Çift rahim meselesine son noktayı koymak istiyorum artık.

Merhaba benim didelfis ablamın uterustu benim önce ki düsüklerimde kese belli olmadan düşmüştü kimyasal gebelik olmuştu bu ilk kese gözüken gebelik çok rahat şekilde ilk sol rahime bakıldı orda kese gozukmedi snra saga baktı gördü 3 doktor değiştirdim 3 ude çok rahat gördü zaten çift rahim olduğunu biliyorsa doktor detaylı şekilde bakıyorlar 2 rahimede hatta ben 2 rahimde de çocuk olmasından şüphelendim gittiğim tüm doktorlar hepside aynı şeyi dedi dikkatli şekilde bakıldığında tek rahimde gördük dediler başta oyleymiste. Yani doktor bı rahime bakıp ötekine bakmamazlik yapmaz bakarsa keseyi görür zaten içiniz rahat olsun çok küçükken gördüler benim keseyi🙂

Eklentiler

• 20240701_235623.jpg
    20240701_235623.jpg
    148,9 KB · Görüntüleme: 22
Merhaba öncelikle cevap verdigin için teşekkür ederim Allah bebeğini sağlıklı bir şekilde kucağına versin güzel ömrü olsun.Ben 3 doktora gittim hic biri bana cift rahimlisin demedi bazen cift rahim belli olmuyormuş ve sadece normal rahime bakip diğeri gözden kaçmış olabileceğini düşündüm ben rahimlerden biri ters olup o şekilde gebelik gözükmeyebilir mi peki ben ultrason fotoğrafımı göndermek istiyorum size
Aminn teşekkür ederim canım 🙂 hayır çift rahim belli oluyor sadece perde varsa belli olmaz ya onda da belli oluyorda şüphe de kalınır hsg filmi istenir öyle durumda da bende ilkten perde demişlerdi hatta sonradan çift rahim kesinleşti diğer doktorlar direk çift rahim demişti ilk defa sizden duyuyorum gözükmemesini gözüküyor yani 7 sene oldu ben ogreneli çift rahimi bekarken öğrenmiştim her kadın doğuma gittiğimde hepsi göstere göstere artık öğrendim içe😂 ters olmaz şekil bozukluğu olur rahimde dediğim gibi çift rahim varsa oda hsg testinde çıkar ortaya hamile kalmadan da kolay kolay bakmıyorlar ona sorun yaratırsa bakioyorlar.

Aminn teşekkür ederim canım 🙂 hayır çift rahim belli oluyor sadece perde varsa belli olmaz ya onda da belli oluyorda şüphe de kalınır hsg filmi istenir öyle durumda da bende ilkten perde demişlerdi hatta sonradan çift rahim kesinleşti diğer doktorlar direk çift rahim demişti ilk defa sizden duyuyorum gözükmemesini gözüküyor yani 7 sene oldu ben ogreneli çift rahimi bekarken öğrenmiştim her kadın doğuma gittiğimde hepsi göstere göstere artık öğrendim içe😂 ters olmaz şekil bozukluğu olur rahimde dediğim gibi çift rahim varsa oda hsg testinde çıkar ortaya hamile kalmadan da kolay kolay bakmıyorlar ona sorun yaratırsa bakioyorlar.
Doktor yok dediyse için rahat olsun yoktur canım.

Peki siz ilk öğrendiğiniz de ultrasonda mi belli oldu cift rahim agzi da var mi ultrason fotoğrafınız varsa gönderebilir misin nasil oluyor merak ettim 😊

Peki siz ilk öğrendiğiniz de ultrasonda mi belli oldu cift rahim agzi da var mi ultrason fotoğrafınız varsa gönderebilir misin nasil oluyor merak ettim 😊
Neyine merak ediyosun kendi rahminle karşılaştırcan aklınca

Yükseksadakat sen hamile değilsin artık bunu bir anla bunu ciddi anlamda diyorum bir psikolojik tedavi görmen şart bu kadar takıntı vs iyi değil sana zarar 3 ay olmuş hamile olsan ckft rahim olsan bilmem ne olsan çıkardı artık şunu anla değilsin değilsin

X