Çeyizimin temel parçaları. Ve fikrinize ihtiyacım var

Uzun süredir nişan telaşından çeyiz alışverişine ara vermiştim... ama döndüm :)
Karaca 12 kişilik misafir bardak takımım
Screenshot_2016-08-04-16-06-28.png

Eki Görüntüle 1880697 Homend konuşan çay makinem :)) vee
Eki Görüntüle 1880699 350 watt oldugu icin ağır ateste pisirme özelligi olan homen türk kahvesi makinem

Aldıkların çok güzel allah aşkla kullanmayı nasip etsin eşinle beraber :KK68:
Homend çaycıyı evde kullanıyoruz çok memnunuz gerçekten özellikle kalabalık çay saatlerinde en büyük kurtarıcımız oluyor inşallah sen de memnun kalırsın canım:nazar:

Aldıkların çok güzel allah aşkla kullanmayı nasip etsin eşinle beraber :KK68:
Homend çaycıyı evde kullanıyoruz çok memnunuz gerçekten özellikle kalabalık çay saatlerinde en büyük kurtarıcımız oluyor inşallah sen de memnun kalırsın canım:nazar:
Tesekkür ederimm amin canim :)
Çaycı içn herkes olumlu yorum yapıyor bende memnun kalirim diye düsünüyorum

Eki Görüntüle 1707798
Kızlar bu nevresim takımını alıcam sizce nasıl ?
markası taç süphem yok kalitesinden.
Pamuk satenmiş. sizce uygunmu fikrinizi almak istedim??

Canim ben saten delux nevresim takimi 2 tane aldim. Biri taç biri sarev.. İkisini de 150 TL civari aldim ama çok ciddi kkampanyalarla.. Çok araştırarak. Bitanesi dekorazon.com da %50 infirimle 250 TL yaziyodu ben N11 super firsat kampanyasıyla 150 TL ye almistim. İyi araştırma yapmak lazim.

Merhaba aldıklarınız çok güzel ,güle güle kullanın. Pamuk saten nevresim takımından memnun kaldınız mı acaba?

A101den kaptığım ilk elektrikli ev aletim Eki Görüntüle 1866732

Eki Görüntüle 1880697 Homend konuşan çay makinem :)) vee
Eki Görüntüle 1880699 350 watt oldugu icin ağır ateste pisirme özelligi olan homen türk kahvesi makinem
arzum blender ve homend çaycı nasıl memnun musunuz?

Merhaba aldıklarınız çok güzel ,güle güle kullanın. Pamuk saten nevresim takımından memnun kaldınız mı acaba?

arzum blender ve homend çaycı nasıl memnun musunuz?
Çok çok memnunum canım. Rafronce ile pamuk saten arasında dağlar kadar fark var. Yumuşacık rengi de atmiyor

X