Cikolata Kisti olanlar

Günaydın Kızlar,

Herkese hayırlı Cumalar!
Sabah erkenden yazmak istedim amasite açılmadı bir türlü.
Dün rapor işlerimi hallettim, 5 hafta daha çalışacağım ve bayram sonrasındaki hafta içinde izne ayrılacağım. Rapor için gittiğim dr çok kilo almışsın dedi senağlama Bu hafta+ 12 kg oldum artık, biz bunu tüm hamileleik için öneriyoruz dedi.

Öğleden sonra gittiğim kendi dr'umda sözleşmiş gibi, bu kilo çok olmuş dedi. Artık iyice dikkat etmem gerekecek sanırım. Kızımız pek iyi, kafa aşağı dönmüş, popo solda, ayakları uzatmış yatıyordu. :emir_bebek: Kilosu da 2 kg olmuş, herşey yolunda çok şükür. Eller yine yüzündeydi, göstermedi yüzünü. Ama eller & ayaklar büyük gözüküyor maşallah. :nazar:

İşte böyle kızlar son durumlar, bundan sonraki randevumda nst'ye bağlanıp, kalp atışlarını ve benim sancıları da takip edecemişiz.

Sweethome, aramıza hoşgeldin! En büyük tavsiyem, olmayacak gibi umutsuzluklara kapılmaman, çünkü bunlar gerçekten üzüyor ve psikolojiyi bozuyor. Benimde yaşım 31, eşim 32 yaşında ve hatta varikosel problemei vardı. Hiç engellere takılma ve hep olacakmış gibi düşün.

ponarancım sabahdır bekliyorum herşeyin yolunda gitmesine kızımızın iyi olmasına çok sevindim.kg sen zaten zayıf olduğunu söylemiştin zayıf yapılı insanda neden problem yapıyolar ki kg yu.hayret bişi.ben şu kan şurublarına başladım kg yaptı mesela. kimse keyfinden kg almıyor zaten.bende doktorla problem yaşıycam kg konusunda biliyorum.bu şurub ve iğneler şişirdi beni çünkü.bunlara başladığımdan bu yana 3 kg aldım.
rapor işinin yolunda gitmesi iyi olmuş.bu konuyla ilgili bir ayrıntı varmı bana söyliyeceğin.çünkü bende çalışabilir raporu alıcam senin gibi.

ponarancım sabahdır bekliyorum herşeyin yolunda gitmesine kızımızın iyi olmasına çok sevindim.kg sen zaten zayıf olduğunu söylemiştin zayıf yapılı insanda neden problem yapıyolar ki kg yu.hayret bişi.ben şu kan şurublarına başladım kg yaptı mesela. kimse keyfinden kg almıyor zaten.bende doktorla problem yaşıycam kg konusunda biliyorum.bu şurub ve iğneler şişirdi beni çünkü.bunlara başladığımdan bu yana 3 kg aldım.
rapor işinin yolunda gitmesi iyi olmuş.bu konuyla ilgili bir ayrıntı varmı bana söyliyeceğin.çünkü bende çalışabilir raporu alıcam senin gibi.

Benim hastane ve dr özel olduğu için onlar pek yardımcı olamadılar. Aslında özel hastanenin anlaşması vardı SSK İle ama geçen ay feshettiler. Çok üzgünüm çoook
Bu dr ise hem özel yeri var, hemde devlet hastanesi dr idi. Özelinde muyene etti, sonra devlet hastanesinde rapor işlemlerini hallettik. Devlet hastanesinin içindeki SSK irtibat bürosuna da benim raporun aslının kopyasını verdim. Tek tavsiyem böyle bir dr bulman olur.

o zaman başdan tutmuşum tavsiyeni doktorum devlet hastanesinde zaten özelinde muayene oluyorum heray tahlillerim hastanede oluyor.kaçıncı haftanda çalışabilir raporu almış oldun ponarancım.

o zaman başdan tutmuşum tavsiyeni doktorum devlet hastanesinde zaten özelinde muayene oluyorum heray tahlillerim hastanede oluyor.kaçıncı haftanda çalışabilir raporu almış oldun ponarancım.

32+1 haftada almış oldum.5 haftam var çalışacak, 37+ xx'de çalışamaz alıp, izne çıkacağım inşallah. Normalde zaten 38. haftada sezaryeni planlıyorlar.

birden çok heyecanlandım ya.Allah yardımcımız olsun hepimizin herkesin.benim sezeryan olacağı için 38.haftada olacak.demek rapordan bir hafta sonra bebek olacak şu duruma göre.hayırlısı olsun.

