Çeyiz icin gecelik takımı

Almayın, boşa para.
Onun yerine güzel, kullanılacak gecelik ve sabahlık, ayrı ayrı takımlar alın daha iyi.
Ben 6 sene önce 800 e falan almıştım, şimdi uçmuştur.
Bir kere giyip de yatamadım, dolanıyor, dönüyor.

Bohçada görünüyor adet diye almak istedim ama kullanışlı bisey gibi gelmedi bana da kullanılmıyor mu yani
Kullanabilene helal olsun.
Tek mantıklı parçası bence sabahlık.
O gayet giyilir.
Gecelik de bir nebze, ama şortlu pantolonlu olanın imkanı yok, deli gibi kayıyor.
Pantolon göbeğinize çıkıyor, siz içinde hareket etmiyorsunuz o sizin üzerinize dansa çıkıyor
Bohça adeti diye 1 sabahlıklı gecelikli dantelli falan takım alın, gerisi şık ama giyilebilir şeyler olsun bence.

Cok haklısın vallahi görmüş geçirmiş insanın hali bi başka oluyor tabi ben gecelik ve sabahlık bakayım sadece o zaman
Estafurullah, tecrübe sadece.
Yani para verilen şeyin kullanılması gerekir, yoksa hayır yapılsın daha iyi.
Gecelik sabahlık bir iki takım alabilirsiniz, şortlu olarak ya da tulum gibi fetiş ürünleri gibi değil de gayet kibar ve asil duran şeyler var.
Oysho ve intimissimi markalarına bakın, ne demek istediğimi anlayacaksınız.
Hazır blackfriday indirimleri de geldi, kaçırmamak lazım.

Yeni evli biri olarak almayın derim. ben almadım onun yerine uygun fiyatlı bir sortlu saten takım aldım üzeri dantelli olan bir sabahlık aldım toplamda 80 liraya falan geldi gayette şık duruyor tavsiye ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…