Çeyizimin temel parçaları. Ve fikrinize ihtiyacım var

Buldum canım karacanınkiyle ikisi arasında gidip geliyorum fiyat farkı çok yüksek ve porland ın hiç ürününü almadığım için kararsız kaldım

canım kalite konusunda hiç şüphen olmasın porlanddan yana ama fiyat olarak haklısın epey yüksekler :KK43: karaca ne kadar onu da bilmiyorum açıkcası ama sadece fiyat konusunda kararsız kaldıysan karaca al derim müstakbel eşinle de kullanmak için bikaç tane porland alabilirsin :KK39: misafirler için porland dan 6 ya da 12 kişilik yapmak istersen gerçekten çok yüksek bi fiyat çıkabiliyo maalesef belki böyle bakarsan daha kolay karar verebilirsin :21:

canım kalite konusunda hiç şüphen olmasın porlanddan yana ama fiyat olarak haklısın epey yüksekler :KK43: karaca ne kadar onu da bilmiyorum açıkcası ama sadece fiyat konusunda kararsız kaldıysan karaca al derim müstakbel eşinle de kullanmak için bikaç tane porland alabilirsin :KK39: misafirler için porland dan 6 ya da 12 kişilik yapmak istersen gerçekten çok yüksek bi fiyat çıkabiliyo maalesef belki böyle bakarsan daha kolay karar verebilirsin :21:
Valla dogru soyluyosun porlandın o pembe kadehler tanesı 20 tl. Karacanın 6lı 55 tl . Onu misafirlik 12li alayım diyorum o yuzden. :KK56: porland ın pembişlerini de arkadasın aldıgı gibi 2li alırım hevesim yerıne gelmiş olur:21:

Valla dogru soyluyosun porlandın o pembe kadehler tanesı 20 tl. Karacanın 6lı 55 tl . Onu misafirlik 12li alayım diyorum o yuzden. :KK56: porland ın pembişlerini de arkadasın aldıgı gibi 2li alırım hevesim yerıne gelmiş olur:21:

kesinlikle aynı fikirdeyim canım Hoppa hem ikisini de alarak hiçbirinde aklın kalmamış olur hem de bütçen sarsılmamış olur :21:

2015-12-14-16-26-16-199.jpg
2015-12-14-16-26-35-471.jpg

2. Nevresım takımım yine taç marka makosaten cok begendim fiyatida piyasaya göre cok uygundu düsünmeden aldim :KK68:

Eki Görüntüle 1717634 Eki Görüntüle 1717636
2. Nevresım takımım yine taç marka makosaten cok begendim fiyatida piyasaya göre cok uygundu düsünmeden aldim :KK68:
merhaba canım, ceyizlerine masallah diyeyim öncelikle :) mako saten olayını ilk kez sende gördüm ya okadar topic gezdim hiç denk gelmedi :) Hep kafamda pamuk saten vardı ama buda onun gibi bir şey mi ? birde taç saten delux yüzde yüz saten mi içinde pamuk varmı acaba yazıyormu kutusunda?

merhaba canım, ceyizlerine masallah diyeyim öncelikle :) mako saten olayını ilk kez sende gördüm ya okadar topic gezdim hiç denk gelmedi :) Hep kafamda pamuk saten vardı ama buda onun gibi bir şey mi ? birde taç saten delux yüzde yüz saten mi içinde pamuk varmı acaba yazıyormu kutusunda?
Teşekkür ederiim:)) makosaten ve delux saten kumaşı dokusu bana aynı geldi elleyince. İkisi de pamuk saten. Yüzde 100 saten değil yani. İkisinin arasında tel farkı var sadece. Benim aldığım kırmızı delux saten 120 tel. Makosaten 86 tel canım. Ama dokuları bana aynı kaliteyi hissettirdi zaten ikiside taç aldıklarımın. Ranforce de 1 tane almayı düşünüyorum ama arada fark var bariz belli :KK54: sende bitane makosaten yada pamuk saten bi nevresim al bak farkı göreceksin canm. Bide kullananlar daha uzun sure kullanılabilir ve dayanıklı oldugunu söylüyor bakalım kullanınca görücem bende:KK68:

kızlar merhaba ben yeni katıldım aranıza. çoğunuzun çeyizlerine baktım hepiniz zevklisiniz o yüzden sizin fikrinizi almak istedi.m önce aldıklarımı paylasıyım :))

