-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

teşekkür ederim kızlar bilmiyorumkismile
heveslendim daha ekliyimmi bulduklarımı kaydirigubbakcemile3
ekle tabi yaa ne diye var bu topik eklede fikir olsun cnmhihoyyyt
buralardayım canım benim :)) geldim şimcik.. dün evden de giremedim üşendimm :))

naıslınnn biricik ??

iyiyim cnm sen nasılsın
bak senden halen bi resim yokklava:

nişanda alınan elbisem bu mini ceketide var süslü filan oda çok güzel
bide bu hafta sonu kuzenimin nişanı var bu elbiseyi gyisem olurmu yoksa başka alternatiflere mi bakiyim
fikir verin kızlar lütfen

Son düzenleme:
merhaba densem :)) aldım canım aldım zor oldu beğenmek ama bornoz takımı ve bikaç parça bişey aldım :))

Hoşgeldin çilekim
teşekkür ederim

Giyniyim dimi uyar yani nişana kuaförede gidicem zaten saol biricikim :)

hilal elbise güzel yerimseniben

hatige güle güle kullan o zaman cnm beğenip alabilmene sevindim
ben baya bi karar werememiştimde laelaelaelaelae

cnm aksu scotch nasıl oluyo kiCADIARZU

bunun başka renklerini aldım cnm ben şuan evde de var çok güzel ağır değil insan altında yorulmuyoookaydirigubbakcemile3 hemde çok sıcak tutuyorrr

resim isteriz resim isteriz resim isterizzzz:dance:

günaydınn cnmmm güle güle kullann benim kuzenimde cam kalıplarda yapıor çok güzel oluyor çok kullanışlı fln diyor için rahat olsun yaaa

cam kek kalıbınıda ilk defa duydum kaydirigubbakcemile3 ne kadaaa cahilim nan benn kaydirigubbakcemile3
güle güle kullan lepikim

saol yavrumolumunekankayizsmile

:roflol::roflol: :roflol:
korkma cnm talimatları uygula sen yine olmazsa harbi yer çiğ çiğdelikafadulden

yer valla okadar para verdi yesinkaydirigubbakcemile3

bunu aldım kızlar.. umarım beğenirsiniz.. Özdilek de annem densemin az önce eklediğini beğendi ama bu oldu tabii :))

:kedi:

Son düzenleme:
çok sağol tatlım :)) terlik olması şart değil dedim yok dediler ama resimde gözüküyo eve gelince bakarımm :)) bide süpürge aldım Arzum su hazneli:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…