Cezalar yaptırım değil...

Haber ne çabuk yayıldı yahu

İlk mesajımda dediğim gibi , tadımız kaçmasın derken , hepten mahalle kavgasına dönmez dilerim bu kararın sonu .

Ha herkes kendinden sorumlu elbette ama tadında ve dozunda tartışabilmekte bir başka zevkliydi .

Sıfırlamaya geldik hanımlaaaaarrr

Siyasette BDV'de, geyikte, estetikte, anneler kulübünde, ah erkeklerde, cezanızı nerde aldığınız hiiç mühim değil, tüm cezaları sıfırlıyoruzzzz.

Aftan yararlanıp benide sıfırlayın diyenler Kazen'e mesaj atsın lütfen, mesaj atamayanlar Kazen'i arkadaş listesine ekleyip gönderim yapabilir.

Bundan sonra konu dışı, geyik muhabbeti, polemik suç olmaktan çıktı.

Yalnız hakaret, küfür, reklam amaçlı yazılar ceza alacak. bundan ödün vermiyoruz. Hakaret ederseniz, küfür ederseniz, reklam yaparsanız basarım cezayı.
Küfürde hakaretten ceza aldın, gidip 2. Üyelik alıp hakaret etmeye devam ettin, anında deşifre ederim.

Siyasetçiler, siyaset bölümünde konu açma kriterleri aynen devam, kaynaklı, dayanağı olan, yorumsuz, başlığı haber kaynağındaki gibi aynen yazılan konular açmaya devam ediyorsunuz. Konular birkaç kere farklı üyeler tarafından açılmışsa konu tekrarı diye kapatmıyoruz, aynı kişi aynı konuyu birden fazla açmışsa kapatıyoruz ancak.

A partisini destekleyen x üye gider kendi kaynağından yararlanıp açar youtube kapatıldı konusunu, B partili kendi kaynağını kullanarak açar.

Koskoca insanlarsınız biraz otokontrolünüzü kendiniz sağlayın bakalım, şimdiye kadar kolaydı Mune taraflı, Mune haksız demek.
Yazın, çizin kendiniz görün

peki mune,bdvde bu konu fake demek ban sebebi değil mi artık

Değil artık oky, ne haliniz varsa görün, konu sahteyse üyeye işlem yapar konusunu kaparım ama ister fake deyin ister konuda kırk takla atın hakaret küfür olmadığı sürece sizi cımbızlamıyorum artık, bakalım ne zaman isyan edeceksiniz

Polemikleri, karşılıklı atışmaları hakarete, küfre varmadığı sürece kiblemiyorum ben şahsen.
Ama geçende şahsıma 'iğrençsin' diyen birini kibledim ve anında cezası verildi. Teşekkür ediyorum yönetime
Kötü kelimeler kullanmayalım birbirimize yeter, bu kadar basit

valla ben sonunu çok iyi görmüyorum. kendi adııma

Beni banla diye yalvaran üyeler hayal ediyorsun heralde Mune
Ben değilde ofişimi banla diye yalvarabilirim ben

valla ben sonunu çok iyi görmüyorum. kendi adııma

Yazmak veya yazmamak işte bütün mesele bu
Yazmakta sizin insiyatifinizde yazmamakta.
Yazmayınca kendinizi lafların altında ezilmiş gibi hissediyorsunuz ama bazen suskunluk iyidir.

Gün gelecek polemikten konu dışıdan okunamayacak konulara isyan edeceksiniz ama şimdi de polemikten konu dışıdan ceza aldım diye kızıyorsunuz, eee biz ne yapalım o zaman

Öyle yapıyoruz olmuyor böyle yapıyoruz olmuyor Aldığı cezalar yüzünden çoğu kişi beni dart tahtasına hedef olarak koydu

yehuuuuu en çok bdv de geyiğe sevindim ben pattizle fetibörden ban acım var cunku ama herzamanki gibi geyık yapılcak konu var yapılmıycak konu var

Son düzenleme:
o değilde, konu dışı ve geyik olayında cezanın olmaması iyi olmuş ya

Altını çizdiğin kısımda cezalar devam edecekse çok sorun çıkacağını sanmam .

Polemiğe girmekte ve bir konuyu karşılıklı tartışmakta zaten sorun yok bizim için . Ama mesaj içeriği hakaret / aşağılama çok nadir olarak karşımıza çıksa da küfür içeriyorsa bu ceza aldığı sürece tabii .

Muhtemelen alıntı yapmaktan çekinen , hatta siyasete girmeyeyim aman diyenlere alıntı yapıp sataşma konusunda gün doğacak biraz .

KOnu dışı mesa nasıl cezasız kalıyor bunu anlamadım . Tam siyaset konuşuyoruz , konu mühim , sayfalarca iki üyenin geçen gün başına geleni mi okuyacağız konu ile uzaktan yakından alakasız ...

Son cümlenden anladığım bu yeni sistemle omuzlarındaki yükü hafifletmiş olacaksın ama sitedeki o seviyeli duruşa ne kadar etki edecek bu karar bozulması anlamında yaşayıp göreceğiz .

aylardır BDV ye bakmışlığım yok, belkide bir sene olmuştur, tekrar mı BDV ye aksam acep

hemen geyiğe sardırdım yanlız

siyasetten içim bayıldı yanlız, değişiklik olsun diye siyaset dışı başlık açıyorum kimse sallamıyo

ama piliçe tecavüz haberine ilgi olmuştu hakkınızı yemiyim

Bazı arkadaşlar bir yorumu bildirmiş bunlara ceza yok mu artık diye hakaret ve küfüre ceza devam arkadaşlar, kuralları biraz esnettik ama heptende large etmedik yahu:)))

eski sistem geri gelsin diyeceğimizi sanıyosan mune daha cok beklersin

yeni kurallardan tüm site haberdar mı acaba Mune

BDV de tekrar tekrar söylemek zorunda kalmayasın mesela, buna ceza yok buna var falan diye

Gün gelecek değil ; gün bugün bir üst mesajımda yazdım ben .

Konu dışından okunmayacak kadar tatsızlaşan konular kime ne yarar sağlayacak ?

Ha irademizi mi ölçeceğiz mune , bakalım cezasız ne kadar uslu durabiliyoruz diye ?

Biz zaten durabiliyorduk .

Bir ödül geliyor , zaten makul yazamayana ödül , yazabilene ceza şeklinde .

Yönetime adaletinden dolayı hiç sistem etmemiş , bilakis takdir etmiş ne kadar çok üyeniz vardır oysa ki , sitem edenlere ne haliniz varsa görün derken ; etmeyenlerin seviyeli forum ortamı umarım zedelenmez .

Hadi bakalım rast gele hepimize .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…