Makyaj Ürünleri Chocolatestar Makyaj Videosu =)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Bundan sonraki makyajim hangi renk agirlikli olsun?

• Ankete Katılan
    147
denizcim ellerine sağlık topik şenlendi valla marifetlerimiz açığa çıkıyor ne güzel :asigim:
bu arada makyajılıda makyajsızda güzelsin fakat çok değişik yüz hatların varŞeniz

güzel olmuş emeğine sağlık şekerim...kaliteli kaliteli her şeylerinnrimelin çok ilgimi çekti..ben de alıcim...

tesekkur ederim arkadaslar...
almagester'cim cok naziksin :asigim:
kibele'cim rimelimi tavsiye ederim, basi top seklinde oldugu icin her yone dogru surebiliyorsun, memnunum ben =)

Maşallah canım çok güzelsin. Videonu ilk açamadım sonra başardım. Çok güzel bir video. makyajda süper.yanlız o tıkır tıkır ses sinir etmedi değil. fakat ses tonun çok rahatlatıcı. devamını bekleriz canım.

kız seni yerler yerler seni ham yapar bu zillilerr :dance::icecream:
41 kere maşşallah
sen güzelsin makyajın güzel malzemeler 10 numara ayrıca gözümden kaçmadı.
ama bişey isticem senden.koyu renk farını gözünden kaş bitimine yani yukarı doğru biraz uzatıp çekik göz şeklinde yani hafiften bir bülent ersoy makyajı yapsan diyorum.ama o kadar abartı değil. seni birde öyle görmeyi çok arzu ederim . göz yapında çok müsait.
öperim seni kocaman çok tatlısın:1hug:

cok tesekkur ederim canim guzel sozlerin icin =D
eyvah yapmaktan en korktugum makyaj =) tamam, bir dahaki videoda hafif renkler kullanip oyle yapayim o zaman =)))))

:sm_cool:Canım benim çok güzelsin yaaa harikasınn

Bu renk sana çok ama çok yakışıyorrrrra.s.a.s.

chocum ben daha yeni gördüm canım,çok hoşsun çok beğendim ben.
Bu arada tam anlayamadım ama deep blue green'miydi kullandığın pigment ?
Hangi paint pot bu ayrıca? rengi süpermiş en kısa zamanda bende edinmeliyim . =)

canim benim gozlerine masallah =DDD evet kusum deep blue green =D bana sample vermislerdi halime aciyip =DDD
paint pot'um delft canim, tek kelimeyle muh-te-sem bir rengi var, kesinlikle tavsiye ediyorum =DDDD
sugarsweet geldi mi bu arada? ve senin hello kitty'ler ne oldu?

deep blue green sample siparişi vereceğim pigmentler arasında.
Paint pot dediğin gibi muhteşem canım not aldım bir yere en kısa zamanda alınacaklar arasında. =)
eheehe :) istanbulda olan sensin kızım benim sana sormam lazım asıl =D
sugarswwet,clour ready ve emin olmamakla birlikte :S viva glam mağazalarda yerlerini aldılar canımcım =)
hello kittyden cute sterle,on the prowl alıcam demiştim ya sana lucky tom palet ve popsterde aldım. =))

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…