Çikolata Kisti ile hamile kalmak

Çikolata kistin küçülmüş ve biri yok olmuş. Bence bu harika. Doğum kontrol hapına devam etmelisin. Ve adet günlerinde hayıt otu içmeni öneririm.
Herkes bir değil. Lütfen üzülme.
Çok teşekkür ederim içime biraz da olsa su serptiniz. Bebeğinizi sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah dualarım sizinle♥

Sizin için çok sevindim :)Bende de doktor polipten şüphelendi, aldırdınız mi histereskopi oldunuz mu

Merhabalar,öncelikle hayırlı olsun.rabbim inşaallah saglikli bir şekilde kucağıniza almayı nasip eder.vatana millete ailesine hayırlı bir evlat olur inşallah bendede 4.5cm çikolata kisti var siz ne kadar süreyle kullandınız ve ne kadar ölçüde kaç gün uyguladiniz acaba bilgi verirseniz çok mutlu olurum

öncelikle sizin adınıza çok sevindim :) bu Hayıt otu ekstratı ve civanperçemi aslanpençesi ekstratlarını ne kadar süre ve nasıl kullandınız bilgi verir misiniz

Ben adet bitiminden hemen sonra kullanmaya başladım yumurtlama günüme kadar 15 gün kullandım. Bitkisel olduğu için düşüğe sebebiyet verebilir diye yumurtlama günümden sonra kullanmayı bıraktım. Önceki 2 ayda da soğan kürü uygulamıştım.
Allah en yakın zamanda size de nasip eder inşallah dualarım sizlerle ❤❤

Allahtan ümit kesilmez. İçini hep ferah tut
İnşallah iyi haberlerini alırım
Benimde cıkolata kistin bi var dendi Bı yok dendı bıktım belirsizlikten bizimde cocuk olmuyor bugun adetim bitti ve bende yumurtlama sorun yasadım gecen ay olmadı bu ayda olmaz diye korkuyorum ve hergun bal tarcım corek otu ve ınstadan naturallen aldım onu yiyorum Baska onerın var mı yumurtlamaya fayda saglayan falan lutfen

Çikolata kistin varsa kullandığın şeylere dikkat etmelisin. Bazı şeyler kisti tetikleyebilir. Örneğin yumurtlamaya incir kürünün iyi geldiğini çok okudum. Fakat kisti de büyütüyormuş. O yüzden korkup yapmamıştım. Yumurtlama nasıl olmadı acaba anlayamadım tam ?

Ya ben bir şey sormak istiyorum. Adet bitiminden yumurtlamaya kadar 15 gün kullandım demişsiniz ya benim adet bitiminden sonraki 7.gün yumurtlama günüm oluyo nasıl olacak

Adet ile de kullanabilirsiniz bence. Onu tam olarak bilmiyorum inanın. Yanlış yönlendirmek istemem. Ama bence kullanılabilir
Adetin 3.günü başlayıp 10 gün sürsün o zaman ben şimdi bal tarçın çörekotunu mecbur öyle yapıyorum adetin 3.günü başladım bugün onu kullandığım tam 1 hafta oldu adetim bitti 3 gün sonra yumurtlama günüm 10 gün kullanmış olacağım hatta 1 gün önce bırakıcam bazen adetten sonraki 6.gün de oluyo yumurtlama ne hesaplar ne hesaplar evlat sahibi olabilmek için nasıl ince hesaplar yapıyoruz çok aratmasın Rabbim

Ben burda baya sesli düşünmüşüm kusura bakmayın kızlar saçmalamışım

Canımmm en yakın zamanda güzel haberlerini alırız inşallah. İnanarak yap. Çok dua et . Allah vereceği zamanı biliyor. Moralini yüksek tut ❤

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…