-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

çilekim sen bu zeynebe bakma o sadelikten yanasempatiksalakcinni
ama ben beğendim açıkçası bende böyle hem sade hem şatafatlı süslü şeyleri severim örtünün gülleri yeter cnmyerimseniben
kokoş yaaaaaa aklinialirimsmile
anladım cnm
bende sadeliği severim ama biraz hareket olsun istedim
bakalım perşembe günü mağazadan bakıcam nasılmış
inşallah içine siner canımm
ben yine ucuz bi yer arıyayım bari:ecrin_bebek:
pintilik yapma nan klava:
kızlar alez almaya gerek var mı bime geliyomuş 14,90
çift kişilik

nisanım hızlıresimden yükledim kaydirigubbakcemile3
ben sarevin su geçirmezini aldım galiba biraz fazla para verdim ama şey olmuştu bi dört mevsim nevresim almıştım annem hiç beğenmemişti onu değiştirirken bi tek kişilik nevresim almştım üstüne alcak bişey bulamayınca alezle havlu almıştım
anneme dedim su geçirmeyeni napcaz flan oda dedi çocuklu misafir gelince gerekir bir de gerekir birşeylere işte flan dedi alttan alttan gülüyor al sen al diyor bana
ilk gece için bile iyi olur dedi sırnaşık şey
ama su geçirmeyenler genelde haşır haşır oluyor dikkat edin rahatsız edebilir onlarında pamuklusu olmalı
temizlik açısından kesinlikle şart bence hatta üstüne bir de uyku pedi olsa pofur pofur oh yastık içind almak istiyorum

annede fena yani ama bencede su geçirmeyen olsa daha iyi olur herşey için:kedi:

zeynep kuşum annen de yani kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 çok güldüm yaaaa

al diyorsunuz yani anammmmm yastık içinde mi varmış bu alezlerden bak hiç görmemiştim ben onları

şimdi ben bir dahaki ay günlük yemek takımı almayı planlıyorum offff bulamıyorum bir türlü keseme ve zevkime uygun birşey...

sonraki ay : rondo+ütü+elektrik süpürgesi +tost mak.. alacağım ... offf offfeyvahedigeldismilebana bir öneride bulunun şu küçük ev aletleri için kızlar ?

annede fena yani ama bencede su geçirmeyen olsa daha iyi olur herşey için:kedi:
öyledir biraz kaydirigubbakcemile3
zeynep kuşum annen de yani kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 çok güldüm yaaaa

al diyorsunuz yani anammmmm yastık içinde mi varmış bu alezlerden bak hiç görmemiştim ben onları

ya geçen teyzeme nevresimlerimi gösterirken çok utandım -buda ilk gece nevresimim- dedim gülmeye başladılar bende şaşırdım meğer gelin nevresimi denirmiş iyi dalga geçtiler benle

alez al canım benim yada en kötü ihtimal temizlik için lastikli çarşaf geçir nevresimin altına onu yıkarsın aradabir

canım praktikere baksan 6kişiliği 55tl olanlardan çift olarak alsan?
benim hoşuma gitti bir modeli kütahyanın hem ince de porseleni
ama taşıma problemim olacağı için alamadım malesef

nihal güle güle kullan tatlım ayy ne cici bir takımmış o öyle

nisanımmmmmm hakikaten mi kız anammmm gidip bakmalı hemen 23 nereee 124 nere di mi ama kaydirigubbakcemile3

cok saolasınn bıdenemopuyorumnanaktan

bunlarda nevresim takımı çift kişilk 23,50 tl %100 pamuk

önceden yüklendiyse kusura bakmayın kızlar kaçırmış olabilirim.

ay nerde satılıo bunlar cılekım

en önemli problem bir de gelinlik nevresim takımı satenmiymiş neymiş annem öyle diyor çok pahalı onlar ama yaa siz ne kadara aldınız?

tatlım ben küçük ev aletlerimin hepsini Arzum aldım,kullanan evli arkadaşlarımın tavsiyesiyle,benim yorumun şimdilik bu olur ama 24 nisana kadar beklersen ki bekleyeceksin sanırım daha net bir fikir verebilirim kullanmaya başladıktan sonra güzelim

kızlar nasıl sizce 69 Tl takımın içinde
Büyük Çay Kavanozu: 1 Adet,
Büyük Şeker Kavanozu : 1 Adet,
Büyük Tuz Kavanozu : 1 Adet,
Küçük Karabiber Kavanozu : 1 Adet,
Küçük Kırmızıbiber Kavanozu : 1 Adet,
Küçük Kekik Kavanozu : 1 Adet,
Küçük Kahve Kavanozu : 1 Adet,
1.Sınıf Porselendir

[url=http://urlal.com/dqqf]
[/URL]

ben senin beğendiğin yemek takımların boynerde gördüm canım çok güzeller ama malesef bana çok pahalı geldi

benim rondom king çu kırmılardan
ütüm philips gc 7330
tost makinem kenwood hg400
süpürgem yok onda kararsızım herkes bişi dio
sulu torbalı torbasız ucuzu pahalısı seslisi sessizi
karar versem alırım herhal:)

ay kızlar alez alsam mı bimben ki
kalitelimidir
maymun olmasın ilk yıkamada
normlde alezler nekadarbana da temzilik açsından iyi gibi geliyor
sonuçta bekar yatağı olmicak:kedi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…