-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

kızlar şimdi taç ın alezlerine baktım da su geçirmezleri 54.90 Tl

[/QUOTE]

ay taçınki pahalıymış yaa

en önemli problem bir de gelinlik nevresim takımı satenmiymiş neymiş annem öyle diyor çok pahalı onlar ama yaa siz ne kadara aldınız?

saten çok kayıyomuş burda yazmıştım
saten gecelik artı saten çarşaf eşittir
istenmeyen sonuçlar:))
grace canım linenste gelin yatağına serilebilecek beyaz krem renkte çok güzel takımlar var
indirim vakitleri fiyatları 200 150 falaln oluyor
acelen yok nasılsa
yaza dğru bi kampanya olur
ozaman kaçırma bak derim
ben bayılmıştım ama dantelli serilir bizde almadım

bence yuvarlak gereksiz yer kaplar
top gibi bunlar silindir gibi ya da dikdörtgen kare prizma daha iyi olur
şahsi görüşüm
geometri dersi gibi olduohaoldumsmile

en önemli problem bir de gelinlik nevresim takımı satenmiymiş neymiş annem öyle diyor çok pahalı onlar ama yaa siz ne kadara aldınız?
benim pamuk saten ecobellanın
sateni tavsiye etmiyor kimse canım ama sen bilirsin almak için bir şey alma derim
nasıl yani zeynep ince porselen dahamı iyi oluyoCADIARZU

yani hafif oluyor tabiki bürcüğüm kütük gibi olanlar var

ben de öyle düşündüm o satenlerden almayacağım ama annem de tutturdu işte biraz süslü olmalı ilk gece nevresmi vss sade olsun tamam renk açısından dior ama biraz farklı olsun diyor annem ne yapacağımı bilemedim .. daha alezde alacağım bakalım

ii akşamlar kızlar
geçmiş sayfaları şöle bi okudum. aklımda kaldığı kadarıyla;
hatigecim çok beğendim bornoz takımını canım. güüle güle kullan. annem bana kervandan almak istiyormuş ama orasıda baya tuzlu değil mi kzlar?
biricik canım eklediğin nevresim takımlarından pembeliyi daha çok beğendim. çok şeker.
çilekcim pepper home diye bir marka var netten bakabilirisn .çok hoş yatak örtüleri var.
hatige elektrik süpürgende güzelmiş canım. su hazneli değil mi toz torbalılardan bende bıktımlmaz:
ne kadar canım o?

zeynep hg cnm nasılsın

mmm ben oluyorum galiba canım aşağıdan gördün :)
biraz geç oldu ama iyiyim sen nasılsınnn
klozet takımı modellerine bakıyordum confetti sanırım en iyi bu konuda.biraz tuzlu ama bakınıyorum yinede taçta da beğendiklerim var.
aslında banyonun rengi de önemli CADIARZU

iyi cnm nasıl olsun tatil bittimi
evet doğu tahmin aşağıda gördüm ve yakaladım ii geceler cnm ben kaçtım

ekliyim bikaç tane
bir de tacın kataloğunda çoook beğendim internette yok krem kahve dallı

iyi cnm nasıl olsun tatil bittimi
evet doğu tahmin aşağıda gördüm ve yakaladım ii geceler cnm ben kaçtım

iyi geceler canım benima.s.
bir de böyle düzler var her renk. banyo desenli olsa çok tatlı hoş olur bence ama bunu kesinlikle rengini bilip almak lazım

bri de yatak örtüsü olarak tacın bu modelini beğeniyorum 120tl ama rengi turkuazda tatlı görünüyor ama odayla uyumsuz kalabilir krem kahveside var ama bilemedim sizce???CADIARZU

ama yok ya çizgili olduğu için sıkılır insan bir süre sonra akannehir
kendi kendime konuşuyom sırnaşık şey

benim banyom lila cnm önceki sayfada eklediğin morlu olan güzelmiş ölçüsü uyarmı bilemem ama bunların fiyatı ne kadar

cnmya çok güselmiş
hoşuma gitti
bende maaşımı alıp bi belimi doğrultursam bahataratlık yada teflon tencerelerimi aradan çıkartmak istiyorum
ama bakalım ne zaman

hilal burdan napıyon demiyom
nişanlananlar toiğindede varsın
sora 2 tarafta konuşmaya başladımmı başım dönüyo
ordaki konuya burdan cevap yazıom sora :roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…