Chance21 İsteme ve Söz Fotoğrafları (:

bence çok güzel bir çiftsiniz. çok yakışmışsınız maşallah.. allah tamamına erdirsin.

Allah tamamına erdirsin. Çok yakışmışsınız birbirinize. Sende maşallah çok güzelsin. Saç rengin ne dir çok güzel parlıyor.

Birbirinize çok yakışmışsınız, siz de çok güzel görünüyorsunuz. Ömür boyu mutluluklar dilerim. Herşey gönlünüzce olsun...

Birbirinize çok yakışmışsınız...
Allah tamamına erdirsin.
:nazar:
Kıyafetin çok çekici ve çok hoş olmuşsun maaşallah :nazar:
Ömür boyu mutlu olun inşallah!
:Saruboceq:
Darısı başımıza inşalllah! :Saruboceq:
Tüm bekarların yani.
:jeyyar:
Biz de nasiplenelim değil mi ama? naniknanik

Allah tamamına erdirsin. Çok yakışmışsınız birbirinize. Sende maşallah çok güzelsin. Saç rengin ne dir çok güzel parlıyor.

Mavi siyah aslında ama parlaması için içine biraz daha mavi koydu kuaförüm... Çok teşekkür ederim bu arada.

Herkese kocamaaannn teşekkürlerimi iletiyorum, Allah sizlere mutluluğun daha fazlasını versin arkadaşlarım...

canım çok güzel olmuşsun maşallah.Allah tamamına erdirsin.mutluluklar...:nazar:

herşey harika özellikle sen maşallah:nazar::nazar::nazar:

Allah tamamına erdirsin....mutluluklar dilerim canım....bu arada o yüzüklerin olduğu yastıkmı nasıl yaptınız çok beğendim....

herşey harika özellikle sen maşallah:nazar::nazar::nazar:

Allah tamamına erdirsin....mutluluklar dilerim canım....bu arada o yüzüklerin olduğu yastıkmı nasıl yaptınız çok beğendim....

Öncelikle çok teşekkür ederim.
Yüzükleri koyduğumuz şey yastık gibi birşey :)) Hazır aldım dışarıdan...

hersey cok guzel gorunuyor ayrıca ne hoş kızsın allah sevdıgıne ılerdeı yavrularına ananabana bagıslasın.eş adayındaa gulumsuyor allah dırlık duzenlık versın...kendı nısanım aklıma geldı...guzel hatıralar bunlar...

Çok teşekkür ederim canım, Allah hiç birimizin mutluluğunu eksik etmesin...

Sumak, teşekkür ederiiimmmm :-)

çok güzel çıkmışsın allah tamamını erdirsin tepsine bayıldım kendinmi yaptın bide ben o tepsideki kuşlardan arıyorum nerden bulabilirim...

ayyy allah mutlu etsin canimmm, benden bir hafta sonra sözlendin sende :))
siyahlara glömülmüssünüz ama olsunn cok güzelmissin kara kedi :)

Allah tamamına erdirsin .. benim yüzüklerimin aynısı :)) bi an için 4 ay öncesine gittim :))

Herşey çok güzel ama en güzeli sensin yerimseniben
Allah tamamına erdirsin, şimdiden mutluluklar

X