Makyaj Ürünleri Chocolatestar Makyaj Videosu =)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Bundan sonraki makyajim hangi renk agirlikli olsun?

• Ankete Katılan
    147
canım ya ne tatlısın masallah resimlerde gorunce biraz soğuk sanmıştım ama çok sempatiksin çok şekersin malzemelerin çok guzel ve çok guzel yaptın ellerine sağlık tatlım opuyorum

canım ya ne tatlısın masallah resimlerde gorunce biraz soğuk sanmıştım ama çok sempatiksin çok şekersin malzemelerin çok guzel ve çok guzel yaptın ellerine sağlık tatlım opuyorum

sagol canim =) beni taniyan herkes bunu soyler, seni once soguk sanmistim diye, sanirim fazla gulumsemememden kaynaklaniyor, kucukken dislerim cok sorunluydu o gunlerden kalma bir aliskanlik iste kolay kolay gulemiyorum =))))

sagol canim =) beni taniyan herkes bunu soyler, seni once soguk sanmistim diye, sanirim fazla gulumsemememden kaynaklaniyor, kucukken dislerim cok sorunluydu o gunlerden kalma bir aliskanlik iste kolay kolay gulemiyorum =))))

ahh yirim ben onu gül yaaww
gülmek herkese yakışır çiçeğim sana da çok yakuşuyor yaaaa:)

2. videonu izleyemedim ama izlicem çiçeğimm heç merak etmena.s.:nazar:

ahh yirim ben onu gül yaaww
gülmek herkese yakışır çiçeğim sana da çok yakuşuyor yaaaa:)

2. videonu izleyemedim ama izlicem çiçeğimm heç merak etmena.s.:nazar:

canim benim cok sagol =) acelesi yok, ne zaman istersen izleyebilirsin =)))
bugun bir tirnak videosu cekmeye calistim ama kamera devrildi, ve az daha o kadar ojenin icine dusuyodu :1shok: yanimda birisi daha oldugu zaman cekicem...

canim su makyaji denebilirmisim ben bittim resmen cok guzel
spring.jpg
spring1.jpg

Canım çok güzelsin ilk başta ,çok güzel olmuş videe emeğine sağlık Mor tonlarında bir makyaj yapmanı istiyorum öptm

cikolatam harika olmus bitanem ellerine saglik tipkisinin aynisi hatta daha guzeli cok tesekkur ederim canim beni kirmadigin icin

X