yav korkuyorum arkadaşım.hani yaş olmuş 34 dedim ya bu yaştan sorna tedaviye başlayacağım derse olduğum yerde kalırım yani.
ben 4 ay önce gittim, alttan muayane etti işte br şey yok dedi kasık ağrım var deidm ,geçmişte kist oluştuğu içinde şüphe duyuyorum deidm.kasık ağırma gazdır dedi.
sadece yumurtlama kisti görüdm çok az, oda geçer dedi
neyse sevinmiştim.
2 aydır be bu garib ağrı ile şüphelnemye başaldım.yani ben 3 aydır hep hamile olmayı umud ederk deet olmamayı istiyorum oda biraz sorunlu geliyor ,ay of içiniz sıktım sabah sabah sizinde
ama ramazandan sonr agideceğim inşallah tşk.ler arkadaşalr
sweethome 4 ay once birsey yok dediyse dr. bence endiselenme. yani benim oyle adet donemi ve oncesinde cok agrisi olupta kisti ya da cikolata kisti olmayan cook arkadasim var. piyango arada vuruyor, no panic :) ama dr.a gitde icin rahat etsin..insallah sorun cikmaz..
kizlar merhaba,
valla bende stres oldum sizin karinlari gorunce :) koykmayin acimicak hehe..
bize dua edinnnn pls.
gorusmek uzere

Günaydın Kızlar,

Şu sahura kalkma olayı yıkıcı oluyor gerçekten, ben tutmasamda eşim için kalkıyorum, bazen uyuyorum, bazen uyuyamıyorum. Dün akşam uyuyamadım, bugün bitik vaziyetteyim malesef. mirmirmirmir

Sonunda biraz olsun bebiş hazırlıklarına başladık, mobilya kararını verdik, pusetini aldık.
Haftasonu alışverişle geçti anlayacağınız.

Silgicim, artık korksak bile nafile zateyerimseniben Son aylarda karın iyice şiştiği için, çekilin doğurucam diye kendini atıyorsun hastaneye diye thamin ediyorum ben.:Saruboceq:
Sweethome, bencede endişelenmene gerek yok gibi, ama emni olmak için yinede dr'a gidebilirsin tabii.

günaydın arkadaşlar,
bu gece bir başağrısı ile uyandım sabaha hafiflemişti şimdi daha iyiyim.dün yorucu geçmişti sanırım bu sebebden başka bişey bulamadım çünkü.
ponarancım mobilya kararına vardık demişsin peki beşik falan alacakmısın yatak odasında yatması için.puseti almanıza sevindim hep onu söylemiştin.sahura kalkmak gerçekden zor olmalı ama evde bir oruç tutanın olması güzel.Allah kabul etsin.eşinin yeni işi nasıl gidiyor herşey yolundamı.
silgicim dualar devam ediyor olacak içimde aksi bir his yok.
veeeeeee şimdi size ne anlatıcam.düşündükçe kendi kendime gülüyorum.hoşuma gidiyor mutlu oluyorum.cumartesi öğleye doğru buradan geçen emeliko ile kısa sürede olsa görüşdük.
sanki çok uzun yıllardır tanıdığım ama uzun süredirde görüşmediğim çok sevdiğim arkadaşımla karşılaşmış gibi hissettim.tanımadan görmeden özlem duymuşum çok ilginçti.aramızda kurduğumuz diyalogu çok seviyorum burada paylaşdıklarımızı umarım birgün hep birlikde görüşebiliriz.gerçekden güzel olacak.ve heyecanlı.
herşey gönlümüzce olsun.....

Herkese iyi haftalar,günaydınlar....Umarım hepiniz iyisinizdir,yorgun olmanın dışında tabii.Ponarancım,bence yine de bu müthiş izmir sıcaklarında iyi idare ediyorsun.Hala çalışmaya devam edebilmende çok güzel.Seni takdir ediyor ve ileride senin gibi bir hamiş olabilmeyi diliyorum...Umarım senin dün yaşadığın alışveriş heyecanlarını biz de eşimle yaşayabiliriz kısa zamanda...Allah isteyen herkese yaşatsın.
Gökdenizcim,sana da geçmiş olsun hayatım.Baş ağrısı eğer,daha önce ki regl dönemine denk gelen günlerde olabiliyormuş,Belki de o yüzden ağrımıştır.
Silgicim,Gökdeniz ve panoran bu yolculuğa birlikte çıktılar.Belki biz de seninle birlikte çıkarız.Belli mi olur,Allah büyük:))))
Kızlar dualarınızı eksik etmeyin,ne olurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:))))))))))))

Günaydın Kızlar,

Gökdenizcim, çok sevindim Emeliko ile görüşmenize. Burada bu kadar paylaşıp, sonra yüzyüze görüşmek çok farklı oluyordur eminim. İzmir'e yolu düşenlere duyrulur, hepinizi beklerim.

