Çikolata Kisti ile hamile kalmak

merhabalar,hayırlı evlat olsun inşaallah, bendede çikolata kisti vardı bekarken 1yıllık evliyim ilk ay korundum ondan sonra korunmadım, hastaneye gittim 8ay kadar ama bir türlü bişey yapılamadı hep oyaladılar diyeyim, doktor ve hastane bana kabus gibi görünüyor.bıraktım şimdi soğan kürü ve hayıt otunu kullanıyprum soğan suyu kürümün 13.günü adet oldum erken adet oldum tamda yumurtlama günümde hastalandım hayıta devam ediyorum.tüplerim açık bu arada, sadece rahim ağzında kistim varmış oda çikolata değilmiş ve engel teşkil etmiyor denilmişti.duyduğum kadarıyla amh testi en düşük olanlarda bile hamile kalınabiliyormuş stresten uzak durmak şartıyla.bende çocuk sahibi olmak istiyorum yaşım 42.rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın.bana önerebileceğin birşey varmı canım

Allah en yakın zamanda kucağına hayırlı sağlıklı bir evlat verir ❤
Hayıt otu değil de hayıt ekstratı kullanmanı tavsiye ederim. Hayıt bitkisinin özüymüş çünkü. Bir de civanperçemi ve aslanpençesi ekstratı ( ikisi aynı şişede ) kullandım ben. Sabah hayıtı içiyordum bir kaşık, gece yatmadan diğerini içiyordum. Bana şifa oldu vesile oldu diyelim. Senin de kullanmanı tavsiye ederim

Ayy Allah razı olsun senden rabbim gönlüne göre versin inşaallahhhh, çok ama çok teşekkür ederim dönüş yaptığın için, rabbim isteyen bekleyen herkese hayırlı evlatlar nasip etsin

Merhaba kızlar çatlatma iğnemin 13.günü Buda testim sizce iğnemi hala

Eklentiler

• E99F720C-AB6C-407F-9F1A-8B346B87D823.jpeg
    128,7 KB · Görüntüleme: 79
  • 7FC5FDF1-4672-4EFC-BE3B-82E46D387B37.jpeg
    150,9 KB · Görüntüleme: 65
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…