Cikolata Kisti olanlar

Harika Harika Harika Süpeeeeerrrrrrrr.yuppiiiiiiiiii.ponaran Harika Süper Aayyyyyyyyy Ya Tlf Olsa Aricam Yanimda Olsan Varya Sarilcam Süper Harika Haber Yaaaaaaa

Kızlar,

Çok teşekkür ederim. Bende çok mutluyum, allahe herkese nasip etsin umarım.
Şimdi cumartesi günü kan testi yaptırmayı planlıyoruz.

Demek ki anne sözü dinlemek iyi bişimiş:)
Annem ne öyle bir gün dolu, bir gün boş demişti de, bizim zamanımızda yoktu öyle şeyler demişti. :))

Rüya gibi geliyor hala bana, artık sıra sizlerde kızlar.

Evet Ponaran Allah Bizede Nasip Etsin.sen şimdi Bize Anlat Bakalim Işin Sirrini.kullandiğin Ovulasyon Isi Testimi.48 Saat Değil Hergün Mü.

Kızlar,

İşin bir sırrı yok aslında, sadece ilk defa bu ay hergün denedik ovulasyon haftasında.

Birde bence ısı ölçümü ile vucüdunu tanıyor insan ve ovulasyon testi ile de konfirme etmiş oluyorsun işte yumurtlamayı.

Şimdi tabloma baktımda, benim yumurtlama günlerim 12,14,16 civarları hep.
Biz 9. gün itibarıyla çalışmaya başlamışız, + ovulasyon testinin (15.gün) 2 gün sonrası olan 17. güne kadar yani.

Yani Ponaran Isi Testinin Dişinda Ovulasyon Testimi Yaptin.silgide Girip Okusa Içimizde En Umutsuz Yaklaşan Oydu çünkü.eminim Oda çok Sevinecek.şu Testleri Isimlerini Yazsan Bize Bizde Alip Başlasak.

"Ben 3 aydır ısı ölçümü yapıyorum, ilk ay tamamen bir bilmece oluyor ve yumurtlamayı bile kaçırabiliyor insan.

Ancak en azından vücudunu tanıyor ve yumurtlama potansiyeli olan günleri öğrenmiş oluyorsun.
Bir sonraki ay yumurtlama günlerin bu ayki günün 1-2 gün öncesi ya da sonrası olabilir. Tehlikeli günleri öğrenip, o günlerde yoğun çalışıyorsunuz.

Regl olduğun gün itibarıyla sabah yataktan kalkmadan ölçümünü yap. Not al, yumurtlama genelde düşük ısıyı takiben 3 günlük yükselme ile kesinleşmiş oluyor. Yani en az 3 gün yükseek değerle olmalı. Yükselme ise 0,1/ 0,2/ 0,3 gibi artışlardır. Kişiden kişiye değişir. "

Başka bir yerde yazmışım, ordan alıntı yaptım. Digital termometre ile ölçüm yapabilirsiniz. Kullandığım ovulasyon testi ise medismart, ovulasyon testi 1 paketten 5 adet çıkıyor. (30ytl) Siklus sürene göre ne zaman başlaman gerektiği yazar üstünde, ona göre her gün aynı saatlerde, tavsiye edilen öğleden snra, test yapıyorsun.

Böylece kaçırmak mümkün olmuyor ama ben ilk 4 ay sadece ovulasyon testi kullandım, son 3 ay da hem ısı takibi yaptım, hemde ovulasyon testi kullandım.

Ben Zaten Bu Cumartesi Gidiyorum Doktora Yumurtlamama Bakacak.sonrada Bu Söylediklerinden Alicam Eczaneye Gidip Ama Sanirim önümüzdeki Adetimle Beraber Başlamak Daha Uygun Gibi.

Isı takibi için adet döneminin ilk günü başlamak daha iyi tabii.
niyet edenler için bir link daha gönderiyorum...

forum.herseybebisicin.com sitesinde Doğal Aile palnlaması başlığı altından ulaşabilirsiniz.

burada ısı tablosu ile ilgili çok güzel bilgiler var, yalnız mukus olaylarına takılmayın. Ben hiçbirzaman çözemedim kendimde:)

Kızlar,

Umarım sizlerede nasip olur :)
Daha bişi anlamıyor insan ama aklıma gelince 32 diş oluyorum.

Bu hafta iş çok yoğun gelemiyorum sık sık ama haftaya daha rahat olacağım inşallah!

Silgi nerdesin??????

Günaydin Arkadaşlar,
Günümüz Güzel Yarinlarimiz Aydinlik Olsun.silgi Hala Yok Güzel Haberi Duymadi Daha.duysa Eminim çok Sevinecek Oda.emeliko Sen Nasilsin.ponaran Bize çok Büyük Umut Oldun.kendine Dikkat Et Artik.doktora Ne Zaman Gideceksin.

gökdeniz iyiyim..serephone diye bi ilaç kullanıyorum..yumurta destegi icinmiş..dun o bitti..bugun başlıyor bizim riskli gunler..insallah ya..ponarandan sonra çok umutlandım..belki de bu kistin öyle kötü bir etkisi yoktur ne biliimm iyiyi dusunuyorum

Iyi Olacak Emeliko Sen Sakin Umutlarini Yikma Herşey Güzel Olacak.psikolojik Durum çok Etken Ve Sen Daha Yeni Başladin Bu Yüzden Kistini Unut Yokmuş Gibi Davranip Hamile Kalmaya çaliş.ponaran Da Sana Bu Ilk Aylarinda O Kadar Güzel Bir örnek Olduki Ve Bana Tabi Bende 5.ayimdayim.olacaktir Umutsuzlanma.ve Sanirim Silgi Bizi Unuttu Artik.girip Güzel Haberi Duysa Karamsarlikdan Kurtulacak Ama.

gökdenizbu ay hergun dene..gunasiri değil..zaten dr gideceksin..yarın di mi? sonucu hemen yazabilecekmisin bana? haftasonu nete girebiliyorsundur ınsallah..

Emeliko Doktor Istanbul A Gidecekmiş Yarin Hemşire Aradi Beni Bugün Gelirmisin Diye Saat Bir De Gittim.solda Hiç Yok Sağda Bir Tane Yumurtamiz Var Dedi.pazar Dersine çalişip Pazartesi Tekrar Geliyosun Dedi.bugün Bende Islaklik Var Ve Kremsi Sivi Geldi.sen Benden Birgün Sonra Olduğuna Göre Seninde Pzt Si önemli.bu Arada Doktora Soramadim çok Acelesi Vardi Ama Sanirim Sol Hiç Yumurta Yapmiyor Ama Sorun Değil Bana Zaten Hep Sağ Tertemiz Onunla Bebeğin Olur Dedi Her Gittiğim Doktor.şimdi Merak Ettiğim Bugün Yarin Boş Pazarmi Dolu Yoksa Süreklimi Kafam Karişti.doktor önce Cmtsi çalişin Dedi Sonra Yok Yok Pazar Dedi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…