Gökdenizcim, beşik almayı düşünmüyorum, çok uzun ömürlü olmuyor. Onun yerine park yatak alacağım, böylece seyahatlerde de kullanma imkanı oluyor. Eşimin işi iyi gidiyor ama çok çalışıyor çok, tam da bu döneme denk geldi, kızımı göremeyeceğim diyor. Herşeye rağmen iyi oldu onun için. :dance:

Tuanay, güzel dileklerin için teşekkürler. Umarım en kısa zamanda sizlerde bebişlerinize kavuşursunuz. Doğumda hepiniz için dua edeceğim merak etmeyin. :Saruboceq: Ofiste çalıştığım için İzmir sıcakları çok etkilemedi açıkçası ama yinede yaz hamilesi olmak zor. Hoş yazın doğuranlarda yaz sıcaklarında emzirmek zor diyor yerimseniben

günaydınnnnnnnn,
evet ponaran emeliko ile karşılaşmak yüzyüze görüşmek çok farklıydı güzeldi gerçekden.ve aklımdasın eğer izmire yolum düşerse kesinlikle geleceğim.bir ara tlf numaranı falan yazarsın bana özelden.hem doğumda bebeğin resmini bekliyorum.duramam öyle eve çıkana kadar.silgi seni ise türkiye ye geldiğinde buraya tatile bekleriz.
bizim evin ölçülerine göre yatak odasına park yatak sığmıyor.burda evler o kadar küçükki.tam yazlık yapılmış her yer.6 ay içinde bende o kadar parayı beşiğe vermek istemedim.kararsız kaldım.ama bizimde doğuma yakın bebek odamız geliyor.
çok güzel ramazan günlerini ancak dua ederek geçirebiliyorum oruç tutmuyorum.ve dualarımda çok uzun aylardır burda yazıştığım tanıdığım ve sevdiğim hepiniz varsınız.ve en başından bu yana olacağına dair hep umudum vardı.biliyosunuz bu sebeble oğlumun adını umut koyucam Allahın izniyle.sizde umudunuzu yitirmeden Allaha dua edin o nasip ettiğinde oluyor kızlar buna inanın.

slmlar herkese
Tuanay insallah guzel sonuc aliriz bizde...
gorusmeniz cok iyi olmus gokdeniz.
simdilik aklima baska yazicak birsey gelmiyor:)
kendinize ve bebislere coookk iyi bakin.

kızllaaarrr özledim sizi..gökdenizle tanıştık çoook güzel bir duyguydu..karnı da kocaman maşallah :)) ponaran hadi az aldı sağlıkla doğur ve evet hemen resmini yolla..silgicim sana da iyi çalışmalar bana da bi süre daha molalar :))) öptüüümmmmm

günaydın kızlar ,
her sabah her fırsat buraya gelmek kim gelmiş ne yazmış kim ne durumda bakmak o kadar hoşuma gidiyorki merak ediyorum herkes iyimi herşey yolundamı.
emeliko burda seni tekrar görmek güzeldi.uğra fırsatın oldukça.
herşey gönlünüzce olsun arkadaşlarım.

Herkese benden de günaydın.Umarım hepimiz için güzel bir gün olur.İzmir de hava bugün de çok sıcak olacağa benziyor...Allah,hamişlere yardım etsin....ilerleyen saatlerde görüşmek üzere:)

tekrar günaydın arkadaşlar hayırlı cumalar herşey gönlünüzce olsun yazamadın dün bütün gün bir sorun vardı sanırım siz nerdesiniz nasılsınız

Günaydın Kızlar,

Hayırlı Cumalar olsunnn!
Bugün bir an evvel bitsin, benim patron seyahate gidiyori haftaya rahat olacağım inşallah.
Bu hafta yoğun geçti ve geçiyor.

Pek mutluyum bu hafta kilo almamışım, her hafta yarım kilo alırsın demişlerdi. :teytey:
Baya bir dikkat eder oldum yediklerime, kız artık iyice büyüdü,:emir_bebek: tüm hareketleri dışardan görülebiliyor. :CüvCüv:
Daha da büyüyecek, artık ben top gibi olacağım herhal. Allahtan biraz boy var, ordan kurtarıyorum. a.s

Haftasonu kısmetse, mobilyaları sipariş vereceğiz son bir pazarlık sonrası.

Hepinisi öpüyorummma.s.

Hayırlı cumalar,günaydınlar.Ponarancım,işlerin gerçekten çok yoğun galiba ki,patronunun gidişi seni çok sevindirmişe benziyor.Bence ne olursa olsun yıpratma kendini,sana çok yakın günlerde çok fazla enerji,güç ve motivasyon lazım olacak.Bu arada ben de İzmir'de yaşıyorum ve sağlık sektöründe çalışıyorum.İhtiyacın olursa çekinmeden yaz.Yanındayım cnm.

Gökdeniz cnm,bebişin ne kadarlık bilmiyorum ama ponaranın çektikleri çok yakında seni de bekliyor.Allah,hepinize kolaylık versin.Bizlere de hayırlısıyla bebek versin.AMİN:AMİN.AMİN:

X