla tamamına erdirsin.bebeğin odası ne durumda geldimi.
silgicim heran aklımdasın ya ben garip bir hisle hep burda heran okuyacağım günü bekliyorum.dualarımda hep varsın.
emeliko seni burda görmek ne güzel.zaman zaman da olsa uğra ses ver.

günaydınnnnnnnnnnnn
hafta sonu yaklaştıkça yorgunluk çöküyor insana.burası kapalı bugün bulutlu yağmur yapar umarım yapmazsa kötü oluyor.sağlığımıza gelince hafif bir başağrısı ile uyandım bu sabah zaman zaman oluyor.nane ve karabiber yapıyorum ii geliyor.bebeğimizse iyi olduğunu düşünüyorum sabah tekmeler geliyordu yine şimdi uyuyor sanırım.garip bişi bu Allah bu hayırlı günlerde isteyen ama gerçekdende isteyen herkese nasip etsin.haberlerde görüp duyduğum üzücü haberlerden sıkıldımda şu sıra.bebeğini bırakanlar.bakamayanlar.yuvalardaki çoçukların hali.neyse Allah herkesin yardımcısı olsun.
herşey gönlünüzce olsun.sevgiyle kalın.

Günaydın,

Burda da hava kapalı ve bende de dün akşamdan beri başağrısı var.
Aylardır ilk defa oluyor, akşam hem ağrı, hem kız pek uyutmadı.
İş bugün nasıl geçer bilmiyorum....:1no2:

havalardan mı acaba bu başağrısı mevsim geçişi ya benimde olmuyordu ne zamandır.imkanın varsa dene nane karabiber iyi geliyor.nane çayını kaynamış suya koyup biraz karabiber ekiyorum azaltıyor yada geçiriyor ağrının durumuna göre.

Günaydın Kızlar,

Herkese hayırlı Cumalar. Bugün Kadir gecesi, dileyin ne dilerseniz artık.
Bol bol dua edin, son yıllarda Kadirlerde hep tutardım oruç, bu sene pas geçiyorum. :CüvCüv:

Kızımla keyfimiz yerinde, bayramda buralardayız. Günübirlik etrafa gideriz en çok.
Doğum yapan arkadaşların tavsiyesine uyup, bayramda bol bol gezeceğiz, sonra bi süre fırsat olmuyor diyor herkes.

Hepinizin bayramını şimdiden kutlarım....a.s.

günaydın arkadaşlar,
herkese hayırlı cumalar ve herkesin kandili mübarek olsun.çok güzel ve çok kıymetli birgün bugün hepimiz kıymetini bilelim bol dua edelim.
bizde bayramda memlekete gidemiyoruz.eşim çok tedirgin yolda bişey olursa naparız diyor hep.ilk kez ailelerden ayrı geçiricez.napalım bu senede böyle hayırlıymış.

merhabalar
oğluşumu görüp geldim teyzeleri.sağlığımız gayet iyimiş.ama doktorum biraz söylendi tabiki 2 kg almışım bu ay.29+4 deyim ve 10 kg almışım napcaz seninle diyor.yandım bu gidişe dur demek lazım ama nasıl bilmiyorum.çünkü çok dikkat ediyorum zaten.yürü dedi bana bol bol yürü.belki faydası olur diye başlamayı düşünüyorum bende.

kizlar birsey sorucam hep aklima takiliyor. adete yakin vajinal bolgede ben her ay birsey hissediyorum yani nasil anlaticam pek bilmiyorum. hava geliyor gibi sanki, ya da birsey akiyor gibi bir his ve her ay adete yakin bunu yasiyorum ve hamile degilim diyorum. ama bilmiyorum hamilelikte de bu olur mu ??? bu kafama takiliyor, hamile olupta bunu yasiyan ya da herhangi bir fikri olan var mi?? cvp verirseniz sevinirim..
bunu baska bir baslikta sordum sizede sorayim dedim ne de olsa hamilesiniz

merhabalar,
bu güzel bayram arefesinde herşey gönlünüzce olsun arkadaşlar.ayrıca şimdiden ramazan bayramınızı kutlarım.bayramınız mübarek olsun.a.s.
silgicim soruna gelince hava gelmesi gibi bişey ben yaşamadım.ama hamile kaldığım ay hep bişi akıyomuş gibi geldi gidip baktım hep bir sıvıydı.beyaz su gibi.bu bende daha önceden olmamıştı hiç.yani adetimi beklediğim zamanlarda olmamıştı.yoksa zaman zaman akıntı olduğu olurdu hep.
ama adet dönemi bunu yaşadığım ay hamileymişim.
ayyyyyyyy innnnnnnnşaallah iyi bir haber geliyordur.

yok gokdenizcim keske dedigin gibi olsa, yani her ay oluyor. ben aslinda adet ile gebelik belirtilerini karsilastirmak icin sordum. yani gebeliktede bu olur mu diye. cunku her ay bunu yasiyorum ve adet oluyorum. umit yok galiba.

