Cikolata Kisti olanlar

yaşasın yaşasın sizden haber aldım mı pek mutlu oluyorum.mobilyalar beni bile heyecanlandırdı ponaran.harika.ayrıca seyahate gitmesinede sevindim biraz rahat edersin dinlenirsin canım.
tuanay innnnnnnşaallah Allah dualarımızı kabul etsin sizlerede nasip etsin bu güzel duyguyu.benim hamileliğim şuan 26+5 de.beni zor günlerin beklediğini anlamaya başladım.bel ağrım başladı biraz.
daha çoğalacak diyorlar.
sen neler yapıyosun şu sıra doktor tedavi yumurta takibi falan

Gökdenizcim adetimi bekliyorum şu an ben.Bu ay yumurta takibi yapılacak ilk kez.Bakalım umarım herşey yolunda gider ve bebeklerimize kavuşuruz biz de...

önce olacağına inan umutlu ol ve kafana takma ben kafama takmadığım hiç düşünmediğim ay hamile kalmışım ki ben bile inanmadım şok oldum gidip kan testi yaptırdım.çünkü beklemiyordum o ay doğru dürüst çalışmamışdık bile belki eski sayfaları okurken denk gelmişsindir.yani önce bunu stres haline getirme hatta mümkünse düşünme hiç.

Cnm benim,çok tatlısın.Desteğin için sağol ve okudum gerçekten yazdıklarını,hiç beklemediğin anda oluvermiş.Benim bebeğim de bana gelecek kısa bir zaman içinde.Bunu yürekten hissediyorum.Allaha inanıyorum.

sevindim böyle olumlu olmana biliyorum ki kafaya takınca olmuyor çünkü ha bunu yapmak kolay mı oda zor ama olsun vakti gelince olacak zaten.
hergün en az belki 5 kez diliyorum Allahdan isteyen herkese nasip etmesini.biz çok istedik burda dualar ettik ve Allah nasip etti şimdi sıra sizlerde.bizlerede şimdi sağsalim sapasağlam hayırlısıyla evlatlarımızı versin kucağımıza.

günaydın kızlar,
harika bir pazardan sonra yeni bir haftaya başladık herşeyin hayırlı olması dileğiyle.kısacık geliyor pazar günü ama biz erken kalkmayı pazarın her anını doya doya yaşamayı sevdiğimiz için uzuuun bir gün gibi geçip gitti yine.bu arada dün gittiğimiz yer ve deniz o kadar güzeldi ki.kısa bir süre sonra havalar serinler ve denize girilmez artık.dün hiç çıkmak istemedim çünkü gördümki en rahat hareket ettiğim yer denizmiş.sizler ne yaptınız nasıldı tatiliniz.
sevgiyle kalın.....

Günaydın Kızlar,

Dün yazmıştım ama nolduysa kaybolmuş, çözemedim.
Şaşırdım bu sabah görünce böyle.
Bugün 2. evlilik yıldönümümüz, hediyemizde yolda geliyor inşallah:CüvCüv:

Profil resminede şöyle bir baktım da, pek küçük geldi gözüme, şimdiye göre

Son düzenleme:
günaydın,
bende merak ettim nerelerdesin diye ponaran.ne yaptınız h.sonu mobilya işlemleri tamam mı ne zaman geliyor.evlilik yıldönümünüz kutlu olsun.bu yıl Allah bize en güzel hediyeyi verdi zaten.darısı isteyen heeeeeeerkesin başına.
neredeyse 2 haftadır uykusuzluk çekiyorum normal olduğunu okudum rahatsız etmiyor ama gün içinde kafama bişi taktıysam gece uyandığıımda onla uğraşıp duruyorum.bebeğinde etkilenmesini istemiyorum.
kızlar siz neler yapıyorsunuz nerdesiniz yaa bir ses verin

Gökdenizcim, dün onlardan bahsetmiştim tabii :) Mobilya siparişini verdik sonunda, 15 Ekim'de teslim edecekler. Doğurmamış olursam he he he :dance:Geçde kalsa mühim diil, ilk zamanlar park yatakta bizim odada olacak.

Uykusuzluk bi dönem bende de oluyordu, geçecektir diye düşünüyorum. Her yeni anne mümkün olduğunca çok iyi bugünlerde diyor, doğumdan sonrası uykusuz her gece olsa gerek...a.s

Son düzenleme:
doğumun tam ne zamana denk geliyor ponaran birde ne dedi doktorun normal sezeryan.konuşmayı yaptınız mı bir sonraki ay mı.doğumdan sonra burda unutma bizi özelden sana msn ve cep tlf yazıyorum.şimdiden vereyim o zamana telaş olur.aniden doğum yapacak olursun bizi habersiz bırakma.

Günaydın Kızlar,

Gökdenizcim, şimdilik normal gözüküyor. Sezeryan için herhangi bir sebep yok.

Dr'um ufak tefek de değilsin, normal doğum yapabilirsin dedi en son. 37. haftada alttan muayene ile son karar verilmiş olacak ama şimdilik normal gidiyoruz.

