Cezalar yaptırım değil...

bi de ben bu beğeni şeysini anlamadım yaw, kaç beğeni yaptıktan sonra aynı üyeyi beğenebiliyoz

Hahaha.. Cok yasa sen alone... Olsun bize takil dicem, ben de simdi ise gidiyorum, gerisi de yatar zaten birazdan... Yanlizsin bu gece, sansina kus...

Bu arada ben erkek üye biliyorum dolusuylan. Söylemem ki.

Zavallım erkekler ya mantarıydı, bağsuruydu, kız arkadaşına bir şey alıcaktı, her şey için buraya bakıyorlar. Site içi arama yapmak için de üyelik gerekiyormuş.

Bir de biri bana dedi ki siteye üye olurken erkek üye yasaktır gibi bir şey yazıyormuş. Ama üyelikte kadın erkek seçenekleri varmış. Tuzak mı bu diye beni aradı bir arkadaşım. Tuzak kadın işaretle mune apla yakalar dedim.

Hahaha.. Cok yasa sen alone... Olsun bize takil dicem, ben de simdi ise gidiyorum, gerisi de yatar zaten birazdan... Yanlizsin bu gece, sansina kus...

yok ben ezelinden beri genç ölceğimi düşünürüm söyleyincede hep kızarlar bana sus öyle deme diye (çok yaşa didinya).

gitme yav iş neymiş bu saatte daha karpuz kesecedik

o zaman engellediğini bile hatırlamıyor kız

5 kişi beğenmen lazım canım

teşekkürler Rengina,

tekrar beğenemiyorum o yüzden teşekkür yazmak zorundayım kibar bi insan olarak, yönetim buna bi el atsın, beğeni de engellere HAYIR!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…