-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

lepi sağol canım
kaç para kız o kovalar öle. onlardan mı alsak mutfağa.tabi mutfağın uygun olması lazım

mutfak uyicak bi de kira da korkuyorum milletin malına çivi çakamay:S
yer olmayınca süper bi fikir
ben görüyorum hep tepesinde askılığı olanları aslında alırken sorarsan sölerler canım

yani inş allahın izniyle knd evimiz olacak
öle bişi istiyorum el ayağa dolaşmasın meydanda die

pınarcım tayin oldum ama uzak bi ilçenin köyü oldu. görevlendirme için uğraşıorum. yani evde bekliyoruz bakalım. en azından gidip gelincek bi yer olsun die. kayınvalidemle oturuyoz valla öle işte

iki düğün sayılmaz aslında canım
manisada düğün olucak ama kalbalık değil 100-125 kişi falan
trabzonda da nikah ve arkasından çok yakınlarla yemek
iki yerde de uzak olunca oluyo işte bişiler

kız nesi yorucu olcak
bana deselerki 4 düğün yapcaz hayır demem asla
opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan bayanssulusmile

düğün manyaaa:sm_cool: :sm_cool: :sm_cool:ne bileyim birincide heyecan çok olur ikincide fazla olmaz gibime geliyo sıılır insan gerçi 40 gün 40 gece yapıyolarmış eskidendelikafadulden

düğün manyaaa:sm_cool: :sm_cool: :sm_cool:ne bileyim birincide heyecan çok olur ikincide fazla olmaz gibime geliyo sıılır insan gerçi 40 gün 40 gece yapıyolarmış eskidendelikafadulden

öle canım büyük ihtimal 1. de heyecan olucak. asıl o çünkü gelinlik kuşak kuşatma falan heyecanlı şeyler bunlar. trabzondaki formalite biraz. zaten ben nikahlıyım ki

öle canım büyük ihtimal 1. de heyecan olucak. asıl o çünkü gelinlik kuşak kuşatma falan heyecanlı şeyler bunlar. trabzondaki formalite biraz. zaten ben nikahlıyım ki

bencede cnm birincisi daha heyecanlı olur ikinciside mecburiyet gibikötükedihüso
resmi nikahlımısınız cnmbilmiyorumkismile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…