Çeyizim için aldıklarım ve alacaklarım.

böyle bir liste ben de hazırladım aldıkça yanına fiyatını yazıyorum,(günün döviz kurunu falan dermişim)
Arkadaşlar bana gülüyorlardı.Ohh bee yalnız değilmişim :)
en çok da neyi takdir ettim canım biliyor musun, tek bir markaya bağlı kalmamanı.
Hayırlı olsun iyi günlerde kullanmanız dileğiyle...

böyle bir liste ben de hazırladım aldıkça yanına fiyatını yazıyorum,(günün döviz kurunu falan dermişim)
Arkadaşlar bana gülüyorlardı.Ohh bee yalnız değilmişim :)
en çok da neyi takdir ettim canım biliyor musun, tek bir markaya bağlı kalmamanı.
Hayırlı olsun iyi günlerde kullanmanız dileğiyle...

Öncelikle çok teşk ederim.Sizde aldıklarınızı iyi günlerinizde kullanırsınız inş.Valla ben hemen hemen herşeyimi araştırarak aldım.O yüzden tek bir markaya bağlı kalmadım.Bunların hepsini bir araya getirebilmek için ne yollar katettiğimi anlatamam.Çok meşakketli bir iş bu çeyiz işi:)):nazar:Çeyiz odam var resmini yollamak istiyorum ama sanırım 100 msjı tamamlamadan resim yollanılamıyor.

acikcasi 23 yasindayim ama hic ceyizim meyizim yok benim galiba dunyadan bi haber yasiyorum ceyiz yani zorunlu bisey mi herkes yapmak zorundami??

Öncelikle çok teşk ederim.Sizde aldıklarınızı iyi günlerinizde kullanırsınız inş.Valla ben hemen hemen herşeyimi araştırarak aldım.O yüzden tek bir markaya bağlı kalmadım.Bunların hepsini bir araya getirebilmek için ne yollar katettiğimi anlatamam.Çok meşakketli bir iş bu çeyiz işi:)):nazar:Çeyiz odam var resmini yollamak istiyorum ama sanırım 100 msjı tamamlamadan resim yollanılamıyor.

hey maşallah seni tebrik ediyorum ofli arkadaşım:nazar: ne de olsa karadenizli kızın çeyizi eksiksiz olur dimi CADIARZU

moral bozmak gibi olmasın ama 10.10.10 için gün bulmanız zor
herkes o tarihte evleniyo

acikcasi 23 yasindayim ama hic ceyizim meyizim yok benim galiba dunyadan bi haber yasiyorum ceyiz yani zorunlu bisey mi herkes yapmak zorundami??

Sen yine iyisin ben 25 yaşındayım, mayısta istemeye gelicekler ortalıkta bişey yok kaydirigubbakcemile3

hey maşallah seni tebrik ediyorum ofli arkadaşım:nazar: ne de olsa karadenizli kızın çeyizi eksiksiz olur dimi CADIARZU

Teşekkür ediyorum canım hemşehrim.Eee tabiya Bursa'dan Trabzon'a gelin geleceğim bir farkımız olsun değil mi!!!:asigim::1hug:

Hepsini iyi günlerde kullan.Çeyiz odanı çok merak ettim en kısa zamanda resim koyarsın inşallah.

bu ne ya:KK70: maşşallah. Vileda sapı okudum biyerde :KK70:

Güle güle kullan inşallah.

Benim çeyiz tam takır kuru bakır :)

valla canım maşallah diyim ne güzel herşeyini almışsın iyi günlerde kullan inşallah ama inşallah evin geniş dolaplarında çok olur çünkü bunları yerleştirmesi çook zor benim evim küçük dolapta az çok zorlanmıştım neyi nereye koyucam diye..herşey gönlünce olsun inşallah

kuzum listende yok yok maşallah...ama kendimi kötü hissettim.nisan sonu evlenmeyi düşünüyorum.ve bu listenin yarısına bile sahip değilim:KK43:((
Rabbim sana iyi günlerde kulllanmayı nasip etsin. inşallah bize de en kısa zamanda eksikleri gidermeyi nasip etsin...

güle güle kullan canım bende bitirdiğim, sanıyordum ama okıdıktan sora bir sürü daha alıcam şeyler varmış of ama ya bitmicek çeyiz:KK43:

ohh ohhhhhh maşallah:nazar:
daha ne olsun süper bi liste olmuş cnm hepsinide ağız tadıyla kullanırsın inşllh.

merhaba,
yeni üye oldum daha önce yazıldımı bilmiyorum ama bernardo'nun birçok ürünü biev ile aynı ama biev'in fiyatları daha uygun.. ben geçen ay aldım biev shopdan, birkaç parça birden alınca indirimde yapıyorlar.. aklınızda olsun bence almadan önce araştırın iice

merhaba,
yeni üye oldum daha önce yazıldımı bilmiyorum ama bernardo'nun birçok ürünü biev ile aynı ama biev'in fiyatları daha uygun.. ben geçen ay aldım biev shopdan, birkaç parça birden alınca indirimde yapıyorlar.. aklınızda olsun bence almadan önce araştırın iice

nerdeki biev shoptan aldın arkadaşım?
biev in alışveriş merkezlerinde falanda mağazası yok. olsa ne güsel olur

nerdeki biev shoptan aldın arkadaşım?
biev in alışveriş merkezlerinde falanda mağazası yok. olsa ne güsel olur

evet malesef çok fazla yok ben sirkecideki mağazasından aldım maltepe, pendik, şaşkınbakkalda da mağazası var bildiğim kadarıyla..
birde ykmde satılıyor ama tabi fiyatları farklıyerimseniben

X