Chance21 İsteme ve Söz Fotoğrafları (:

Öncelikle çok teşekkür ederim.
Yüzükleri koyduğumuz şey yastık gibi birşey :)) Hazır aldım dışarıdan...

çok güzel çıkmışsın allah tamamını erdirsin tepsine bayıldım kendinmi yaptın bide ben o tepsideki kuşlardan arıyorum nerden bu

İzmir in kızı işte yaaa..çok güzelsin canım..mutluluğunuz daim olsun inş. Allah tamamına erdirsin

allah tamamına erdirsin inşallah.. her şey eksiksiz görünüyor
bu arada söylemeden geçemicem çok güzelsin

İzmir in kızı işte yaaa..çok güzelsin canım..mutluluğunuz daim olsun inş. Allah tamamına erdirsin

Çok teşekkür ederim, ee İzmir'in farkı diyelim o zaman:asigim:

allah tamamına erdirsin inşallah.. her şey eksiksiz görünüyor
bu arada söylemeden geçemicem çok güzelsin

Çoook teşekkürler...opuyorumnanaktan

çok güzel çıkmışsın allah tamamını erdirsin tepsine bayıldım kendinmi yaptın bide ben o tepsideki kuşlardan arıyorum nerden bu

Yok canım ben yapmadım, hazır aldım...

Güzel ve içten dilekleriniz için çok teşekkür ederim, Allah sizlerden de mutluluğu hiç eksik etmez inşallah

tam istediğim gibi bir söz kıyafetin konsept süper

yaa ben burda nasıl yapsam da şu aldığım kiloyu versem diye düşünrken o incecik resimlerini koymuşssun reva mı bu bana aklinialirimsmile şaka bi yana baktığım albümlerde dikkatimi çekenlerden biri oldun süperr Allah tamamına erdirsin

nekadar sade nekadar şık bı tören olmus
cok begendım
sende ıncecık su gıbı bı kızmıssın masallah sevdıcegınle mutluluklar Allah tamamına erdırsın...

Çok teşekkür ederim öncelikle. Zayıflık konusuna gelince de inan ki ben kilo almaya çalışıyorum ama alamıyorum. :sinifsinif:

Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederimmmm, Allah sizlerin de mutluluğunu daim etsin inşallahopuyorumnanaktan

gerçekten çok güzel görünüyorsunuz,Allah nazarlardan saklasın :) tamamına erdirsin inşallah...hayırlı uğurlu olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…