Cikolata Kisti olanlar

ponarancım kızım olacak diye düşünürken bu isimleri bulmuşrum hoşuma gitmişti.kalbinde yatan isim mutlaka vardır ama bak bunlarda güsel.
Sidelya :cennette açan çiçek -- Elisa :cennet kapısında bekleyen melek (surede geçiyor ayrıca) --Sesil : meryem ananın yanında bulunan bayanlardan biri.
ama hala oğluma isim bulamadım.

Günaydın Kızlar,

Herkese iyi haftalar olsunnn! Su gibi geçsin bu hafta da.
İsim konusu bizde de hala ateşli bir konu, tartışmalar devam ediyor.

Gökdenizcim, bizim erkek olsaydı Alp olacaktı ama onun dışında Sinan, Tolga, Çağan benim sevdiğim isimlerdir.
Neler var aklınızda bilmiyorum ama

Sizede göbişimin güncel halini koydum haftasonundani büyümeye son sürat devam yerimseniben

Emelikocum, diyet olayları falan, sıkı gidiyor hazırlıklar bakiyoruma.s.

günaydın kızlar; ponaran göbiş süpper olmuş ya :)) benim diyet falan yalan oldu 5-6 gundur misafirlerim vardı haliyle ye babam ye:))) ama her pazartesi yeni bir başlangıçtır tabii :))

günaydın kısssslar,
güzel bir h.sonundan sonra yeni bir hafta hepimiz için güzel geçsin.
ponaran fazla kilo almadın sanırım resminden sağlıklı bir hamilelik sürdüğün görünüyor.bende 3 kilo almama rağmen göbeğim çıktı.bacaklarım kalınlaştı.şimdiden bu vucut benim mi dediğim oluyor.
emeliko anlaşılan diyet ve spor kalmadı misafirlerle beraber.yeniden başlarsın bu kez bozma bence.
silgi nerelerdesin neler yaptın acaba sesin çıkmadı

kizlar merhaba.
gokdenizcim daha bugun internete bakmaya firsat buldum ya da aklima yeni geldi diyim, unuttum buralarda net met
emeliko tum yazilari okuyamadim ama gecmis olsun, insallah en kisa zamanda yeniden hamile kalirsin.
panoran ya ne guzel bir hamie olmussun. cidden cok orantili duruyor hersey :roflol: sadece karin buyumus
ben 2 hafta sonra donucem. bu arada artik kafama cok taktigim cocuk olayindan baya kurtuldum. cok cocuklu ailelerle biraz takilinca tup bebek fikrimdende vazgectim simdilik :1closedeyes:
hayirlisi olsun yavvvv....

bu arada çağan ismi güzelmiş ponaran.bana fikir verirseniz iyi olur kızlar.ben bu hastalığı bulduğumda hep umut dedim şu an ise bilmiyorum.umut da güzel isim.umutluyum olacak vee bir umudum olsun diyordum hep.

silgicim son iki haftanı iyi değerlendir gidince şunuda yapsaydım dediğin bişi kalmasın.kafana takmamana dağıtmana sevindim.bu tatil iyi gelir ve dönünce hayırlı haberler verirsin dilerim.

Saolun kızlar iltifatlarınız için.
6. ayla birlikte hem kilo artış hızlandı, hemde hareketler kısıtlanmaya başladı.
Yatakta sağdan sola bir dönüşüm var, şaka gibi. :dance:

Gökdeniz'cim, hala aynada kendimi görünce bu benim vücudum mu oluyorum, o his hiç geçmiyor anlayacağın. sırnaşık şey

Silgi ve Emeliko'cum, eğer fazla kilolarınız varsa, mutlaka vermeye çalışın hamlelik öncesi. Kilo çok zor birşeymiş çünkü. İnsan yaşayınca anlıyor gerçekten.

Silgicim, hoş seni burda güzel türk yemekleri ile iyice beslemişlerdir ama olsun sırnaşık şey

İsim konusunda bir önerim de Can. Artık anlamışsınızdır ben biraz daha eski isimleri seviyorum yerimseniben

can da güsel ama akrabalar içerisinde var.bu arada aylık kontrol için randevumu aldım.cuma saat beşde gidiyorum.artık biraz daha içim rahat.kıpırtılarını hissettikçe.ama yinede cumayı iple çekiyorum.
emeliko silgi tezzzzzzzzz zamanda darısı başınıza ve isteyen herkese.

insallah emeliko yaa, ben clearblue fertility monitordan almayi dusunuyorum gidince. burada biri yazmis ve anlatmis, mantikli geldi. en azindan yumurtlama gunumu ogrenirim ona gore davranirim
gokdeniz guzel hbrlerini bekliyoruz. bu arada cagan benimde hosuma gitti, dusun derim.

