Bebek İkinci El Chıcco band yurutec cok ucuza ,sallanan beyaz mobılya besık set

Elımde fısher prıce DOGA ESINTISI model otomatık sallanan salıncak aynı zamanda anakucagı besık var
Evım kucuk oldugundan dolayı Mersınde annemın evınde bıraktım.Sıfırdan farksız orjınal kutusunda duruyor.Sadece 6 ay kullandık kılıfını ortusuz kullanmadık.Bebegım ıcın ıyı kı aldıgım dedigım urunlerın en basında gelıyor ve cok memnun kaldıgımız bır besık.Özellıklerını eklıyecegım ve temsılı fotosunu
Isteyen olursa resım eklerım özellıkle resmını cekmedım cunku satmaya kıyamadıgım bır urundu kızımın ustundeyken cekılmıs fotosunu bulur özelden gönderebılırım.Ankaraya esım geldıgınde elden teslım edebılırım.Veya Mersınden elden teslım
Fıyat:220 tl

Ve Chıcco band yurutec saglam calısır durumda on barında kı özellıkler calısıyor sadece dıkız aynasında kucuk bır catlak var.Fiyat:90 tl

Fisher Price Doğa Esintisi Beşik Otomatik Sallanır Salıncak New 2014

• Ürün Adı: Doğa Esintisi Beşik Salıncak
  • Markanın Ait Olduğu Ülke :Amerika
  • Üretim Yeri : Uzakduğu
  • Hitap Ettiği Yaş Aralığı: 0-Ay ve üzeri

Özellikleri:
  • Fisher-Price'tan bebeklerin uyku sorununa yardımcı olacak yepyeni bir beşik salıncak.
  • Farklı sallanma modu ve rahatlatıcı doğa sesleri ile bebeklerin uyku saatlerini keyifli kılacak.
  • Baş kısmında bulunan sevimli hayvancık dostlar dönerek bebeğin duyu gelişimini desteklerken rahatlatıcı ve eğlendirici sesler eşliğinde onu mutlu edecek.
  • Özellikler: 6 hız ayarı, 8 sakinleştrici melodi,doğa sesleri, 2 farklı koltuk ayarı, takılıp çıkarılabilen bebek baş desteği, kolay saklamayı sağlayan katlanabilme özelliği
Ürünü yumuşak bir oyun battaniyesi şeklinde kullanarak başlayın, bırakın harekete geçirici motifler, neşeli müzikler ve ilginç aktiviteler bebeğinizin vurma, yakalama ve çarpma dürtülerini harekete geçirsin.
Yüzüstü oyun zamanı geldiğinde, bir destek oluşturmak içinbir ucundan yukarıya doğru katlayın, sonra bebeği uzanmaya ve çekmeye teşvik edecek aktivite oyuncaklarını takın.
Bebek hazır olduğunda, emekleyebileceği bir alan yaratmak içinbattaniyeyi ve kemerleri yeniden düzenleyin!
Battaniyeyi makinede yıkamak içinkemerleri sökün veya taşıyabilmek içinsadece katlayın.
Bebeğin Gelişimine Yönelik Faydaları:
3 aşama vurma, uzanma ve yüzüstü oyun & emeklemeyi teşvik eder ve bebeğin kol, bacak, mide ve boyun kaslarını güçlendirir.
Oyuncaklara vurdukça, yakaladıkça ve çarptıkça bebeğin motor becerilerini ve göz-el koordinasyonunu geliştirir.
Bebeğin hareketleri bir şeylerin oluşmasını sağlar, sebep ve sonuç ilişkisini öğretir.
Bebek gözlemlediği ve süprizleri tahmin ettiği içindüşünme becerilerini geliştirir.
Renkli desenler görsel duyuları harekete geçirir
Canlı müzik dinleme becerilerini geliştirir.
Not:SALINCAK IKI FARKLI turde sallanabılıyor en cok da bu ozellıgınden dolayı tercıg etmıstım

Guncel Ankaradan ıhtıyacı olan var ıse 17 mayısta Ankaraya getırtebılırım.

pazartesı yurutecı ve otomatık besıgı Ankaraya gonderebılırım .isteyen varsa.ELden teslım edılır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…