Günaydın Kızlar,

Geçmiş bayramınız kutlu olsun. a.s.

Tatil iyi geldi, hem çalıştım, hemde dinlendim.
Evdeki işleri tamamlamaya çalıştım. Bebek için hazırlıklar son sürat devam ediyor.

Gökdenizcim, sana tavsiyem mobilya ve alışveriş işlerini son aya bırakma, mümkün olduğunca yavaş yavaş yap. Son ayda zorlaşıyor bu işler.

Önümüzdeki hafta işleri devredip, Perşembe günü itibarıyla izne çıkacağım.

Herkesi öpüyorum çokkkk

günaydınnnnnnnnn,
ponarancım acil bir durum olabilir diye bebeğe birkaç kıyafet almıştık bende bayramda onları yıkadım hazırladım.ufak tefek alışveriş yaptık.bebek bezi ıslak mendil şampuan gibi bunları aldık.mobilyalarımız ise hazır memlekette ilk fırsatta gelecek son ay zor olur doğru diyorsun.ama mobilyalar gelince insan daha bir telaş ve heyecan yapar sanırım.kutun artık 9.ayı gösteriyor.büyük güne ise sayılı gün kaldı.
Doğum anında dua etmeyi dilek dilemeyi sakın unutma.hep olduğunu söylerler.

göbeğe bakınnnnnnnnnn şaka gibi.ben bile şu koyduğum resimden sonra o kadar genişledim ki.
harikasın ponaran.a.s.yakında kızının resmini görücez.az kaldı.

arkadaslar merhaba.herkese hayırlı bayramlar dılıyorum ılkonce.benımde cıkolata kıstım vardı(5 cm )bırbucuk sene once aldırdım kıstımı laparoskopıyle.o gunden berı buyuk bır ıstekle cocuk sahıbı olmak ıstememıze ragmen olmuyor olmuyor...sureklı doktor degıstırdım.acaba bana umut olurmu dıye yok yok...bılıyorum gununu rabbım belırlemıstır ama oylece gelsın dıye beklemekte olmaz.bırseylerın caresını aramazsan bulamazsın...sımdı sızlere yanı burdakı tum cukulata kıstınden muzdarıp arkadaslara bırseyler sormak ıstıyorum.eger bana cevap yazarsanız gercekten buyuk moral olursunuz...hamıle kalmak ıcın ozel bırseyler uyguladınızmı.doktorunuz sızi hangı ılaclarla tedavı ettı..ben catlatma ıgnesını bırsure denedım ama olmadı tabı.suan asılama dusunuyoruz..kıstı olupta asılamayla hamıle kalan varmı..yanı amelıyattan sonra...suana kadar yasadıklarınızı benımle paylasırsanız cok memnun olurum arkadaslar...hepınıze sımdıden cok tesekkur edıyorum...hakkınızı helal edın bıraz uzattımm..hayırlı cumalar...

merhaba fatıma zehra burada ameliyat olanlarda var ama sürekli yazışan 4 arkadaşız bizde ameliyat olan yok henüz.ve ponaran ve ben ameliyat olmadan hamile kalmayı başardık.ikimizde yumurta takibi falan yapıyorduk ponaran ateş ölçme yöntemini uyguluyordu.burda bir çok kişi uzun süredir deniyor ve iki kişi başardık diğerlerininde olacağına sonsuz inanıyorum hiç ama hiç şüphem yok.hergün haber bekliyoruz onlardan.olacak bunu biliyorum.sana şunu söyleyeyim ben hiç bebek düşünmediğim hiç aklıma getirmediğim ay hamile kaldım.o ay eşimin ameliyatı iş yerindeki bazı sorunlar bebek düşünmeye fırsatım yoktu.o ay hamile kalmışım.tabi şunuda ekleyeyim kesinlikle vakti var.Allah zamanı gelince verecektir.o zaman gelene dek sende doğru doktoru bulmalısın alanında uzman olmalı sana güven vermeli.olacağına sen ve doktorun inanmalısınız.
Allah isteyen herkese nasip etsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…