Günaydın Kızlar,

Silgicim, clearblue'yu kullanmayı bende düşünmüştüm ama TR'de pek pahalı, paraya kıyamamıştım açıkçası. yerimseniben Tavsiye ederim ben, hele US'de çok yaygın kullanımı.

Gökdenizcim, hadi bakalım haberlerini bekliyoruzzz bu sabah, nolmuş oğluş, büyümüş mü, kaç gr & cm olmuş. Bizimki en son 600 gr civarındaydı

Emelikocum & Silgicim, sizler içinde hamişlik günleri çok yakın, herşey sağlıklı ve hayırlısıyla olsun. a.s.

Toplamda 7,5 kg aldım.

Son düzenleme:
panorancim kilon cok degil ama sanirim son aylara dogru artiyor. kac kiloyla hamile kaldin?

62 kg ile hamile kaldım, şu an 69,5 civarındayım. Dediğin gibi son aylarda artıyor, benim 6 aya girmemle bile fark etti kilo alışım, hızlandı.

Oyüzden ilk aylarda mümkün olduğunca az almak en iyisi.

Emelikocum, depremi bende haberlerde duydum, Akdeniz'de 6,3 civarında olmuş. En yoğun Marmaris'te hissedilmiş sanırım.

Gökdenizzzzzz, nerelerdesinnnn

günaydın,
bugün sabah erkenden depremle uyandık kızlar depremmi oluyor dememe kalmadan yatak odasındaki lambanın gelip gittiğini gördüm bir telaş tabi.
dün gittim doktora kızlar ve bebeğimin sağlığı yerinde gördüm büyümüş artık.yalnız sırtı dönük yatıyor ve uyuyordu beyfendi.amaaaaaaaaa doktor duruşu kız gibi demesin mi olurmu erkek dediniz dedim bir aydır oğlum diye seviyoruz.bacaklarını toplamış ısrarla göstermiyor dedi.geçen ay kesin görmüşmüydük dedi evet dedim bende.bugün hiç göstermiyor dedi.o kadar uğraştık ama ne bacaklarını açtı ne keyfini bozdu.bu sebeble doktorda tekrar bakalım dedi.kesin annem beni bir kez daha görsün diye yaptı kerata.ben doktorun geçen ay yanılmadığını düşünüyorum kızlar.ki benim doktor daha çok küçükken bile kız yada erkek dermiş ve tutarmış.25.07 de şeker yüklemesi yapılacakmış hastaneye gidicem.aysonuda aşı.artı artık hergün 1 saat yürüyüş yada jimnastik.bir kitap tutuşturdu elime.
dün çok güzeldi ve Allah isteyen herkese nasip etsin sağlıkla.
bugün biraz tedirginim işyerim 4 katlı ve bizim ofisler 4. katta.bina oldukça sağlam ama en ufak sarsıntı bile hissediliyor.Allah herkesin yardımcısı olsun.

Gökdenizcim, geçmiş olsun. Sabah radyoda duyunca benimde ilk aklıma sen geldin. Heyecan olmuştur çok...

Buarada dr maceralarımız pek benziyor, ehi ehi.:dance:Benim dr'da ilk erkek dedi, sonra bir gittik göstermedi ama kız gibi dedi, sonra da öyle kaldı. Hayırlı bir evlat olsun ve sağlıklı olsun gerisi boş zaten...Herşeyin yolunda olmasına sevindim.

aaaaaaa evet seninde aynı olmuştu cinsiyet meselesi ama erkek olduğunu düşünüyorum çünkü geçen ay net gördüm demişti.neyse hayırlısı olsun.kız evlatda güzel.zaten şimdiden kararlıyım 2.yapıcam.tabiiiiiii bakalım zaman ne gösterecek.
ve şimdide marmaris yanıyor öğlen çıkan yangını hala söndüremediler.feryat fiğan her taraf.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…