-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

hahah saol cimcimem he ya yaktım bende çok büyük bi umutla yapmıştım emmeeee mafoldumben

ayh denicem biricikim bu akşam da kalpli kurabiye ile asıl pastamı yapıcammm inş. yakmam ama yine yanları kalır ortası kabarırsa pastam iğrenç olur

ayh evet yaaaaaa çok üşeniyodum uykum vardı ama bi deniyim dedim iyikide denemişim kaydirigubbakcemile3

hilalcim kalıbın büyüklüğü vs değişince pişme süreside değişiyo kekte
onu tutturmak biraz aor oluyo
bence sen bugün bidaha dene
daha az tut fırında
yani ben hep tutturuncaya kadar deniyorum :roflol:
annem yeter artık die isyan etti bidefa

hahahahah evet nisanım ya bugün bide ölçüleri düşürerek yapıcam kekimde çok yoğun oldu bide portakallıydı doğru düzgün şekilde olmadı kaydirigubbakcemile3

hilal bide kek pişerken biraz çevir kalıbı önünü arkasına fln getir
çünkü bi taraf yanmış bi tarafta bişe yok
fırından kaynaklı bişe kaydirigubbakcemile5

ayh denicem biricikim bu akşam da kalpli kurabiye ile asıl pastamı yapıcammm inş. yakmam ama yine yanları kalır ortası kabarırsa pastam iğrenç olur
hadi bakalım kolay gelsinolumunekankayizsmile
ayh evet yaaaaaa çok üşeniyodum uykum vardı ama bi deniyim dedim iyikide denemişim kaydirigubbakcemile3

annem hep der sen gönülsüz bişey yapınca kötü oluyo diye demek sende de öyle
bi kere benim pastada çöpe gitti ağlayan kek yaptım çok güzel pişti sonra fırından çıkarınca soğuk sütü üstüne akıtmaya başladım bu ortadan delindi bütün sütler kekin ortasına toplanıp hamur oldu berbattı yaa bide görücüler için yapmıştım sonra tekrar yeniden kek yaptım:roflol:

tm nisanım öle ypıcamm :)

densemm kız düşündüm bi ara da amaan kim uğraşck dedim kşke çevrseymişim kaydirigubbakcemile3

hahaha biricik alemsn yaaaa bnde ıspanaklı kekte öle yapmıştımm kaydirigubbakcemile3

bnde ağlayan pasta ypcammm aşkıma işteeee ortadan ikiye ayırmaya çalışcam iple becereblirmiyim acep oda çöpe gitmesin sonra kaydirigubbakcemile3

o ortadan kesme işi beni sarmıyo tam anlamıyla kavrayamadım onu henüz:ecrin_bebek:
ama sen becerirsin belkim:CüvCüv:

günaydınnn millettt
kızlar siteye gireli çok oldu ama geçmişi okumaktan anacak sizi günayydıınn diyebiliyorummm
süper şeyler eklenmiş herkes güle güle hzuurlu günlerde kulklansınn

hahahaha kesn beceremem içine muzz koymayı düşünüyorumda neyse ellemiyim yaaakaydirigubbakcemile3

cnm iple bi dene bi de biyerde okumuştum misinaylada oluyor die aklında bunlunsunnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…