-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

285 miiohaoldumsmile
baya bi tuzluymuş cnm ben 190 verdim içim gittisempatiksalakcinni
bu kadar fiyata terliğide olsun cnm

terlik önemli de değilde be biricik vallaa yerimseniben bambu liflerinden üretilmiş falan filan.. hepsi bornoz işte.. ama seninkide çok şıkkkkk 190 TL iyi almışsın canım vallaaa

günaydın güzel gelinler ve gelin adayları hepinize en güzelinden bol çeyizli bir hafta diliyorum :)

süpürge de Arzum büyük hantal bişi istemedim bide su haznesi ayrı olsun istemiştim ki buldum :))

terlik önemli de değilde be biricik vallaa yerimseniben bambu liflerinden üretilmiş falan filan.. hepsi bornoz işte.. ama seninkide çok şıkkkkk 190 TL iyi almışsın canım vallaaa

önemli değil tabi cnm ama bu fiyata olmalı bence yaasırnaşık şey
cnm toptancıdan aldım tanıdıktı adam öyle aldım ama nette fiyatı 250 300 arası.

hoşgeldin adacım nasılsın
bende bu sabah hoşgeldin diye diye bi hal oldu hee topik sahibi olmak zormuş:roflol::sm_cool::sm_cool:

saol ballı böreğim opuyorumnanaktan

sağol canımm :)) taç özdilek derken taçta karar kıldım :)kaydirigubbakcemile3

bunu aldım kızlar.. umarım beğenirsiniz.. Özdilek de annem densemin az önce eklediğini beğendi ama bu oldu tabii :))

:kedi:

çok güzel canım güle güle kullan
demek annen benimkini beğenmişti ama buda çok güzell :lepi:

Canım çok sağoll zemuszemus 285 TL canım..

fiyatıda fazla geldi bana aslında ama değer sanırım bende 253 tl wermiştim :lepi:

süpürgende hayırlı olsun canım
uygun almışsın

kızlar tam olarak geçmişe bakamadım ama sanırım set halinde bornoz ile ilgili konuşuyorsunuz alan oldu mu aranızda kaçırdım.Ancak şunu söyleyebilirim biliyorsunuz ben home sweet home merkezde çalışıyorum bizim setler 350 - 400 Tl civarında oluyor tabi ben %30 indirimli alıyorum o ayrı ama yine pahalı be kuşlarım birde yani o terliği oluyor ya hani işte gerçekten banyo terliği hiç kullanılmıyormuş haberiniz olsun,bana da şirketten nişan hediyesi olarak verilmişti bende var ama dediğim gibi terlikli falan özellikle olsun diye o kadar para verilmesine hiç gerek yok çünkü dediğim gibi kullanılmıyormuş bilginiz olsun istedim

hatige canım sen almışsın güle güle kullan benim nişan da hediye edilen seninki gibi sadece nakış yerine dantel var bol bol,tam gelin gibi :),ama işte pahalı oluyorla o ayrı tabi

bunu aldım kızlar.. umarım beğenirsiniz.. Özdilek de annem densemin az önce eklediğini beğendi ama bu oldu tabii :))

:kedi:

ben çok beğendiiimm cnm güle güle kullan

biriciğiim ayrıca tekrar eklemeye çalışıcam resmi çok güzel bi battaniye çünkü almayanların aklında bulunsunnn die

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…