Cezalar yaptırım değil...

kazen adammıymış:26:

anaaaa bu yaştan sonra elin adamına istek yolladık gitti canım türkan şoray kurallarım

erkek üye yassah değilmi şikayetmi etsek kazeni mune ablama

Yok, ben beklicem... Onun bana istek yollamasi lazim di mi...:26: Haklisin valla... Biz de Soray hayraniyiz sunun surasinda...

yanlız geyiğin serbest kalması iyi oldu, milletin dikkati dağıldı siyasetten, geyik candır

kazen adammıymış:26:

anaaaa bu yaştan sonra elin adamına istek yolladık gitti canım türkan şoray kurallarım

erkek üye yassah değilmi şikayetmi etsek kazeni mune ablama

kazen adam mıymış nedir ya

yanlız gerçekten 1 nisanda bi numara bekliyorum ben, o gün siteye girmiyim bari

Yok, ben beklicem... Onun bana istek yollamasi lazim di mi...:26: Haklisin valla... Biz de Soray hayraniyiz sunun surasinda...

benim kurallar gitti bi kere hemide aşık olmadığım bi adama gitti sen bekle yavrum delme kurallarını madem konu dışı mj yassah değil ozaman içimi dökmek istiyorum: çok yalnızım yalnızlıtan kafa yemek üzereyim tv de ses olsun diye angara havalarını buldum adam kıvırıyo ben burda size laf yetiştirmeye lçalışıyorum yalınız yalınız oturuyorum öffffff içim şişti valla

Beni kimse ne aradı ne mesaj attı.:26:

Puanım 10 kalmış ama misli misli gelir bunun.

ya tolin sana ben sapık demiş sen de direkt engellemişsin
yoksa tolin başkasına mı mesaj attı

Yav seni 003,5 chess bond yapacaktık onu bile yapamadın, deşifre ettin kendini

tolin patronun şakasını mı diyorsun, Kazen benim intikamımı almış, yağlarım eridiydi
mune doğruyu söyle kazen anlattımı bana yaptığı şakayı sana?
öğrendin mi gerçekleri senin sapığın tolindi

bade yeminlen bu sevdalinka saftrik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…