12 kişilik yemek takımım
Eki Görüntüle 1653571
karaca 12 kişilik çatal kaşık bıçak takımım
Eki Görüntüle 1653573
karaca çelik tencere setimEki Görüntüle 1653576
granit tencere seti Eki Görüntüle 1653583
6 kişilik kahvaltı takımım
Eki Görüntüle 1653575
keramika 2 kişilik kahvaltı takımım
Eki Görüntüle 1653577

işte bunlar..
şimdi sorum günlük yemek takımı ve çatal kaşık bıçak takımı
bu ikisini takım yapıp almayı düsünüyorum ama uygun renkli çatal kaşık bıçak takımı bulamadım.
Eki Görüntüle 1653579 Eki Görüntüle 1653580
sizce bu bordo takım olabilir mi yada baska önerisi olucak olan ?? :)))
Eki Görüntüle 1653582
canım yemek takımın gayet güzel
minik çiçekleri var şimdi zaten koca koca güllüler moda güle güle kullan hiç sırıtmıyor
yemek takımında karaca dimi
ne kadara almıştın

canım yemek takımın gayet güzel
minik çiçekleri var şimdi zaten koca koca güllüler moda güle güle kullan hiç sırıtmıyor
yemek takımında karaca dimi
ne kadara almıştın
Teşekkür ederim canım. Çeyiz seti olarak aldım 2sene önce o yuzden çeyiz setinin fiyatını hatırlamıyorum. Ama yemek takımımın fiyatı 1.500tl. İnternette daha ucuza vardır belki :)

Mutfak çeyizine artık bi süre bişey almicam diye düsünmüstüm ama dayanamayıp bu kadehleri aldım. Bimde 6 tanesi 26 tl. Mağaza fiyatının yarısı:KK53:Eki Görüntüle 1727904

hayırlı olsun cerencim gerçekten çok uyguna almışsın ben bunların morlusundan 3 tane aldım neredeyse aynı fiyata güle güle aşkla kullan canım :KK68:

hayırlı olsun cerencim gerçekten çok uyguna almışsın ben bunların morlusundan 3 tane aldım neredeyse aynı fiyata güle güle aşkla kullan canım :KK68:
Teşekkür ederim canım morunu da görmüştüm her rengi birbirinden güzel şık gerçekten sende iyi gunlerde kullan:) fiyatı görünce hemen aldım valla kırmızı olması da cabası

Bime ne zaman geldi bunlar cok hos ariyorum bulamiyorum. Gule gule kullan canim
Sagol canım..Bende hep int sitelerinde mağazalarda görüyordum fiyatı cok geliyodu.. bime dün gelmiş hep kırmızı ürünler tabak takımları kadeh bardak takımları vs. Ben antalyadayım her mağazada varmı hiç bilmiyorm cnm bi bakın en iyisi

Çeyiz seti alırken bardak takımı almamıştım gereksiz abartılı ve pahalı buldugum icin. Şimdi ise almayı düşünüyorum misafirlik. Bi takım beğendim sizin fikrinizi almak istiyorum kızlar.
Screenshot_2015-12-29-16-07-27.png

12 kişilik. %11 indirimle fiyatı 377 tl ye geliyor.
Karacadan da beğendm aynı 12 kişilik ve fiyatı 800. Arada uçurum var. Sizce almalımıyım fikirleriniz neler ?

Canım girmiyorum ne zamandır yeni görüyorum.. Ben böyle setlere karşıyım genelde çok ince ve kullanışsız diye ama siteye girip inceledim bu set fazla ince gözükmüyor. Benim gördüklerime göre baya kullamışlı gözüküyor fiyatı da uygun. bulaşık makinasında yıkanıyormu o önemli bir de üzerindeki taşlar dökülmesin zamanla. onun dışında ben çok beğendim _:KK66: sen al beğenirsen bende alayım :KK66:

Canım girmiyorum ne zamandır yeni görüyorum.. Ben böyle setlere karşıyım genelde çok ince ve kullanışsız diye ama siteye girip inceledim bu set fazla ince gözükmüyor. Benim gördüklerime göre baya kullamışlı gözüküyor fiyatı da uygun. bulaşık makinasında yıkanıyormu o önemli bir de üzerindeki taşlar dökülmesin zamanla. onun dışında ben çok beğendim _:KK66: sen al beğenirsen bende alayım :KK66:
Canım bnde kullanıssız olan bardak setlerine yuzlerce para dökmeye karşıydım taa ki bu seti görene dek.. taşları kesinlikle düşmüyor diye garanti veriyo mağaza. Zaten hergun kullanmicam makinada yıkanıncada dökülmüyormuş. Dediğin gibi aşırı ince de degil. Modeli de sade hosuma gitti yemek takımımla uyumlu buldum. Alır almaz sana haber veririm kuzum sagol fikrin icin :oops:

X