29 Ekim civarı beklenen tarih, en kötü ihtimalle sms mutlaka atarım. Merak etmeyin.

günaydınnnnnnn herkese merhaba,
ponaran ve ben başbaşa kaldık yine burada.doğumunun normal olmasına sevindim sancı çekmek biraz zor oluyormuş ama en iyisi en güzeli en sağlıklısı.Allah hepimizin yardımcısı olsun.ben düşününce heyecanlanıyorum şimdiden sende heyecanlı olmalısın değil mi.

günaydınnnnnn,
dünki yazdıklarımı okuyunca buraya heyecan dolu telaşla geldiğim gün aklıma geldi çünkü ponaran test yapacakdı ve sonucu yazacakdı bize.test olumlu ponaran hamileydi.ne çok sevindik.sonra heyecanlı bekleyiş başladı.şimdide doğum için gün sayıyoruz.günler ne çabuk geçiyor.gerçi bana hiç geçmiyor gibi geliyor şu an.özlüyorum karnımdaki yavruyu.öpüp koklamak istiyorum.Allah sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin artık.
kızlar buraya yazan yazamayan okuyan ve dileyen isteyen herkeseeeeee Allah bu güzel duyguları nasip etsin sağsalim evlatlarına kavuştursun.

valla çikolata kisiti bende de olduğunu doktorum söyledi 2 aydır bekliyorum bir kere daha bakacak sanırım küçük bir operasyonla alacak çikolata kisti ne yazıkki hamile kalmayı engelliyormuş onu aldırdığın anda hemen hamile kalıyormuşsun ne diyelim Allah'tan hayırlısı.

günaydın kızlarrrrrrr,
iki gecedir havanın serin olması ile birlikde tüm gece uyumuşum uyuyuncada dinlenmişim.zinde bir şekilde uyanmışım.özlemişim böyle dinlenmiş uyanmayı.
nil umutsuzluğa kapılma hem daha iki aydır deniyormuşsun yolun başındasın ve yapman gereken herşeyi yap doktorunu dinle tek doktorla yetinme ilk etapda.ve olmayacağını düşünme.oldu oluyor.
ponarancım nerdesin...................

Günaydın Kızlar,

Gökdenizcim, dediğin gibi kaldık başbaşaa.s
Eğer sana zaman şimdiden geçmiyor geliyorsa yandın, son aylar iyice geçmiyor çünkü. :1no2: Bir an evvel olsun isitoyrsun, vücudundan sıkılmaya başlıyorsun... Eski nice fotolarına bir özlemle bakar oluyorsun:bbo: İrileştikçe hayat zorlaşıyor çünkü.

Yeni fotomu koydum yana, çok belli değil ama karnım artık iyice aşağı inmeye başladı. :CüvCüv: Baskı iyice artıyor bu dönemde, hafif kasık ve bel ağrılarım oluyor. Yalancı doğum sancısı olayıymış... İşte böyle bizdeki haberler.

Nilcim, bence hemen ameliyat olma, farklı drlara gözük, gitmediysen eğer. Benim kistim bana engel olmadı sonuçta.

ponaran inanamıyorum ya diğerinide yeni çektirdin sayılır bu ne hız bu ne çabuk büyümedir.bir o kadarda güzel ve şirin görünüyorsun.Ama gerçekden Allah yardımcın olsun çok zor bu durumda çalışmak.sıra banada gelecek Allah hepimizin yardımcısı olsun ne diyeyim.ama bir şansımız var hava serinledi biraz bu iyi geldi bana senin içinde öyledir sanırım.

Günaydın Kızlar,

İyi haftalar olsun herkese.4 gözle bayram tatilini bekliyorum artık.
Bu hafta su gibi geçsin inşallah.
Havalar burda da baya serinledi, şu işteki son iki haftamı geçrecek 1-2 kıyafet daha buldum dolabın derinliklerinden, pek mutluyum. Artık hiçbirşeye sığamaz oldum çünkü.

Gökdeniz çalışmak diil ama ev daha çok yoruyor. İşte oturuyorum, evde sürekli bir iş oluyor. Bel ağrısından öldüm haftasonu...

Günaydın Kızlar,

İyi haftalar olsun herkese.4 gözle bayram tatilini bekliyorum artık.
Bu hafta su gibi geçsin inşallah.
Havalar burda da baya serinledi, şu işteki son iki haftamı geçrecek 1-2 kıyafet daha buldum dolabın derinliklerinden, pek mutluyum. Artık hiçbirşeye sığamaz oldum çünkü.

Gökdeniz çalışmak diil ama ev daha çok yoruyor. İşte oturuyorum, evde sürekli bir iş oluyor. Bel ağrısından öldüm haftasonu...

günaydın herkese iyi haftalar olsun,
havanın serinlemesiyle daha dinç uyandım bu sabahda birde dün pazardı güzel dinlendim eğlendim denize giremedim ama deniz çok güzeldi ama serin rüzgar esiyordu cesaret edemedim.
evin daha çok yorduğuna bende katılıyorum ponaran.hep yapılacak bişey mutlaka var.ama sen daha dikkatli olmalısın şu dönem kendini fazla yormamaya dikkat etmelisin.
kızlar nerdesinizzzz yakında ponaranda gidecek.tek başıma nereye kadar yazıcam burda ses verin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…