Çift rahim meselesine son noktayı koymak istiyorum artık.

Eklentiler

• 20240701_235623.jpg
    148,9 KB · Görüntüleme: 22
Aminn teşekkür ederim canım hayır çift rahim belli oluyor sadece perde varsa belli olmaz ya onda da belli oluyorda şüphe de kalınır hsg filmi istenir öyle durumda da bende ilkten perde demişlerdi hatta sonradan çift rahim kesinleşti diğer doktorlar direk çift rahim demişti ilk defa sizden duyuyorum gözükmemesini gözüküyor yani 7 sene oldu ben ogreneli çift rahimi bekarken öğrenmiştim her kadın doğuma gittiğimde hepsi göstere göstere artık öğrendim içe ters olmaz şekil bozukluğu olur rahimde dediğim gibi çift rahim varsa oda hsg testinde çıkar ortaya hamile kalmadan da kolay kolay bakmıyorlar ona sorun yaratırsa bakioyorlar.

Doktor yok dediyse için rahat olsun yoktur canım.

Peki siz ilk öğrendiğiniz de ultrasonda mi belli oldu cift rahim agzi da var mi ultrason fotoğrafınız varsa gönderebilir misin nasil oluyor merak ettim

Peki siz ilk öğrendiğiniz de ultrasonda mi belli oldu cift rahim agzi da var mi ultrason fotoğrafınız varsa gönderebilir misin nasil oluyor merak ettim
Neyine merak ediyosun kendi rahminle karşılaştırcan aklınca

Yükseksadakat sen hamile değilsin artık bunu bir anla bunu ciddi anlamda diyorum bir psikolojik tedavi görmen şart bu kadar takıntı vs iyi değil sana zarar 3 ay olmuş hamile olsan ckft rahim olsan bilmem ne olsan çıkardı artık şunu anla değilsin değilsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…