-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

hilalim açıkladım yukarıda salata kurucusu hakkındaki fikirlerimi,artık kullanınca göreceğiz bakalım yarıyor mu yaramayıp mutfak dolabının en ücra köşelerini mi boyluyor göreceğiz kaydirigubbakcemile3

he o işe yarıyo yaneeeee
şimdik ben bunu alırım salatayı yaparım bunun içine atıp şöööle bi çeviririm ya domateslerin suyuda giderse kaydirigubbakcemile3

güle güle kullan adacımmm

lan lepik bende öleyim hee netten bakıom onu alcam bunu alcam soınradan tam ödeme aşamasına geliorm kociş alsın diyorum ona mail atıorm o alıyo kaydirigubbakcemile3 cimriyiz biz cimriii kaydirigubbakcemile3

densem canım eğer düşünüyorsan bak elime geçeli 10 dk. falan oldu bir 2 dk. öyle kilitlendim kaldım tepsiye aşık oldum resmen,ayy çok mu abarttım ne.Neyse ama gerçekten kaliteli ve hoş bir tepsi.Altındaki minderini bende çok merak ediyordum.Gayet iyi bir ürün sert bir sünger falan değil.ıçinde böyle top top havalı elyafcıklar var sanırım.Resimde kırmızı ya o minder kısmı benimki krem renginde daha da hoş durmuş öyle

kuşum inş seninde gönlüne göre güsel bi işin olur
gerçekten çalışmak isteyipte öle boş durmak öle zorki
allah kimseye göstermesin :Saruboceq:

:roflol: :roflol:
ay bende bi ara çok çıkardı o uçuk
özellikle lisedeyken
deli olurdum ya
en havalı yıllarımızdı
bazen diyomki
galiba nişanlım çok yara çıktığından çikindim ondan bakmıyodu lisede bana :roflol:
görenler ne pis pasaklı bu yarası eksik olmuyo dicekler die korkardım
anne ben evde kalcam kimse beni almaz diodum :roflol:

sağol tatlım da kız sen espri mi yaptın ciddi demedin di mi.Dediysen eğer yok balım buna salatayı yapıp koyup çevirmiyorsun.Bak salata malzemen mesela kıvırcık yıkadın buna koydun ıslak ya şöyle çvir kupkuru çıkıyor ortaya :9 sonra da çıkar içinden doğre salata yap kaydirigubbakcemile3

lepicimm saol kusummm

hılalcım gule gule kullan cnm benımm
denızım denızım:):):):)

nısan benımde 500 alacagım varrr gıdıp dovcem adamı hee

sen enazından vermeyeni görüyon biliyon kimdir
ben onuda bilmiyom
tanımıyom luzumsuz şahsiyeti :roflol:

hehe
ben ütüyü tenceri neyim kartı var diye benimkine aldırdım hilal:))
ger ödeme kısmı henüz olmadı birikince gözümde büyüdü sanırım:)

ben kıvırcıkları çamaşır gibi bi sıkıom su neyim kalmıo ada:)
olmadı sen de kek çırkarsın içinde
yada sıcak havalarda kapağını aç çevir serinlik yapar

densee teessüf ediom
eshefle kınıom
olum ben senden büyüğüm belkim denir mi öle

kuşum beni ne güldürdün öyle allahım ya sen de gül emi kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 çok yara çıktığından bakmıyordu galiba he kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

esprik yaptım kızzzzzz kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

ay şu tepsilere bayılıyom ya
param olsun mutlaka düşünüyorum almayı kaydirigubbakcemile2

selam densem naber opuyorumnanaktan

iyidir hilal senden naber :1hug:

yaa süperrr ama ben kırmızı istiyorum yaa
sen kendinmi seçtin krem olsun diye
yoksa kafaya görmi gönderiyolar?

:roflol: :roflol: :roflol:
bian ben yazdım sandım bu yazıyı :roflol: :roflol: :roflol:

iyidir densem iş yapıomuş gibi yapıp intte alemlere akıyorum kaydirigubbakcemile3

bencede kırmızısı daha güzel yada ben kırmızı düşkünüyüm belki ondan daha güzel görünüyo gözüme

uyanık seni çocuğa aldırmış he he.Çamaşır gibi sık ta cılkı çıksın zavallıların.Hımmm bak kek çırpılabilir mi ki bir düşüneyim kaydirigubbakcemile3

kızlar ben bir yemeğe çıkıyorum geldiğimde burada olursanız görüşürüz öperim sizi zemuszemus

haha oda iyiymiş
bende yalnızım koca ofiste
kabak çekirdeği çıtlatıyorum :roflol:
napim sigarayı bıraktım :roflol:

birazdanda yemekteyiz başlar
tvyi açar izlerim koltuğa uzanıp
nasıl iş ama :roflol: :roflol: :roflol:

densem ben seçtim krem rengi :) yoksa kırmızı geliyor :)

hilalim kargo ücreti ile 26 Tl.ye geldi bana.kredi kartlarına taksit te var.Ben mesela 26 Tl yi 4 taksite böldürdüm

uygunmuş bayağı tamam git yemek ye soru yağmuruna tutucam seni kaydirigubbakcemile3

Lepik nan ne uyanıksın kaydirigubbakcemile3

Densemmm beni yanına işe alırmısınn kaydirigubbakcemile3 çekirdeğinden banada gönder kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…