Çeyizim için aldıklarım ve alacaklarım.

merhaba,
yeni üye oldum daha önce yazıldımı bilmiyorum ama bernardo'nun birçok ürünü biev ile aynı ama biev'in fiyatları daha uygun.. ben geçen ay aldım biev shopdan, birkaç parça birden alınca indirimde yapıyorlar.. aklınızda olsun bence almadan önce araştırın iice

Evet cnm biev'in satış danışmanı bernardo ile kardeş firma olduklarını söylemişti bana.Bir çok ürün her iki mağazada da var.Kesinlikle Bİev in fiyatları daha uygun,indirimde yapıyorlar.Ancak bu bernardo için söylenilemez.Sevgiyle kal...:asigim:

öncelikle hepsini güle güle kullan damlacım.ben de bursa'dayım yaza düğünüm olacak kısmetse ve yeni yeni başladım çeyiz almaya.bursa da bievin mağazası nerede bilgi verirsen sevinirim.bu arada bursa'da olman iyi oldu benim için ,sen 1.5 yılda baya araştırma yaparak almışsındır ben de senin izinden gideyim çabucak hallederim:))

öncelikle hepsini güle güle kullan damlacım.ben de bursa'dayım yaza düğünüm olacak kısmetse ve yeni yeni başladım çeyiz almaya.bursa da bievin mağazası nerede bilgi verirsen sevinirim.bu arada bursa'da olman iyi oldu benim için ,sen 1.5 yılda baya araştırma yaparak almışsındır ben de senin izinden gideyim çabucak hallederim:))

Slm canım,vallahi çok kötü oldu şimdi ben tam bir yol tarifi verme özürlüsüyüm.Ama az çok anlatmaya çalışacağım sana Heykel'de.Ahmet Vefik Paşa Tiyatrosu'ndan aşağı inerken katlı otopark var,ordan dümdüz aşağı,yaklaşık 300 metre aşağıda solda kalıyor mağaza.Biev'in bulunduğu sokağın başında Anbar die mağaza var onu bulursan işin kolaylaşır.Kolay gelsin cnm:1hug:Bu arada sormak istediğin birşey olursa çekinmeden sorabilirsin...Sevgiyle kal..vereliniortak

teşekkürrrrr ederimmm tarifin oldukça yol gösterici oldu benim için...aklıma geldikçe sorarım yine birşeylerrr.çok çok teşekkür ederim tekrar:))

aklıma geldi bile:)benim şuan almayı düşündüklerim günlük yemek takımı,ütü ve günlük çatal bıçak seti.yemek takımını bernardo dan beğendim kırmızı siyah puanlı olanını alacağım 249 tl .ütü philips azur alacağım ama hangi modeli alsam karar veremedim ve en uygun nerede satılıyor.bir de çatal bıçak seti günlük 12 kişilik alacağım 6+6 da olabilir sandığına falan gerek yok narin düşünüyorum onu da başaranda falan var sanırım narinin ürünleri.sen nereden almıştın? bu arada bursa'dan olmana çok sevindim alacağım markalarda seninkiyle çok benziyor bu bakımdan da çok şanslıyım:))yerimsenibentekrar teşekkürler:))

aklıma geldi bile:)benim şuan almayı düşündüklerim günlük yemek takımı,ütü ve günlük çatal bıçak seti.yemek takımını bernardo dan beğendim kırmızı siyah puanlı olanını alacağım 249 tl .ütü philips azur alacağım ama hangi modeli alsam karar veremedim ve en uygun nerede satılıyor.bir de çatal bıçak seti günlük 12 kişilik alacağım 6+6 da olabilir sandığına falan gerek yok narin düşünüyorum onu da başaranda falan var sanırım narinin ürünleri.sen nereden almıştın? bu arada bursa'dan olmana çok sevindim alacağım markalarda seninkiyle çok benziyor bu bakımdan da çok şanslıyım:))yerimsenibentekrar teşekkürler:))

Slm cnm.Dediğin günlük yemek takımını biliyorum.Hoş bir takım ama ben daha sade bişi almayı tercih ettim.Ütü olarak Philips'in GC-4411 2400W ürününü aldım.Azur ütüler de güzel tabiki ama bu ütü benim işimi fazlasıyla görür.Çünkü evde kullandığımız ütü,aldığım ütünün daha alt modeli ve gayet güzel.Çatal bıçak tk ve daha birçok ihtiyacın için bir mağaza tavsiye edeceğim sana.Fiyatları oldukça uygun ve bolca çeşitleri var.Kapalı çarşının sebze pazarını mutlaka bilirsin.Pazardan aşağı doğru yaklaşık 200 metre aşağıda sağda Ekonomi Dünyası die bir mağaza var.Ordan Narin'in çatalını,bıçağını istediğin sayıda alabilirsin.Bir şubeleri daha var orası daha büyük.Sorarsan yardımcı olurlar.Kolaylıklar dilerim.opuyorumnanaktan

maşşallh güle güle kullan canım hyırlı olsun. eskiler hep derler biz 5 minder 1 döşşek 1de kilimle gelin olduk diye zaman geçtikçe ihtiyaçlarda artıyor.

Bu listeyi gördükten sonra panik oldum birden, bugün gittim bir sürü taksite girdim yine ama liste süper olmuş.

ooooo sen işi bitirmişin valla senin aldıkların kadar benm bi alacak listesi yapmam lazım akannehir

offf ne zor iş valla.damlacım bugün gittim biev'e.hızlıca gezdik alışverişe pek fırsatım olmadı yerini öğrenmekti amacım sayende elimle koymuş gibi buldum:)) bu arada güzelevim.com sitesinden alışveriş yapan oldu mu hiç.fiyatları diğer sitelere ve alışveriş merkezlerine göre çok daha uygun geldi ama güvenemiyorum hiç bilmediğim bir site:KK43:

offf ne zor iş valla.damlacım bugün gittim biev'e.hızlıca gezdik alışverişe pek fırsatım olmadı yerini öğrenmekti amacım sayende elimle koymuş gibi buldum:)) bu arada güzelevim.com sitesinden alışveriş yapan oldu mu hiç.fiyatları diğer sitelere ve alışveriş merkezlerine göre çok daha uygun geldi ama güvenemiyorum hiç bilmediğim bir site:KK43:

Bulduğuna sevindim canım.Valla gülüm netten alışveriş yapma şansım hiç olmadı.Çeyiz işi gerçekten zor iş.Ivır zıvırlar bitmek bilmiyor.Tam bitti diyorsun bi yerde bişi görüyosun onu da alayım bunu da alayım derken biraz zor biter.Allah yardımcımız olsun...:nazar:

Sağlık,mutlulukla kullanın..Bu liste iyi olmuş, mandal-askı gibi şeyleri de ekleyelim

kendi listemize :lepi:

X