Çift rahim meselesine son noktayı koymak istiyorum artık.

Bilgi kirliligi yok aslinda, siz baya kabak tadi verdiniz sadece

İlk kez sorduğum bir şey için neden yargılanıyorum anlamadım ? Sadece bilen insanların bilgisini istedim.
İlk kez sormuyorsunuz, biz de salak degiliz. Obsesif oldugunuzu kabullenip tedavi gorun artik ve bizi de salak yerine koymayi birakin.

Diger konunuzda tum bilgili insanlar cevap verdi zaten

İlk kez sormuyorsunuz, biz de salak degiliz. Obsesif oldugunuzu kabullenip tedavi gorun artik ve bizi de salak yerine koymayi birakin.

Diger konunuzda tum bilgili insanlar cevap verdi zaten
Ben ilk kez soruyorum çift rahim meselesini bakabilirsiniz isterseniz sorularıma

Merhaba canım. Bende çift rahimliyim. benim 2 ablamda da vardı çift rahim ben bekarken öğrendim normal kasık icin emarda çıkmıştı sonradan ultrasonda belli oldu çift rahim olsa belli oluyor hemen karından ultrasonda dahi. Şekil bozukluğu için tetkit şu şekil oluyor çift rahim varsa hsg filmi çekiliyor detaylı ordan belli oluyor ultrasonda gozukmezse doktor yok dediyse için rahat olsun bende çok kafama takmıştım şimdi 2 aylık hamileyim sorun yapmadı çok şükür. Sağ rahimde benim sağ sol olsun hemen belli oluyor kese belli olduğu zaman.

Teşekkür ederim çok sağ olun

Merhaba bende merak ediyorum bu sitede bir arkadaşımız gizli gebelik yaşayanlardan cift rahim vardır bos rahime bakip gebelik yok sanıyorlar gibisinden bir şey dedi gerçekten böyle bir şey mümkün mü lütfen bana da yardımcı olur musunuz sizinki uterus didelfis mi ?

Merhaba benim didelfis ablamın uterustu benim önce ki düsüklerimde kese belli olmadan düşmüştü kimyasal gebelik olmuştu bu ilk kese gözüken gebelik çok rahat şekilde ilk sol rahime bakıldı orda kese gozukmedi snra saga baktı gördü 3 doktor değiştirdim 3 ude çok rahat gördü zaten çift rahim olduğunu biliyorsa doktor detaylı şekilde bakıyorlar 2 rahimede hatta ben 2 rahimde de çocuk olmasından şüphelendim gittiğim tüm doktorlar hepside aynı şeyi dedi dikkatli şekilde bakıldığında tek rahimde gördük dediler başta oyleymiste. Yani doktor bı rahime bakıp ötekine bakmamazlik yapmaz bakarsa keseyi görür zaten içiniz rahat olsun çok küçükken gördüler benim keseyi

Yazdım valla. Özelden sorduğunda da yazdım. Herkes yazdı. Okuduğun halde herkesin yazdığını, neden inanmak istemediğini anlayamadım. 3 ay sonra test yanlış çıkmaz. Çift rahmin yok ve hamile değilsin belli ki. En son bir doktora git, eminim zaten sormuşsundur, de çift rahmim var mı bakar mısınız. Doktora gitmelisin. Kafa iyi değil. Ne okuduğuna, ne duyduğuna inanıyorsun. Hiç sevmem biriyle böyle konuşmayı ama inanmayacaksan neden zamanımızı alıp aynı soruyu soruyorsun sürekli? Doktora gitmelisin cidden.

Merhaba öncelikle cevap verdigin için teşekkür ederim Allah bebeğini sağlıklı bir şekilde kucağına versin güzel ömrü olsun.Ben 3 doktora gittim hic biri bana cift rahimlisin demedi bazen cift rahim belli olmuyormuş ve sadece normal rahime bakip diğeri gözden kaçmış olabileceğini düşündüm ben rahimlerden biri ters olup o şekilde gebelik gözükmeyebilir mi peki ben ultrason fotoğrafımı göndermek istiyorum size

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…