Chance21 İsteme ve Söz Fotoğrafları (:

maşş çok güzelsin canım. Allah tamamına erdirsin.. düğün ne zaman fotoları sabırsızlıkla bekliyorum :lepi:

çok güzel canım..mutluluğunuzun devamını diliyorum.çok zarif görünüyorsun elbisen çok yakışmış.

cnm çok her şey çok güzel olmuş, ömür boyu mutluluklar.

kurabiyeleri nerdeye yaptırdın? çok beğendim.

Canim muhtesem görünüyorsun ya, fizigine bayildim, hersey harika duruyor, Allah ömür boyu mutlu etsin sizi.

maşş çok güzelsin canım. Allah tamamına erdirsin.. düğün ne zaman fotoları sabırsızlıkla bekliyorum :lepi:
Çok teşekkür ederim canım, düğün inş seneye opuyorumnanaktan

çok güzel canım..mutluluğunuzun devamını diliyorum.çok zarif görünüyorsun elbisen çok yakışmış.
Teşekkürleeeerrropuyorumnanaktan

ALLAH mesut etsin canım.herşey çok güzel olmuş.en kısa zamanda düğün resimlerini bekliyoruz.
Amiiinnn,inş. Çok teşekkür ederimmmopuyorumnanaktan

cnm çok her şey çok güzel olmuş, ömür boyu mutluluklar.

kurabiyeleri nerdeye yaptırdın? çok beğendim.

Çok teşekkür ederim canım, kurabiyelerimi İzmir'de nikah şekeri yapan bir yere yaptırdım. Ama internetten de bulabilirsin...opuyorumnanaktan

allahim kaderini guzel yapsin....cook guzelsin..mankenler halt etmis...masallahhh

Ay ay ay çooook teşekkür ederim canımmopuyorumnanaktan

Canim muhtesem görünüyorsun ya, fizigine bayildim, hersey harika duruyor, Allah ömür boyu mutlu etsin sizi.

Şımartıyosunuz beniiii opuyorumnanaktan Çok teşekkürleeerrrr....

a.s.

Allah tamamına erdirsin herşey çok hoş olmuş çok şıksınız ikinizde sanki söz değilde nişan gibi olmuş maşallah Allah ağzınızın tadını bozmasın

Allah tamamına erdirsin herşey çok hoş olmuş çok şıksınız ikinizde sanki söz değilde nişan gibi olmuş maşallah Allah ağzınızın tadını bozmasın

Eh biraz öyle oldu evet kaydirigubbakcemile2 Nişan nasıl olacak çok merak ediyorumkaydirigubbakcemile3

O kadar tatlı olmuşsunuz ve öyle yakışmışsınız ki gerçekten. Her şey çok güzel görünüyor, Allah mutluluğunuzu bozmasın.böyle muhteşem anları böyle muhteşem bir şekilde Allah bana da nasip etisn inş. :Saruboceq:

O kadar tatlı olmuşsunuz ve öyle yakışmışsınız ki gerçekten. Her şey çok güzel görünüyor, Allah mutluluğunuzu bozmasın.böyle muhteşem anları böyle muhteşem bir şekilde Allah bana da nasip etisn inş. :Saruboceq:

Amiiin canım,inşallah... Allah sana daha güzellerini nasip etsin... Çok teşekkür ederim opuyorumnanaktan

Yok yok aynı boydayız,hatta o benden biraz uzun :) ama topuklu ayakkabının gazabına uğradı :))
Çok teşekkür ederiimmmm....

cnm cok hos olmussun valla manken gibiii
birbirinize cok yakismissiniz
allah mutlulugunuzu daim etsinopuyorumnanaktan

maşallah canım, inşallah düğün resimlerinize de güzel güzel yorumlar yaparız, allah tamamına erdirsin inşallah a.s. :nazar:

Didem ne kadar da zarif görünüyorsun maşAllah. Dilerim çoooooook mutlu olursunuz.

X