Cikolata Kisti olanlar

günaydın kızlar,emeliko bir doktora daha git 2 cm kiste lap.yapmak yapalım demek bana pek akıllıca gelmedi ama.senin kararın.benim 3,2 cm di biliyosun.sonucuda biliyosun.doktorumun söylediklerinide.sen içini biraz rahat tutsan herşey yolunda gidecek buna inan.ponaran günaydın nasılsın bu sabah.

Emelikocum, güzel bir karar vermişsin. Seni destekliyorum. a.s Olumsuzluklara çok takılma, hepsi geçer ve yoluna girer. Çok arayı açma olur mu yoğun olsanda.

Ben iyiyim, herşey yolunda gibi, yarın öğleni bekliyorum sabırsızlıkla, sen nasılsın gökdeniz?

Ponaran sanırım aynı zamanda gidiyoruz doktora benim 12:30 da randevum.hep iyiyim diyorsun senin hiç ağrın olmuyor mu.gerçi benim bu kullandığım ilaç bacak bel kasıklarda ve başda ağrı yapıyormuş.benim sadece bacaklarım ağrıyor ama çok.neyse dayanılmayacak kadar değil en azından.çok heyecanlıyım yine sanırım yarın kalp atışını duyarız doktorun söylediğine göre bu hafta 5 haftalık çünkü.kimisi duyuyormuş 5 haftalıkken.ama ben yinede pek umutlanmasam iyi olacak.iyi ve herşey yolunda olsunda senin benim ve bekleyen herkesin bebişi için.

merhabalar.ben yeni üye oldum ilk mesajımı buraya yazıyorum.dün bende çikolata kistimin olduğunu öğrendim 3-3,5 cm lik.bişey sormak istiyorum bu çikolata kisti küçük olsa da hamileliği engeliyor mu acaba çünkü küçük kislerde ameliyatı önermiyorlar

merhaba cemre burdaki arkadaşlarda çikolata kisti var bende dahil. ponaran ve benim seninki ile aynı boyutlarda kistimiz ve ikimizde hamileyiz şu an.ameliyatsız lapsız tedavisiz ilk altı aylık deneme süremizde oldu bebeklerimiz.

günaydın herkesin bayramı kutlu olsunnnnnn.
cemre tek yumurtamda kist solda ve benim ve diğer arkadaşlarında tüm değerleri normal çıktı hep.sen korkma bu kistten bebek istiyorsan önemli günlerde çalış kafandan sil bu kisti inancını kaybetme.

Günaydın Kızlar,

Gökdenizcim, pek sevindim herşeyin yolunda olmasına. Benim ağrım sızım çok olmadı açıkçası, ilk zamanlar bacaklarım ağrıyordu yalnız.

Bizde de herşey yolunda gitti dün.
Anneler geldi, gözler iki çeşme halinde, Allah isteyen herkese nasip etsin.
Dün meşhur ikili testimizi olduk, ultrasonda detaylı bakıyor ve kandan da bazı değerleri kontrol ediyorlar. Bakalım bugün belli olur herhalde.

Dr dün bakarken, bir fazlalık görüyorum bacak arasında. Kesin olmamakla birlikte büyük olasılıkla erkek dedi. Bir sonraki aya daha kesin olur dedi. Herşey yolunda Allah şükür. :teytey:

günaydın kızlar,
ponaran bu harika haberlerine çok sevindim.test sonuçlarınıda yazarmısın öğrenince.benimde bacaklarım ağrıyor ponaran birde kullandığım ilacın etkisi çok bende.ve doktor iki ay daha devam edeceğimi söyledi dün.doktorun sana ilaç falan vermedi değil mi.dün sordum neden kullanıyorum diye düşük tehlikesi oluşmasın ve bebeğe dışardan destek vermek için dedi.kistten dolayımı bilmiyorum.ilişkide yok dedi.hem tehlikeli bir durum yok diyor.hemde tehlikeli bir gebelikde olması gerekenleri yapıyor.tedbirli olmak için belkide bilmiyorum ama.sizce fikirlerinize ihtiyacım var.

Gokdenizcim, ben sadece vitamin kullandım. Başka bir ilaç kullanmadım.
Belki senin dr temkinli davranıyordur.
Bende ilk aylarda senin gibi sık gidiyordum dr'a yalnız.
Sürekli kontrol ediyordu ultrasonla.

evet ponarancım sanırım bunun birazda yaşla ilgisi vardır.bencede temkinli davranıyor haftaya çarşamba tekrar gidicem sanırım kalp atışını duymak için çağırdı.sonrasında ne diyecek bilmiyorum çünkü 02.mayısla 20 mayıs arasında amerika ya gidiyormuş.belki o tarihlerde tedavi gerekmez bilmiyorum ama.

Sen olumlu düşünmeye devam et, kalp atışından sonra muhtemelen ayda bir gitmeye başlarsın. yerimseniben
Bu kadar sık görmeye alşıtıktan sonra biraz zor geliyor ama her gittiğinde çok farklı görüyorsun böylece. :dance:

O zamana kadar da dr'un gelmiş olur zaten. Sen yinede haftaya gittiğinde bir isim iste ondan, acil birşey olursa kimle görüşeyim diye.

evet bende senin gibi düşündüm eee aklın yolu bir olduğuna göre demekki doğru düşünüyoruz.olumlu olmak sözündede bu yola çıktığımdan helede burda sizle tanıştığımdan bu yana hep iyi düşündüm ve şükürler olsun iyilerde oldu hayatımızda.ama bişi diycem ponaran kanımca ikimiz kaldık burada başbaşa ne dersin.a.s.

günaydın arkadaşlar hamile olupta burayı bırakmadığınıza sevindim. diğer hamile arkadaşla ve senin için herşeyin yolunda gitmesi için dua ediyorum. benim de cumartesi günü yumurta takibine başlanacak. herşeyin hayırlısı sizler için çok seviniyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…